73a950492c95bb6980cf9b301fb3d33ba0328450_small

Vašek Martin

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 120 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 36 8 0 81.82%
2016/2017 45 30 15 0 66.67%
2015/2016 13 11 2 2 84.62%
2014/2015 24 22 0 2 91.67%
Celkem: 126 99 25 4 78.57%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 24 16 8 0 66.67%
2017/2018 48 27 20 0 56.25%
2016/2017 42 30 12 0 71.43%
2015/2016 84 43 35 0 51.19%
2014/2015 46 19 26 0 41.30%
Celkem: 244 135 101 0 55.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:0
Červenec / Srpen Baldrman Ondřej 2:0
Červenec / Srpen Gottwald Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Durlák Ivo 2:0
Červen Chrobák David 0:2
Červen Šmajstrla Miroslav 1:2
Červen Bonobo Milan 2:0
Červen Hanzl Jan 2:Sc
Květen Broulík Aleš 2:0
Květen Pindur Petr 2:0
Květen Benda Michal 0:2
Květen Třos Milan 2:0
Duben Chrobák David 0:2
Duben Durlák Ivo 2:1
Duben Czepiec Marian 2:0
Duben Zeman Marek 2:0
Březen Ptáček Josef 2:0
Březen Broulík Aleš 2:0
Březen Baldrman Ondřej 2:0
Březen Durlák Ivo 2:0
Únor Ptáček Josef 2:1
Únor Chrobák David 0:2
Únor Kusin Patrik 2:Sc
Únor Holain Jiří 2:0
Leden Durlák Ivo 2:1
Leden Hopp Petr 2:Sc
Leden Chrobák David 0:2
Leden Ptáček Josef 2:0
Prosinec Bajger Marcel 2:1
Prosinec Horkel Zdeněk 2:0
Prosinec Lach Tomáš 2:0
Prosinec Bonobo Milan 2:1
Listopad Chrobák David 1:2
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Ptáček Josef 2:0
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Hanzl Jan 2:0
Říjen Holain Jiří 2:1
Říjen Gottwald Tomáš 2:1
Říjen Broulík Aleš 2:0
Září Durlák Ivo 2:0
Září Chrobák David 2:1
Září Gottwald Tomáš 2:1
Září Gelnar Marek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ptáček Josef 2:0
Červenec/Srpen Gelnar Marek 2:1
Červenec/Srpen Durlák Ivo 2:0
Červenec/Srpen Hruška Roman 2:Sc
Červen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červen Holain Jiří 2:Sc
Červen Chrobák David 2:0
Červen Durlák Ivo 2:0
Květen Hanzl Jan 2:1
Květen Kubín Vašek 0:2
Květen Ptáček Josef 1:2
Květen Kratochvíl Jan 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 2:1
Duben Chrobák David 0:2
Duben Zeman Marek 2:Sc
Duben Gelnar Marek 2:0
Březen Bonobo Milan 2:0
Březen Ptáček Josef 2:0
Březen Pindur Petr 2:0
Březen Bembenek Pavel 2:0
Únor Kratochvíl Jan 1:2
Únor Gelnar Marek 2:0
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Chrobák David 0:2
Leden Pelikán Aleš 2:0
Leden Zeman Marek 0:2
Leden Bembenek Pavel 1:2
Leden Broulík Aleš 2:1
Prosinec Kubín Vašek 1:2
Prosinec Kratochvíl Jan 0:2
Prosinec Gottwald Tomáš 2:1
Prosinec Chrobák David 0:2
Listopad Benda Michal 2:1
Listopad Koval Slávek 2:0
Listopad Tourek Jaroslav 2:Sc
Listopad Gamrot Daniel 1:2
Říjen Kožela Lukáš 2:1
Říjen Holain Jiří 1:2
Říjen Kratochvíl Jan 1:2
Říjen Kornel Martin 2:0
Říjen Hanzl Jan 2:1
Září Gottwald Tomáš 2:1
Září Tourek Jaroslav 2:0
Září Broulík Aleš 2:0
Září Zeman Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Stachovič Martin Sc:2
Listopad Priesol Daniel 2:0
Listopad Krkoška Libor 2:1
Listopad Procák Vladimír Sc:2
Říjen Fojtášek Radim 2:Sc
Říjen Kahún Patrik 2:0
Říjen Svrček Jan 2:1
Říjen Plachý Martin 2:0
Říjen Oborný Tomáš 2:1
Září Vojíř Josef 2:0
Září Slíva Radim 2:Sc
Září Pavlík Libor 2:Sc
Září Hrčka Libor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:0
Červenec / Srpen Grohman Stanislav Sc:Sc
Červenec / Srpen Kříž Dušan Sc:Sc
Červenec / Srpen Riedl Pavel 2:Sc
Červen Kolondra Vítězslav 2:0
Červen Smékal Petr 2:Sc
Červen Petruška Kamil 2:0
Červen Franek Pavel 2:Sc
Květen Záveský Petr 2:0
Květen Máj Tomáš 2:0
Květen Nociar Lukáš 2:Sc
Květen Plachký Jakub 2:0
Duben Hrnčárková Zuzana 2:0
Duben Suchomel Václav 2:Sc
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Budiš Pavel 2:0
Březen Cigánek David 2:0
Březen Králová Anna 2:0
Březen Kočí Zdeněk 2:0
Březen Fuks Petr 2:0
Únor Höhn Květoslav 2:0
Únor Minarčík Jan 2:0
Únor Gelnar Matěj 2:Sc
Únor Němec Pavel 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Kořený Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Poštulka Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Klimek Vojtěch 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Teuchner Dan 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Baldrman Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Rutar Filip 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Wanke Karel jun. 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Kolesár David 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Zinglar David 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Holain Jiří 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Drahoš Bohuslav 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Vojtěšek Petr 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Venclů Filip 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Viest Michal 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Kořený Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Stojka Jiří 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Riedl Michal 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Hanzl Jan 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Mazurová Michaela 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Moravec Michal 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Vašíček Karel 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Wanke Karel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Fojtík Radim 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bonobo Milan 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Rejda Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Sepeši Marian 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Marušák Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Baldrman Ondřej 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chrobák David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vojtěšek Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Koval Slávek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Mlýnek Roman 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chylík Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Telecký Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Marušák Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Blažej Štěpán 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Holain Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Benda Michal 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Harazim David 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrabec Radomír 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Poláček Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Dvořák Milan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vlček Vojtěch 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Lach Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Plecák Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Poláček Jan 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vlček Vojtěch 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Lach Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Voborník Radim 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Poláček Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Solanský Petr 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bartl Roman 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Brokeš Jiří 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Krejčí Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Skulina Jakub 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bartl Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek Radek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Harazim David 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Nesládek Matěj 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Skácel Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Chrobák David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Harazim David 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Seidler Přemysl 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimeš Marcel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Bosak Rostislav 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Tourek Jaroslav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Pelikán Aleš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B koňař michal 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Huňka Jindřich 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Pěchula Vilém 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Cunda David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Libor 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Sieklik Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kotulla Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šodek Radomír 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cvitanovič Alena 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1