Avatars_small

Ptáček Josef

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 21 21 9 47.73%
2016/2017 44 25 19 0 56.82%
2015/2016 45 33 11 1 73.33%
2014/2015 40 32 8 0 80.00%
Celkem: 173 111 59 10 64.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 4 2 0 66.67%
2017/2018 18 11 7 0 61.11%
2016/2017 36 24 11 0 66.67%
2015/2016 60 40 19 0 66.67%
2014/2015 87 37 48 0 42.53%
Celkem: 207 116 87 0 56.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Juračka Robert Sc:Sc
Červenec / Srpen Fousek Roman 2:Sc
Červenec / Srpen Třos Milan Sc:Sc
Červenec / Srpen Hlavatý Jiří Sc:2
Červen Oborný Tomáš 2:0
Červen Trnka Tomáš 1:2
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Hlavatý Jiří 2:0
Květen Trnka Tomáš Sc:2
Květen Pelikán Aleš Sc:2
Květen Vlosinský Jiří Sc:2
Květen Spáčil Lukáš Sc:2
Duben Pindur Petr 0:2
Duben Lach Tomáš Sc:2
Duben Broulík Aleš 1:2
Duben Hlavatý Jiří Sc:2
Březen Durlák Ivo 0:2
Březen Vašek Martin 0:2
Březen Baldrman Ondřej 0:2
Březen Broulík Aleš 0:2
Únor Vašek Martin 1:2
Únor Holain Jiří 2:0
Únor Chrobák David 0:2
Únor Kusin Patrik 2:Sc
Leden Chrobák David 1:2
Leden Hopp Petr 2:Sc
Leden Durlák Ivo 2:1
Leden Vašek Martin 0:2
Prosinec Broulík Aleš 2:0
Prosinec Gottwald Tomáš 2:0
Prosinec Šmajstrla Miroslav 2:1
Prosinec Gamrot Daniel 2:1
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Gottwald Tomáš 2:0
Listopad Vašek Martin 0:2
Listopad Chrobák David 1:2
Říjen Chrobák David 0:2
Říjen Oswald Petr 2:0
Říjen Šmajstrla Miroslav 2:0
Říjen Gamrot Daniel 2:0
Září Gamrot Daniel 2:0
Září Kubín Vašek 2:0
Září Šmajstrla Miroslav 2:1
Září Benda Michal 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hruška Roman 2:Sc
Červenec/Srpen Vašek Martin 0:2
Červenec/Srpen Durlák Ivo 1:2
Červenec/Srpen Gelnar Marek 1:2
Červen Gottwald Tomáš 2:1
Červen Benda Michal 1:2
Červen Kratochvíl Jan 2:0
Červen Tourek Jaroslav 2:0
Květen Kratochvíl Jan 2:0
Květen Hanzl Jan 0:2
Květen Vašek Martin 2:1
Květen Kubín Vašek 2:1
Duben Benda Michal 2:Sc
Duben Durlák Ivo 2:0
Duben Hruška Roman 1:2
Duben Kubín Vašek 1:2
Březen Vašek Martin 0:2
Březen Bembenek Pavel 2:0
Březen Pindur Petr 2:1
Březen Bonobo Milan 2:0
Únor Durlák Ivo 1:2
Únor Benda Michal 0:2
Únor Kubín Vašek 1:2
Únor Zeman Marek 2:0
Leden Šmajstrla Miroslav 2:0
Leden Gelnar Marek 2:0
Leden Mlýnek Roman 2:0
Leden Chrobák David 1:2
Prosinec Holain Jiří 2:0
Prosinec Solanský Petr 2:0
Prosinec Benda Michal 1:2
Prosinec Hruška Roman 2:1
Listopad Bembenek Pavel 2:1
Listopad Kratochvíl Jan 1:2
Listopad Šmajstrla Miroslav 0:2
Listopad Chrobák David 0:2
Říjen Zeman Marek 2:0
Říjen Chrobák David 0:2
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Gamrot Daniel 2:0
Září Holain Jiří 2:0
Září Kubín Vašek 1:2
Září Bembenek Pavel 2:0
Září Durlák Ivo 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk 2:0
Červenec / Srpen Gelnar Marek 2:1
Červenec / Srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červen Chrobák David 0:2
Červen Vašíček Jiří 2:0
Červen Holain Jiří 2:0
Červen Zeman Marek 2:0
Květen Oswald Petr 2:0
Květen Horkel Zdeněk 2:0
Květen Holain Jiří 1:2
Květen Gelnar Marek 2:0
Duben Vlček Vojtěch 0:2
Duben Priesol Daniel 2:0
Duben Zeman Marek 2:0
Duben Gelnar Marek 1:2
Březen Horkel Zdeněk 2:0
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Gelnar Marek 0:2
Březen Holain Jiří 0:2
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Vlček Vojtěch 2:0
Únor Ptáček Libor 1:2
Únor Procák Vladimír 2:Sc 7
Leden Vašíček Jiří 2:0
Leden Ptáček Libor 2:0
Leden Gelnar Marek 2:1
Leden Plaček Honza 2:0
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Ptáček Libor 2:0
Prosinec Holain Jiří 1:2
Prosinec Broulík Aleš 1:2
Listopad Vašíček Jiří 2:0
Listopad Gelnar Marek 2:0
Listopad Ptáček Libor 2:1
Listopad Spáčil Lukáš 2:Sc
Říjen Broulík Aleš 2:0
Říjen Zeman Marek 2:1
Říjen Chrobák David 2:0
Říjen Procák Vladimír 2:0
Říjen Holain Jiří 1:2
Září Vlček Vojtěch 2:0
Září Vašíček Jiří 2:1
Září Priesol Daniel 2:0
Září Krkoška Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:0
Červenec / Srpen Vlnieška Milan 2:Sc
Červenec / Srpen Cunda David 2:0
Červenec / Srpen Zeman Marek 2:0
Červen Vlnieška Milan 1:2
Červen Gelnar Marek 0:2
Červen Klimeš Marcel 0:2
Červen Šťastný Jiří 1:2
Květen Marušák Tomáš 1:2
Květen Klimeš Marcel 2:0
Květen Fojtášková Blanka 2:Sc
Květen Halfar Pavel 2:0
Duben Špála Tomáš 1:2
Duben Riedl Pavel 2:0
Duben Vaníček Dalibor 2:0
Duben Broulík Aleš 2:0
Březen Grohman Stanislav 2:1
Březen Zůbek Jiří 2:1
Březen Stachovič Martin 2:0
Březen Procák Vladimír 2:0
Únor Litschmann Aleš 2:0
Únor Petruška Kamil 2:0
Únor Chreno Petr 2:Sc
Únor Vaníček Dalibor 0:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Merta Marek 2:0
Leden Kolondra Vítězslav 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Pala Přemysl 2:0
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Prosinec Oborný Tomáš 2:1
Listopad Hric Roman 2:0
Listopad Bajger Jindřich 2:0
Listopad Němec Petr 2:0
Listopad Hájek Jiří 2:Sc
Říjen Beck Jiří 2:0
Říjen Losovský Martin 2:0
Říjen Kříž Dušan 1:2
Říjen Papcun Petr 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gottwald Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Mazurová Michaela 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Mazurová Michaela 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Trojek Igor 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chrobák David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Fojtík Radim 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bajger Marcel 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bonobo Milan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Benda Michal 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Mlýnek Roman 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Harazim David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Benda Michal 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chrobák David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Březina Josef 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Telecký Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kostka Zdeněk 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bonobo Milan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Koval Slávek 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Padrta Karel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hála Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kolesár Radek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Lach Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kolesár David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Spáčil Antonín 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Libor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Huňka Jindřich 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Huňka Jindřich 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Štolba Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pulcer Pavel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Sedláček Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel René 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Sedláček Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Skácel René 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek Radek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Švábek Michal 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Hajný Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Žák Patrik 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Procák Vladimír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ščigel Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Súkup Josef 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Főrster Boris 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Špaňhel Viktor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kopečný Marcel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Steiger Jindřich 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolondra Vítězslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1