1.6.2014 žádné komentáře
8fe307aec2297d879d646b87499ed4d769029438_medium

Poslední kolo tohoto ročníku 2013/14 jsme rozlosovali.

Konec tohoto kola je 26.6. 23:59!!!

Tento měsíc Vás čeká mnoho událostí, tak pozorně pročítejte následující článek, kde se dozvíte i o novinkách, které pro Vás chystáme do příští sezóny.

Před námi je poslední kolo tohoto ročníku, což znamená jediné. Na konci měsíce nás čeká vyhlášení výsledků celého ročníku 2013/14 a předání putovního poháru pro celkového vítěze OBL.V předešlém roce měl tento pohár Ivo Durlák. Abychom výsledky mohli vyhlásit ještě v měsíci červnu, je nutné ukončit toto kolo dříve! Proto prosím odehrejte všechny své zápasy a zapište výsledky všech vašich zápasů nejpozději do 26.6.2014 v 23:59. Takže si prosím své zápasy naplánujte tak, abyste to krásně stihli.

Už nyní se Vám ukazují ve svých profilech Vaši protihráči ve skupině a můžete si domlouvat své zápasy.

Přejděme k slavnostnímu vyhlášení letošního ročníku. Vyhlášení proběhne 28.6.2013 v 15:00 v restauraci La Coruna v Ostravě – Porubě společně s ligou squashovou a badmintonovými turnaji Jednotlivců a MIXŮ. Restaurace se nachází v blízkosti SC Fajne, kdo neví kde, ať mrkne na přiloženou mapku.

Dále bychom Vás chtěli informovat i o jedné novince, kterou pro Vás chystáme do nadcházejícího ročníku OBL. Od příštího ročníku - září 2014 plánujeme spustit k lize jednotlivců i ligu čtyřher - v průběhu léta budeme přinášet podrobnosti o fungování a na jakých principech se bude hrát.

Nebojte se, i když začíná poslední oficiální měsíc tohoto ročníku, tak pro dobrovolníky z řad aktuálně hrajících hráčů bude přes prázdniny probíhat bezplatné letní dvouměsíční badmintonování. Prosím Vás tedy, abyste mě v průběhu června , nejpozději do 30.6. informovali, kdo bude mít zájem se letního badmintonování účastnit.

Na závěr ještě pár řádků o proběhlém kole OBL. Květnového kola se zúčastnilo 102 hráčů a hráček oproti 67 hráčů v roce minulém. Je to hezký přírůstek.

Tabulkám nadále vévodí Tomáš Marušák, kterého o prvenství už prakticky nemůže nic připravit. V ženách je už také rozhodnuto, protože Karin Chrenová má nedostižitelný náskok. V kategorii 40+ je také víceméně jasno, protože Radim Fojtík má náskok 49b na druhého Libora Krkošku.

Do červnového kola Vám přeji mnoho vyrovnaných zápasů a ještě jednou připomínám, abyste červnové zápasy odehráli nejpozději do 26.6.2014.

PS: Nezapomeňte, když budete zkoumat své postavení v celkovém žebříčku, že dvě nejhorší kola se Vám odečítají a nejsou tak zahrnuty v celkovém žebříčku - viz Pravidla OBL.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.