Sportovní centrum FAJNE 13.10.2018 270 Kč 16.09.2018 00:00 - 11.10.2018 23:59 7/24

Video rozhovor ZDE

2. turnaj KANÁR V PEŘÍ v sezońě 2018/19!

Na turnaj dorazilo celkově 7 hráčů! Krásné počasí si vybralo svoji daň, ale i v sedmi lidech jsme předvedli kvalitní nasazení a úrověň. Turnaj se odehrál systémem každý s každým a na 2 hrané sety.
Turnaj si také nenechala ujít hlavní rozhodčí Eva Husarková, která přicestovala až z "daleké" Prahy.

1. kolo

Hned v 1. kole proti sobě nastoupili dva papírově silní hráči a to Michal Viest a Martin Vašek. Oba bojovali, Martin vypadal celý zápas trochu naštvaně a nespokojeně. Ovšem nakonec přišli zapsat výsledek a Martin vyhrává 2:0. Martin rozhodně nečekal tak "snadné" vítězství.
Nováček turnaje Šimko Jáchym bojoval statečně, ale na zkušenosti staršího Honzu Varmužu neměl a prohrává 2:0.
Poslední zápas v kole Pavel Sousedík vs. Jirka Telecký. Tento zápas byl velice zvláštní výsledkem, kdy první set byl vyrovnaný a Pavel vítězí 21:18. Potom se však karty úplně obrátily a Jiří vítězí drtivě 21:4!

2. kolo

Pavel Sousedík narazil na Martina Vaška, který je momentálně po výhře v 1. kole na koni. Martin neponechává nic náhodě a vítězí 2:0.
Jáchym Šimko, mladý klučina, který přišel hlavně nasbírat nějaké ty zkušenosti se postavil proti stejně mladému, avšak herně zkušenějšímu Karlovi Wankemu. Druhý mlaďoch si utkání s přehledem pohlídal a utkání si užil. Jáchymovi přišla i poradit jeho trenérka Kateřina Šmídová se synem Vojtou. Vojta tady udělal největší kulisu, co kdy zde byla. Sice ne na kurtech, ale spíše v okolí recepce haly :)
Jirka Telecký pokračuje ve vítězné vlně. Poráží Honzu Varmužu 2:0 a drží se stále zatím bez jediné porážky jen s jednou remízou.

3. kolo

První nasazený Michal Viest opět prohrává 0:2! Tentokrát jej pokořil Jiří Telecký! Jiří ukázal velmi poctivý a koncentrovaný výkon.
Zápas turnaje, kolegové z Opavy. Oba se sešli u stolu vítězů a řešili co si dnes kdo odnese. Favoritem byl Karel Wanke, ale jak známe Martina Vaška, ten nic nedává zadarmo. Boj to byl tuhý, ovšem nakonec Karel ukázal starému Marťasovi, kde musí ještě zapracovat.
Třetí zápas pak proběhl mezi Jáchymem Šimkem a Pavel Sousedíkem. Jáchym si připisuje první výhru v turnaji a zápas od zápasu se zlepšuje. Nebo by to bylo trenérkou Kačou? :)

4. kolo

Michal Viest si spravuje náladu a pohrál si se svým soupeřem Pavlem Sousedíkem. I přesto se dnes Michal znatelně trápí a je nějak bez síly.
Karel Wanke doslova drtí Honzu Varmužu! Dravé mládí chytající každý míček ukazuje svou sílu. Honza si moc nešrtnul a odchází z kurtu s 18 vyhranými míči za 2 sety.
Jáchym Šimko opět boduje! Další zápas a neskutečné zlepšení! Dnes se silným Jirkou Teleckým remizuje 1:1 a od výhry to nebylo až tak daleko!

5. kolo

Jáchym Šimko pokračuje ve své šňůře trápení zkušenějších borců a protentokráte potrápil Martina Vaška! Jáchym hraje badminton necelý rok a už takhle válí. Klobouk dolů a věřím, že jej čeká ještě velká budoucnost. Jáchym nakonec urval 1 set.
Další dva zápasy podle očekávání vyhráli favoriti Michal Viest a také Karel Wanke. Starším kouskům pomalu docházely síly a šlo to poznat na předvedené hře.

6. kolo

Pro několik borců rozhodující poslední kolo! Hned 3 hráči potřebovali vyhrát, aby se dostali na vyšší příčky. Jediné jasné vítězství měl v kapse Karel Wanke. Zbytek ještě nebyl rozhodnut.
Martin Vašek přepl na turbo diesel, aby proti Jirkovi Teleckému uhrál minimálně set a pohlídal si tak druhé místo. Jirka dělal co mohl, nakonec to však stačilo jen na 1 set a tak se umisťuje na 3. místě.
O bednu ještě také bojoval Michal Viest, ten však nafasoval do posledního kola vítěze turnaje Karla a měl to velice těžké. Měl to do konce tak těžké, že neuhrál ani set a nakonec tako končí těsně pod stupněm vítězů. Neodchází však domů s prázdnou :)

Losovanou cenu a to triko od sponzora YONEX si vylosoval a domů odnáší Jan Varmuža! Honzo gratuluji, máš v něm i krásné široké ramena :).