1.1.2016 žádné komentáře
7a6d533bbdf1b92ffe5bfda99d2cdc7bdab5e79b_medium
Začínáme 5.kolo!

Nové souboje a noví hráči!

Slosování výherců prosincového kola ZDE

Nalosováno další kolo!

Vítáme několik nových hráčů a přejeme hodně štěstí do následujících bojů!

Na vršku tabulky to začíná být velmi zajímavé a věřím, že až do posledního kola nebude plně rozhodnuto o vítězi. Libor Ptáček porazil Jirku Holaina a zaváhal jen se svým jmenovcem Pepou Ptáčkem. Jirka se tak stěhuje do vedlejší skupiny k vítězi skupiny Davidovi Chrobákovi a Markovi Zemanovi.

Nejlepší žena ligy Alena Gaubová se nejen dokázala udržet ve skupině 1B, ona dokonce skončila na druhém místě a tak postupuje opět výše! Velká gratulace Alčo a ukaž chlapům zač je toho loket!

Několik borců, se po zranění v jednom měsíci, vrací zpátky do hry. Byli jsme svědky také 4. skupiny po 6ti hráčích! Jeden zápas navíc většina z Vás zvládla a 3 sestupující pak trochu zamotali s nižšími skupinami.

Do soutěže singlů se přihlásilo 6 nových hráčů a do čtyř her 1 pár. Uvidíme jak si všichni poradí s nástupem do ligy a zdali budou šplhat každé kolo výš a výš.

V tomto kole byla velmi vyrovnaná soutěž 4 her, kdy s velkým překvapením pár Krkoška/Palička (v tomto kole záskok Riedl Pavel) nedokázali udržet svou skupinu a sestupují tak níže. Svou velkou kvalitu potvrdili i Ciesarík/Hlinková, kterým ale vždy chyběl kousíček k zisku více bodů a nakonec také sestupují. Skupinu vyhráli poprvé v tomto roce Vlček/Vlček a Hajný/Li poprvé svou skupinu obhájili. Poprvé se zde podívají postupující pár Cron/Rozprým. Dokáži se v této skupině "mistrů" udržet?

Opět jsme losovali vítěze skupin o drobné ceny. Na vítěze mrkněte ve video!
Ceny si vyzvedněte nejpozději do konce měsíce jinak ceny propadají!


Vítězům gratulujeme!

Přeji hodně štěstí a kvalitní zápasy!
Vojtěch Vlček

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.