2.12.2018 žádné komentáře
383cc1edeeb29b461009b248cf092ee4a0a64e02_medium
Report z 4. turnaje mixů!

Další turnaj 5.1.2019!

FOTO ZDE

VIDEO zápas ZDE

VIDEO rozhovor ZDE

Další turnaj se uskuteční 5.1.2019! Přihlášení ZDE
Foto z turnaje ZDE
Video zápas ZDE
Rozhovor ZDE

4. turnaj MIXŮ v sezońě 2018/19!

Na turnaj dorazilo celkově 10 párů! Turnaj se nakonec termínově blokoval s jiným turnajem a kdo tak za sebe sehnal záskok nebo něm nenastupoval, tak dorazil.
Zvolili jsme tak jiný systém turnaje, kdy jsme začali ve dvou skupinách po 5ti systémem "každý s každým" a poté se postupovalo do pavouka. Hrálo se však do konečného umístění, takže ikdyž někdo prohrál v prvním kole pavouka, stále jej čekalo několik utkání.

Základní skupiny:

Hrály se 2 hranné sety do 15ti bodů, tempo bylo tak vražedné, jako v Kobře 11. Týmy téměř neměly žádnou pauzu, a hned po odehrání zápasu kolikrát navazovaly zápasem dalším.

Skupina A

Možná by se dalo říct, že se jednalo o papíroě silnější skupinu. Vyrovnané zápasy, jediný pár, který neztratil ani set, byl Durlák/Miksová. Pro mě přijemným překvapením, bylo druhé místo Bosákovic klanu, kteří z 8mi možných setů ztratili jen 3.
Naopak se nepovedl rozjezd páru Vašek/Herudková, ti skončili až na 4. místě a museli se tak probojovat do TOP8 pavouka skrze kvalifikaci.
Třetí místo pak patřilo Kafka/Šubertová po "remízovém skóre" 4:4. Bez výhry v setu, ale s velkou bojovností zakončují skupinu Mažgut/Švábková. Ti tedy také vyzkouší štěstí v kvalifikaci.


Skupina B

V této skupině vůbec neodpovídaly výsledky tomu, v jakém byly týmy nasazeném pořadí.
Nakonec nejlépe obstály Molenda/Frodlová, ti ztratili pouze 1 set.
Hned v závěsu za nimi se pak ocitli Herec/Setlová. Ačkoli spolu pravidelně nehrávají, hra jim sedla a potrápili všechny soupeře a dokonce i remizovali s výhercem celé skupiny. Krezmer/Solnická párkrát naráží a nezískávají asi plánovaný počet bodů, ale na postup do pavouka jim to stačí a úkol tak je splněn.
Do kvalifikace se dostávají Krejčí/Ferencová a nováčci turnaje Vychodil/Matulová.Skupiny jsou dohrány a jdeme na pavoukové boje. Nyní se již hraje na 2 vítězné sety do 15ti bodů.

Kvalifikace

Reputaci si napravují Vašek/Herudková a Mažgut/Švábková. Tyto týmy vyhrávají a zasluhují si tak postup do TOP8 i za cenu toho, že postupují jako nejhůře nasazení a narazí tak na výherce skupin.

Čtvrtfinále

Své zápasy zvládají a postupují tak do semifinále týmy Durlák/Miksová vs. Kafka/Šubertová a také Bosák/Bosáková vs. Vašek/Herudková. Vašek/Herudková porazili v osmifinále vítěze skupiny B Molendu/Frodlovou! Utekli tak hrobníkovi z lopaty a Martin se aspoň dokonale vyřval :). Musím také zmínit i výkon páru Bosák/Bosáková, kteří dneska krájí jeden tým za druhým a předvádí velmi zdopovědný výkon, pravděpodobně naordinován právě "taktikem" Rosťou Bosákem. Semifinále

Bosákovic to opět dokázali a krájí i Vaška/Herudkovou! Dostávají se tak do finále a mají po 3 letech možnost opět stoupnot na nejvyšší příčku. Druhý zápas zvládají zatím bezchybní Durlák/Miksová. Finále

Bosák/Bosáková bojovali ve finále jak jen mohli, aby dokonali svou cestu na vrchol. Durlák/Miksová však už byli nad jejich síly a prohrávají 15:10 a 15:5. Druhý jmenovaný pár tak zvládá dnešní turnaj bez jediné prohry a s jasnou dominancí!Losovaný dres YONEX si vylosovala Petra Setlová! Gratulujeme!

Zápas mezi Bosák/Bosáková vs. Durlák/Miksová:

Rozhovor s Ivem Durlákem a Simčou Miksovou:

Díky a těším se na příště!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.