Ptáček Libor / Bosak Rostislav


No Ridera

Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 27 26 1 0 96.30%
2018/2019 44 38 6 4 86.36%
2017/2018 45 45 0 0 100.00%
2016/2017 35 33 2 0 94.29%
Celkem: 151 142 9 4 94.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Plecák / Plecáková Sc:2
Červenec/Srpen Krkoška / Hlinková Sc:2
Červenec/Srpen Vašíček / Nesládek Sc:2
Červenec/Srpen Vlosinský / Vlosinská Sc:2
Červen Plecák / Plecáková 2:0
Červen Bartl / Dohnálek 2:0
Červen Vašíček / Nesládek 2:0
Červen Pelikán / Vlček 2:1 1
Květen Plecák / Plecáková 2:0
Květen Dockal / Prokop 2:0
Květen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Květen Vašíček / Nesládek 2:0
Duben Pelikán / Vlček 2:0
Duben Plecák / Plecáková 2:0
Duben Krkoška / Hlinková 1:2
Duben Vlosinský / Vlosinská 2:0
Březen Krkoška / Hlinková 2:1
Březen Pelikán / Vlček 2:0
Březen Vašíček / Nesládek 2:0
Březen Starý / Vlosinská 2:0
Únor Vašíček / Nesládek 2:0
Únor Plecák / Plecáková 2:1
Únor Krkoška / Hlinková 2:0
Únor Vlosinský / Vlosinská 2:0
Leden Pelikán / Vlček 0:2
Leden Krkoška / Hlinková 2:0
Leden Plecák / Plecáková 2:1
Leden Starý / Vlosinská 2:0
Prosinec Plecák / Plecáková 2:0
Prosinec Vychodil / Stronček 2:0
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 2:0
Prosinec Pelikán / Vlček 2:0
Listopad Vlosinský / Vlosinská 2:0
Listopad Krkoška / Hlinková 2:0
Listopad Plecák / Plecáková 2:0
Listopad Starý / Vlosinská 2:0
Říjen Plecák / Plecáková 2:0
Říjen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Říjen Pelikán / Vlček 2:0
Říjen Pohanka / Kyselý 2:0
Září Krkoška / Hlinková 2:0
Září Plecák / Plecáková 2:Sc
Září Bartl / Dohnálek 2:0
Září Pelikán / Vlček 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartl / Dohnálek 2:0
Červenec / Srpen Pelikán / Novák 2:0
Červenec / Srpen Krkoška / Hlinková 2:Sc
Červenec / Srpen Plecák / Plecáková 2:0
Červen Maceček / Veltšmíd 2:0
Červen Krkoška / Hlinková 2:0
Červen Bartl / Dohnálek 2:0
Červen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Květen Bartl / Dohnálek 2:0
Květen Pelikán / Novák 2:0
Květen Plecák / Plecáková 2:0
Květen Maceček / Veltšmíd 2:0
Duben Plecák / Plecáková 2:1
Duben Bartl / Dohnálek 2:0
Duben Krkoška / Hlinková 2:0
Duben Padrta / Ďurina 2:Sc
Březen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Březen Dockal / Prokop 2:0
Březen Plecák / Plecáková 2:0
Březen Krkoška / Hlinková 2:0
Březen Pelikán / Novák 2:0
Únor Krkoška / Hlinková 2:0
Únor Bartl / Dohnálek 2:0
Únor Plecák / Plecáková 2:0
Únor Padrta / Ďurina 2:0
Leden Krkoška / Hlinková 2:0
Leden Kvíčala / Czepiec 2:Sc
Leden Plecák / Plecáková 2:0
Leden Pelikán / Novák 2:0
Prosinec Krkoška / Hlinková 2:0
Prosinec Plecák / Plecáková 2:0
Prosinec Bartl / Dohnálek 2:0
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 2:0
Listopad Krkoška / Hlinková 2:0
Listopad Bartl / Dohnálek 2:0
Listopad Dockal / Prokop 2:0
Listopad Pohanka / Kyselý 2:0
Říjen Krkoška / Hlinková 2:0
Říjen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Říjen Dockal / Prokop 2:0
Říjen Vávra / Vaňková 2:0
Září Krkoška / Hlinková 2:0
Září Dockal / Prokop 2:0
Září Krejčí / Pápayová 2:0
Září Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krkoška / Palička 2:0
Červenec/Srpen Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:0
Červenec/Srpen Vlček / Vlček 2:Sc
Červenec/Srpen Dockal / Prokop 2:0
Červen Vlček / Vlček 2:0
Červen Bartl / Kostka 2:0
Červen Krkoška / Palička 2:0
Červen Cuadros / Zubek 2:0
Květen Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:0
Květen Krkoška / Palička 1:2
Květen Vlček / Vlček 2:0
Květen Křikava / votava 2:0
Duben Vlček / Vlček 2:1
Duben Vlosinský / Vlosinská 2:0
Duben Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:0
Duben Krejčí / Pápayová 2:0
Březen Křikava / votava 2:0
Březen Vlček / Vlček 2:0
Březen Krkoška / Palička 2:1
Březen Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:0
Únor Vlček / Vlček 1:2
Únor Krejčí / Pápayová 2:0
Únor Krkoška / Palička 2:0
Únor Dockal / Prokop 2:0
Leden Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:0
Leden Vlček / Vlček 2:1
Leden Křikava / votava 2:0
Leden Krkoška / Palička 2:0
Prosinec Cuadros / Zubek 2:0
Prosinec Křikava / votava 2:0
Prosinec Máj / Májová 2:Sc
Prosinec Ciesarík / Hlinková 2:Sc
Listopad Bakeš / Bakešová 2:0
Listopad Cuadros / Zubek 2:0
Listopad Volný / Volná 2:0