Krejčí Martin / Ferencová Irena

Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 37 20 17 0 54.05%
2022/2023 44 27 17 0 61.36%
2021/2022 46 26 20 0 56.52%
2020/2021 12 10 2 0 83.33%
2019/2020 20 11 9 0 55.00%
Celkem: 159 94 65 0 59.12%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Krejčí / Hlinková 2:0
Červenec - srpen Metz / Metzová 2:0
Červenec - srpen Krkoška / Hlinková 2:1
Červenec - srpen Vlosinský / Vlosinská 1:2
Červen Vychodil / Šabršula 1:2
Červen Veltšmíd / Kovačik 2:0
Červen Bosak / Bosáková 2:Sc
Červen Bartl / Tröstr 0:2
Květen Molenda / Vlosinská 0:2
Květen Vašíček / Nesládek 0:2
Květen Bosak / Bosáková 0:2
Květen Vlosinský / Vlosinská 0:2
Duben Molenda / Vlosinská 2:0
Duben Mec / Poljaková 2:0
Duben Petruška / Petruška 2:0
Duben Bosak / Bosáková 0:2
Březen Vlosinský / Vlosinská 2:0
Březen Petruška / Petruška 2:1
Březen Molenda / Vlosinská 2:1
Březen Vašíček / Nesládek 2:0
Únor Krejčí / Hlinková 2:0
Únor Bosak / Bosáková 2:1
Únor Vašíček / Nesládek 0:2
Únor Molenda / Vlosinská 1:2
Leden Molenda / Vlosinská 0:2
Leden Mec / Poljaková 2:0
Leden Vašíček / Nesládek 1:2
Leden Vlosinský / Vlosinská 2:1
Prosinec Molenda / Vlosinská 2:0
Prosinec Krejčí / Hlinková 2:0
Prosinec Veltšmíd / Kovačik 2:0
Prosinec Vašíček / Nesládek 2:1
Listopad Vašíček / Nesládek 0:2
Listopad Habrnal / Hawlik 2:Sc
Listopad Veltšmíd / Kovačik 1:2
Listopad Vlosinský / Vlosinská 2:0
Říjen Krejčí / Hlinková 2:0
Říjen Veltšmíd / Kovačik 2:1
Říjen Molenda / Vlosinská 2:0
Říjen Habrnal / Hawlik 1:2
Září Molenda / Vlosinská 1:2
Září Krkoška / Hlinková 2:0
Září Vlosinský / Vlosinská 2:0
Září Habrnal / Hawlik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Vychodil / Stronček 2:1
Červenec - srpen Mec / Poljaková 2:0
Červenec - srpen Vlosinský / Vlosinská 2:1
Červenec - srpen Veltšmíd / Kovačik 2:1
Červen Bosak / Bosáková 1:2
Červen Habrnal / Hawlik 0:2
Červen Vychodil / Herudek 2:0
Červen Molenda / Vlosinská 0:2
Květen Krkoška / Hlinková 2:0
Květen Mec / Poljaková 2:0
Květen Vychodil / Herudek 2:0
Květen Veltšmíd / Kovačik 2:0
Duben Demel / Byrtus 2:Sc
Duben Starý / Vlosinská 0:2
Duben Pelikán / Vávra 2:0
Duben Vychodil / Herudek 2:0
Březen Metz / Metzová 2:0
Březen Pelikán / Vávra 1:2
Březen Travinský / Travinská 2:0
Březen Studenka / Heger 2:0
Únor Veltšmíd / Kovačik 1:2
Únor Petruška / Petruška 1:2
Únor Metz / Metzová 2:0
Únor Waliszewski / Waliszewská 1:2
Leden Molenda / Vlosinská 2:1
Leden Petruška / Petruška 0:2
Leden Vychodil / Herudek 1:2
Leden Krkoška / Hlinková 0:2
Prosinec Molenda / Vlosinská 1:2
Prosinec Petruška / Petruška 0:2
Prosinec Waliszewski / Waliszewská 2:0
Prosinec Veltšmíd / Kovačik 2:0
Listopad Krkoška / Hlinková 2:0
Listopad Vychodil / Herudek 0:2
Listopad Demel / Byrtus 0:2
Listopad Molenda / Vlosinská 2:0
Říjen Matějka / Foltová 2:0
Říjen Starý / Vlosinská 2:0
Říjen Pelikán / Vávra 2:0
Říjen Demel / Byrtus 0:2
Říjen Herec / Kvintová 2:Sc
Září Tomášek / Setlová 0:2
Září Demel / Byrtus 1:2
Září Vychodil / Herudek 1:2
Září Starý / Vlosinská 2:0
Září Molenda / Vlosinská 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Starý / Vlosinská 2:0
Červenec - Srpen Herec / Kvintová 2:1
Červenec - Srpen Krkoška / Hlinková 1:2
Červenec - Srpen Vychodil / Herudek 1:2
Říjen - Červen Starý / Vlosinská 2:0
Říjen - Červen Starý / Ščepková 2:0
Říjen - Červen Vychodil / Teuerova 2:Sc
Říjen - Červen Veltšmíd / Kovačik 2:Sc
Září Halfar / Halfarová 2:0
Září Matějka / Foltová 2:1
Září Studenka / Heger 2:0
Září Vychodil / Teuerova 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Vašíček / Nesládek 0:2
Červenec-Srpen Dockal / Prokop 2:0
Červenec-Srpen Plecák / Vlnieška 0:2
Červenec-Srpen Vlosinský / Vlosinská 1:2
Březen-Červen Krkoška / Hlinková 0:2
Březen-Červen Vychodil / Stronček 0:2
Březen-Červen Petruška / Petruška 2:0
Březen-Červen Starý / Vlosinská 2:0
Únor Broda / Broda 2:0
Únor Ptáček / Bosak 0:2
Únor Vlosinský / Vlosinská 1:2
Únor Habrnal / Hawlik 0:2
Leden Starý / Vlosinská 2:0 1
Leden Vychodil / Stronček 2:1
Leden Vlosinský / Vlosinská 2:1
Leden Krkoška / Hlinková 2:1
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 2:0
Prosinec Bartl / Tröstr 2:0
Prosinec Waliszewski / Waliszewská 1:2
Prosinec Veltšmíd / Kovačik 2:1