1.1.2014 žádné komentáře
3bf0b2aef9ebbfdf5ee43a6dfdfef0f69e45ed9d_medium
Lednové kolo rozlosováno

Nový rok je tu stejně, jako los dalšího kola.

Vítáme Vás v Novém roce, přejeme mnoho úspěchů, jsme na badmintonových stránkách, tak tedy asi co nejvíce uhraných míčů a co nejméně prohraných zápasů.

Mohli jste si všimnout nového designu webových stránek. Neustále se snažíme obnovovat a vylepšovat podobu webu a zpříjemnit a zpřehlednit informace k lize a potažmo i nově k turnajům. Přibylo pár nových věcí, tou hlavní je podpora pořádaných turnajů. Tak jak je tomu u všech nových věcí, vše se ještě ladí za pochodu, tak nám promiňte nějaké nedostatky, které odstraňujeme (některým řádně registrovaným chodí znovu e-mail s registracemi - prosím ignorujte ho). K novému webu ještě bude věnována samostatná novinka, tak vyčkejte.

Nyní k losu nového kola. Na stránkách OBL naleznete aktuální žebříček všech hráčů, jak stávajících, tak i nových po prosincovém kole a samozřejmě najdete i nové rozlosování skupin, abyste si už od začátku měsíce mohli domlouvat své vzájemné zápasy. Plánování zápasů je zcela na Vás, nenechte to tedy na poslední chvíli, abyste včas stihli odehrát všechny utkání.

Je nám příjemnou povinností sdělit Vám, že se naše počty neeustále zvyšují a naše liga se tedy pěkně rozrůstá. Tentokrát o 4 nové hráče. Doufejme, že v dalším kole jich bude ještě více, neboť sezóna se dostává do své druhé poloviny a my tak snižujeme startovné a to na krásných 160 kč do konce sezóny. Kdo víte, že z kamarádů váhal, tak mu prosím sdělte tuto informaci, snad ho to přesvědčí.

Také jsme moc rádi, že i ženy neváhají a přihlašují se do naší ligy. My badmintonisti bychom si mohli dát novoroční předsevzetí pro následující rok, a to, že v další sezóně nás bude stejně jako squashistů;-), nejlépe ještě více. Tak neváhejte a přiveďte všechny své badmintonu chtivé kamarády a známé, ať se připojí do naší ligy.

Prosincovým kolem s přehledem prošel se ztrátou 1b za prohraný set Tomáš Marušák a vévodil tak skupině Mistři 1, stejně tak vede i s mírným náskokem celkový žebříček před Tomášem Lachem. Od přihlášení do ligy zatím souběžně a suverénně postupují beze ztrát Lukáš Tauber a Pavel Kukučka, kteří jsou aktuálně ve skupinách 2A a 2B a brzy budou prohánět i ty hráče na horních pozicích. Do skupiny Mistři 2 si zakoupil divokou kartu Marek Gelnar, který tedy tuto skupinu dle pravidel rozšířil na 6 hráčů. Uvidíme jak se mu bude dařit.

Nejlepší ženou je stále Karin Chrenová, která s přehledem kráčí k celkovému triumfu v lize mezi ženami, neboť už má docela slušný náskok před druhou Boženou Křižanovou, která na ní ztrácí aktuálně 82b.

Do Nového roku Vám přejeme ještě jednou mnoho zdraví, štěstí a vítězných míčků.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.