2.11.2014 žádné komentáře
4cec922817668f60500cef0806a32c62082a1f9e_medium

Rozlosování 3. kola

Počty hráčů se opět rozrostly

Listopadové kolo klepe na dveře, než se opět rozehrají první zápasy, tak si řekneme pár postřehů a novinek. Do listopadového kola se opět přihlásilo několik nových hráčů a někteří z nich využili i divoké karty. Stanislav Grohman využil DK do skupiny 3A, Pavel Franek do 1B,Lukáš Spáčil do 4A, kde nahradil odstupivšího Petra Brance, který se ovšem přihlásil se svou parťačkou Petrou Setlovou do ligy čtyřher a v neposlední řadě Martin Plecák zkusí po roční odmlce Mistry 1 potrápit elitní hráče a narušit klidné vody obou Tomášů.

Ve skupině 5A říjen jasně ovládly ženy, když Blanka Fojtášková potvrzuje své hráčské schopnosti a s přehledem vyhrála skupinu, hned za ní na druhém místě byla Renáta Májová, která se každým měsícem stále zlepšuje, jde vidět že tréninky se svým manželem se nemíjí účinkem. A až za oběma se umístili muži, proto není radno ženy v dalších kolech podceňovat.

Sečteno podtrženo jednotlivci se rozrostly o další 4 hráče a celkový počet je nyní 114 aktivně hrajících hráčů. Pyramida se pomalu vyrovnává, což nahrává faktu, že všichni hráči by už měli mít ve skupinách samé vyrovnané zápasy.

Když se podíváme na samotné žebříčky, zjistíme že Tomášové (Lach a Marušák) pomalu utíkají zbytku pole, v ženách prozatím vede vítězka minulého ročníku Karin Chrenová, v mužích 40+ vede Milan Vlnieška, ovšem tento žebříček bude asi jedním z nejvíce vyrovnaných.

Liga čtyřher má za sebou první kolo, které premiérově vyhráli Mec/Mikeš. Nejvyrovnanější skupinou byla skupina T1B, kde si všechny páry mezi sebou nedarovaly žádný bod, alespoň dle zadaných výsledků. Do dalšího kola přibyly další 3 páry, ovšem jeden se odhlásil a celkově hraje 16 párů. Stále platí že tato liga je ZDARMA. Všechny nové příchozí páry nic neplatí ani v listopadu a prosinci. Kdo o někom ví, ať tuto informaci rozšíří.

Nyní k pravidlům fairplay. Poslední měsíce se rozmáhá několik nešvarů k odehrávání zápasů. Proto na Vás apelujeme:

Hráči mezi sebou respektují střídání badmintonových hal k odehrání svých zápasů se stejnými protihráči, hra v rámci fairplay o střídání hal.

Hráči jsou povinni dodržovat nepsané pravidlo, že na snahu o domlouvání termínů zápasů se odepisuje do 3 dní.

V dalším kole přejeme mnoho úspěchů!

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.