2fe70418e505aca1ec5ab14b1d01ad7775cb8500_small

Václavík Marek


Preferuji zápasy někde v Ostravě-Porubě 18:00

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 28 17 11 6 60.71%
2014/2015 45 25 20 0 55.56%
2013/2014 43 26 17 6 60.47%
Celkem: 116 68 48 12 58.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 4 2 0 66.67%
2014/2015 24 11 12 0 45.83%
2013/2014 18 10 7 0 55.56%
Celkem: 48 25 21 0 52.08%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pácal Miloslav Sc:2
Červenec/Srpen Matulová Táňa Sc:2
Červenec/Srpen Michel Lukáš Sc:2
Červenec/Srpen Procáková Eva Sc:2
Červen Šefčík Petr 0:2
Červen Hruška Jakub Sc:2
Červen Urban František Sc:2
Červen Kutěj Honza 2:0 2
Květen Špaňhel Viktor 2:0
Květen Holásek Ladislav 0:2
Květen Máj Tomáš 2:0
Květen Prchal Dušan 2:1
Duben Vychodil Tomáš 2:1
Duben Rohovský Petr 0:2
Duben Kubíček Michal 0:2
Duben Kalvar Matěj 2:0
Březen Serbus Michal 2:0
Březen Kutěj Honza 2:0 1
Březen Grochal Lumír 2:Sc
Březen Sepeši Marian 2:0
Únor Pernica Josef 0:2
Únor Beck Roman 2:0
Únor Novák Luboš 2:0
Únor Detáry Jakub 2:0
Leden Grulich Ladislav 2:0
Leden Bedrlík David 2:0
Leden Bourek Luboš 2:0
Leden Králová Anna 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Minkovič David 2:Sc
Červenec / Srpen Mlynář David 2:Sc
Červenec / Srpen Priesol Daniel 2:Sc
Červenec / Srpen Cvitanovič Alena 2:1
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Červen Zeman Marek 2:1
Červen Vašíček Jiří 1:2
Červen Procák Vladimír 0:2
Květen Broulík Aleš 0:2
Květen Vašíček Jiří 2:1
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Brokeš Jiří 0:2
Duben Ščigel Jiří 1:2
Duben Klimeš Marcel 0:2
Duben Vlnieška Milan 1:2
Duben Holain Jiří 0:2
Březen Špála Tomáš 2:0
Březen Minkovič David 1:2
Březen Vašíček Jiří 1:2
Březen Chovanec Martin 2:0
Únor Broulík Aleš 2:0
Únor Krkoška Libor 2:Sc
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Šťastný Jiří 0:2
Leden Rubeš Pavel 0:2
Leden Kyselý Petr 2:Sc
Leden Krkoška Libor 2:Sc
Leden Riedl Pavel 0:2
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Fojtášek Radim 0:2
Prosinec Oswald Petr 2:0
Prosinec Kyselý Petr 2:0
Prosinec Černý Martin 2:Sc
Listopad Kahún Patrik 2:Sc
Listopad Petruška Kamil 2:0
Listopad Vaníček Dalibor 2:1
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Říjen Chreno Petr 2:0
Říjen Priesol Daniel 0:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Kyselý Petr 2:0
Září Ščigel Jiří 0:2
Září Rubeš Pavel 0:2
Září Riedl Pavel 0:2
Září Procák Vladimír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Červen Kahún Patrik Sc:2
Červen Petruška Kamil Sc:2
Červen Trnka René Sc:2
Květen Ščigel Jiří 1:2
Květen Kyselý Petr Sc:2
Květen Krkoška Libor 2:Sc
Květen Kozelský Martin Sc:2
Květen Vybíral Aleš Sc:2
Duben Riedl Pavel 2:0
Duben Holain Jiří 0:2
Duben Petruška Kamil 2:0
Duben Broulík Aleš 2:0
Březen Stachovič Martin 0:2
Březen Rubeš Pavel 1:2
Březen Kukučka Pavel 0:2
Březen Ščigel Jiří 1:2
Březen Chreno Petr 2:0
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Únor Procák Vladimír 1:2 2
Únor Fojtík Radim 0:2
Únor Lyko Pavel 2:0
Únor Vybíral Aleš 1:2
Leden Rubeš Pavel 2:0
Leden Vlnieška Milan 1:2
Leden Barabáš Ladislav 2:0
Leden Vaníček Dalibor 2:1
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Brokeš Jiří 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:0
Prosinec Řehánek Ladislav 2:0
Listopad Klimscha Dominik 2:0
Listopad Staš Jiří 2:0
Listopad Mikulecký Oldřich 2:0
Listopad Franek Pavel 2:0
Říjen Nociar Lukáš 2:0
Říjen Slíva Radim 2:1 2
Říjen Čajan Jan 2:0
Říjen Stachovič Martin 2:0
Září Židková Dana 2:0
Září Vlček Jaroslav 2:0
Září Bolom Fabio 2:0 2
Září Barabáš Ladislav 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašíček Karel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Nesládek Matěj 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel René 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kočí Zdeněk 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Priesol Daniel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Gelnar Marek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Svrček Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Súkup Josef 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Procák Vladimír 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ščigel Jiří 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Grygar Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plecák Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ščigel Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kubját Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Čechák Roman 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Dvořáček Michal 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášková Blanka 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Herejk Zdeněk 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kupský Adam 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Polach Jaromír 0:2