Sportovní centrum FAJNE 19.9.2015 270 Kč 02.09.2015 00:00 - 18.09.2015 19:00 12/24

Reportáž z turnaje

Foto z turnaje zde První turnaj sezóny kategorie "B" odehrán!

Teda vážně to byla kategorie "B"? Našlapaná sestava složená převážně ze známých jmen hráčů i kategorie "A". Většina využila menšího obsazení turnaje a na turnaj dorazili s tím, že je třeba se v nové sezóně pořádně rozehrát!

Zapsaných hráčů bylo 12, 2 si bohužel spletli den a na turnaj zapomněli (i tohle se stává).
Sešlo se tedy 10 borců! Hrálo se nakonec systémem dvou skupin po 5ti hráčích, ve kterých se určilo pořádí a pak se v posledním rozhodujícím zápase určovalo konečné pořadí.

Vysoká úroveň hry byla vidět již od prvních zápasů. Několik zápasů skončilo v koncovkách setu těsně 21:20 či 21:19! V jednolivých zápasech bylo vidět vysoké nasazení a pořádná bojovnost.
Jeden z nejhezčích zápasů vůbec, byl hned v druhém kole, kdy se proti sobě postavili Marek Zeman a Josef Ptáček. Svedli velmi fyzicky vyčerpávající zápas, který nakonec skončil nerozhodně 3:3.
Pepa nakonec skupinu vyhrál pouze na lepší skóre míčů. Martin Krejčí bojoval jako drak a sbíral cenné zkušenosti, které se mu v budoucnu budou velmi hodit. Ale zlepšení Martina stoupá rychlostí blesku a to je hlavní!

Druhou skupinu vyhrál stále zlepšující se (zaslechl jsem, že i moc makající s trenérem) Martin Vašek, kdy nezaváhal a dostal se tak do finále.

V bojích o konečné umístění se o 9. místo utkali Martin Krejčí a Stanislav Cieasarík. Druhý jmenovaný z tohoto duelu vyšel vítězně a vybojoval tak 9. místo.

O 7. místo se utkal David Harazim a Antonín Spáčil. David celkem jednoznačně vyhrál ve dvou setech a mohl si tak spravit náladu.

5. místo nakonec vybojoval pořadatel turnaje Vojta Vlček kdy porazil svého "kolegu" z posilovny Přemka Seidlera také ve 2 setech. V utkaní Přemek ošklivě spadl na zem, nakonec z toho naštěstí nic nebylo a zápas dohral v pohodě.

Souboj o 3. místo bylo v režii Marka Zemana a Davida Chrobáka. David Chrobák byl hladovější po vítězství a našel recept na fyzicky neunavitelného a běhavého Marka.

Finále po tuhém 3 setovém boji vyhrál Pepa Ptáček nad Martinem Vaškem. Bitva krásná a Martinovi to zas o kousek uteklo. Věřím ale, že s tím jak trénuje, je jen otázka času kdy se postaví na nejvyšší stupeň.

Rozhovor s vítězem turnaje Pepou Ptáčkem:

Výsledky:

A teď velmi důležité info!
Kdo z dnešních účastníků přivede na příští turnaj někoho, kdo dneska nehrál, má startovné zcela ZDARMA!
Nabídka je to velmi lákavá, takže hned k mobilu a k facebookům a hledejte kolegy na nadcházející 2. turnaj kategorie "B"!