24874817e99edb4cd0c7b854a74af78defd8c1e5_medium

FOTO

VIDEO
FOTO

VIDEO

V sobotu 28.6.2014 se sešli squashisti i badmintonisti při příležitosti vyhlášení celkových vítězů všech kategorií, a to celkový vítěz OBL a OSL, nejlepší ženy OBL a OSL, nejlepší hráčí nad 40 let OBL a OSL, nejlepší jednotlivce Porubského košíčku, nejlepší ženy Porubského košíčku a nejlepší mixové páry Porubského košíčku.

Ukončení tohoto ročníku se uskutečnilo v restauraci La Coruna. Přestože zpočátku byly dvě oddělené části squashistů a badmintonistů, s postupem času a s narůstajícím počtem vypitých piv a panáku se nakonec všichni spojili nehledě na to, kdo je košíčkář a kdo je pinkalista o stěnu. Za vytvoření přátelské atmosféry musíme také poděkovat Dobrošovi Vlčkovi, který zasponzoroval prvních 50 piv.

Nejprve se vyhlašovali výsledky Porubského košíčku jednotlivci ženy. Třetí nejlepší ženou se s 440 body stala Stáňa Klečková, druhou s 670 se stala Marcela Šubertová. Nejúspěšnější ženou tohoto ročníku se stala Božena Křižanová, která za celou sezónu nasbírala 880 bodů. Všem třem šikovným ženám gratulujeme. Bohužel se ani jedna žena nezúčastnila této akce.

Další kategorií byli nejlepší muži Porubského košíčku. Ivo Durlák své loňské prvenství neobhájil, ale přesto obsadil krásné celkové druhé místo. Za ním skončil vítěz OBL Tomáš Marušák. Celý ročník Porubského košíčku suverénně ovládl jeden jediný hráč, a to byl Vojta Klimek. Jediný, kdo ho v turnaji dokázal porazit, byl Michal Moravec. Vojta celkově získal 1500 bodů. Gratulujeme.

Poslední kategorií Porubského košíčku byly mixy. Zde byla situace o vítězi do posledního turnaje nejasná. V ten samý den se totiž uskutečnil poslední turnaj mixů, na kterém se rozhodovalo nejen o vítězi turnaje, ale i o celkovém vítězi celé tour. Ivo Durlák s Míšou Dvorskou se v semifinálovém souboji utkal s Radimem Frodlem a Jaruškou Bernou. A všichni věděli, že kdo vyhraje tento zápas, vyhraje i celou tour. Všechno nakonec dobře dopadlo pro Radima s Jaruškou, kteří nakonec obsadili celkové první místo se ziskem 870 bodů. Hned za nimi se tedy umístil Ivo s Míšou s 830 body. Třetím párem byl Mirek Blažeňák s Helenou Dorčákovou s 615 body.

Po turnajové části jsme plynule přešli k jednotlivým ligám. Svou kategorii v lize mají i zkušení hráči, kteří už dosáhli 40 let. Tuto kategorii v beďasu ovládl Radim Fojtík a ve squashi Dalibor Fabián.

Svou kategorii samozřejmě mají i ženy. V badmintonu bylo pořadí následující: Třetí Dana Židková, druhá Božena Křižanová a první Karin Chrenová. Ve squashi třetí byla Jaroslava Malečiková, druhá Gabriela Mechelová a první Veronika Badalová.

Nejprestižnější vyhlašovanou kategorií byli celkoví vítězové OBL a OSL. V OBL to bylo vyrovnané mezi třetím a druhým hráčem. Se třetím místem se musel smířit Jarda Tourek s 801 body. Před ním o pouhých 10 bodů skončil Tomáš Lach. Vítězem se s 842 body stal Tomáš Marušák. Ve squashi byla situace velmi podobná, ale ještě více vyrovnaná. Mezi třetím a druhým byl rozdíl pouhých 2 bodů. Smutnějším byl v tomto případě Jarda Štěpař, který ale prohlásil, že příští ročník vyhraje on. No, tak aspoň tady máme pro Jardu důkaz do příštího ročníku, kdyby si náhodou už nemohl na svá slova vzpomenout. Ale jen jim to Jardo natři. S 1609 body druhý skončil Tomáš Wrona a vítězem se stal skromný David Juráň s 1637 body.

Všem, kteří přišli na závěrečnou party děkujeme, snad jste se s ostatními trochu lépe poznali a my dva správcové se na Vás všechny opět moc těšíme v září v novém ročníku. Na závěr Vám přejeme klidné a prosluněné prázdniny.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!

K přídání komentáře musíte být přihlášen.