17.9.2015 žádné komentáře
Ba2b57d7d7fea71c865124e8a67d0efe9824f9d4_medium
Vyhlašování vítězů OBL,OSL a Porubského košíčku!

Hodnotné ceny!

Pivo a řízečky zdarma!

Foto ZDE.

Video ZDE.

V pátek 4.9.2015 se v podvečerních hodinách uskutečnilo slavnostní předávání vítězů jak Ostravské squashové a badmintonové ligy, tak Porubského košíčku!

Vyhlašovalo se několik kategorií, připraveno bylo mnoho cen, medailí a pohárů a také nechybělo ani občerstvení v podobě piva a rautu.

Jedna z hlavních událostí dne, bylo rozloučení se s minulými adminy ligy Martinem Plecákem a Michaelou „Kašovou“ Plecákovou! Za všechnu odvedenou práci jim velmi děkujeme a přejeme hodně úspěchů a také stálou účast na turnajích nově založeného Ostravského kanára!
Tato chvíle byla velmi dojemná a téměř všichni přihlížející plakali (nelhat, máme to na fotkách!). Místo této dvojice tak nastupujeme v novém, snad Vám již známém, duu Vojtěch Vlček a Markéta Badalová (snad nedopadneme jako minulý pár a neskončí to také svatbou).

Jak nakonec dopadlo vyhlašování?


Co se týče turnajové tour Ostravského kanára, tak tam si nejlépe vedl Kolesár David, který o fous předběhl svého bratra Radka. Třeti místo si odnesl již téměř legenda celé OBL a to Tomáš Marušák.

V MIXECH si v průběhu celé sezóny turnajové tour vedli nejlépe pár Lyčka/Otawová. Za nimi se postupně umístili Kocich/Koudelová a Frodl/Dvorská.

V další kategorii a to nad 40 let, se v OSL nejvýše umístil jíž „starý“ známý Dalibor Fabián a v OBL Klimeš Marcel!

Ženy se také popraly mezi sebou ve vlastní kategorii. V badmintonu si nejlépe vedla Blanka Fojtášková, za ní skončila Stanislava Klečková a nakonec Alena Gaubová. Ve squashi svou kategorii vyhrála „samice“ Veronika Badalová, která zatím jediná dokáže konkurovat chlapům na vyšší úrovni. Druhé místo si odnesla Jarmila Malečíková a třetí pak stále zlepšující se a hlavně makající Sandra Jüttnerová.

V nově vzniklé kategorii OBL čtyřher, po tuhých bojích, urvali pro sebe vítězství pár Krkoška/Palička a odnesli si tak domů novou putovní trofej! Na druhém místě skončili otco-synovské duo Vlček/Vlček a třetí pozice patřila páru Veltšmíd/Kovačík.

Celkovým vítězem OBL se stal Marek Gelnar, který si v posledním kole pohlídal nejvyšší pozici! Za ním skončil již jednou zmiňovaný Tomáš Marušák. Třetí místo patří Marcelovi Klimešovi. Jsme velmi zvědavý na nový ročník a novou konkurenci pro tyto borce, zatím to vypadá, že nic nebude zadarmo!

Nejlepším squashistou sezóny se stal David Juráň! Jako první obhájil titul z minulého roku, což je téměř to nejtěžší. Pokud vyhraje i příští sezónu, pohár již nebude putovní a bude jen jeho! (tímto prosíme squashisty ať zaberou, nový pohár se nám kupovat nechce :) ). Druhý se umístil Marcel Ujfaluši, který svedl právě rozhodující duel s Davidem. Na třetím místě skončil stále výše a výše stoupající Aleš Kubíček. Na squashi se v dalším ročníku taky máme na co těšit!


Všem badmintonistům a squashistům děkujeme za účast jak v lize, tak na této akci! Děkujeme všem sponzorům ligy za hodnotné ceny jak během roku v turnajích, losováních a tak na této akci. Děkujeme Vojtovi za krásné fotky a video (ano, nemáte zač :) ) a také naší krásné a zatím mladé Market za předávání cen.

Videosestřih z akce:


Hurá do nového ročníku!
Vaši správci Vojta a Market!

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.