Červen |
Mistři T3 |
Pohanka / Kyselý VS Bulejko / Mlčáková |
2:1 |
18:21, 21:12, 21:15 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T3 |
Dockal / Prokop VS Cifrain / Teichman |
Sc:Sc |
|
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T3 |
Vlosinský / Vlosinská VS Vadas / Vadasová |
2:0 |
21:7, 21:15 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Formánek / Kaplan VS Krejčí / Pápayová |
2:0 |
21:15, 23:21 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Máj / Májová VS Bakeš / Bakešová |
2:0 |
21:18, 21:19 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Veltšmíd / Kovačik VS Formánek / Kaplan |
2:0 |
22:20, 21:19 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Máj / Májová VS Krejčí / Pápayová |
2:1 |
19:21, 21:16, 21:11 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Veltšmíd / Kovačik VS Bakeš / Bakešová |
2:0 |
26:24, 21:19 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Formánek / Kaplan VS Máj / Májová |
0:2 |
20:22, 17:21 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Bakeš / Bakešová VS Krejčí / Pápayová |
1:2 |
21:16, 9:21, 17:21 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Veltšmíd / Kovačik VS Máj / Májová |
2:0 |
21:19, 21:13 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Formánek / Kaplan VS Bakeš / Bakešová |
2:1 |
20:22, 21:13, 21:11 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T2 |
Veltšmíd / Kovačik VS Krejčí / Pápayová |
2:0 |
21:18, 21:18 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Ciesarík / Hlinková VS Cron / Rozprým |
2:0 |
21:19, 21:13 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Krkoška / Palička VS Glaser / Glaserová (Hrubá) |
2:0 |
21:11, 22:20 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Vlček / Vlček VS Ciesarík / Hlinková |
1:2 |
18:21, 21:16, 20:22 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Krkoška / Palička VS Cron / Rozprým |
2:0 |
21:11, 21:11 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Vlček / Vlček VS Glaser / Glaserová (Hrubá) |
2:0 |
21:12, 21:19 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Ciesarík / Hlinková VS Krkoška / Palička |
2:1 |
17:21, 21:12, 21:14 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Glaser / Glaserová (Hrubá) VS Cron / Rozprým |
2:1 |
16:21, 21:18, 21:16 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Vlček / Vlček VS Krkoška / Palička |
2:0 |
21:18, 21:19 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Ciesarík / Hlinková VS Glaser / Glaserová (Hrubá) |
2:0 |
21:15, 21:16 |
|
|
|
|
|
Červen |
Mistři T1 |
Vlček / Vlček VS Cron / Rozprým |
2:0 |
21:10, 21:9 |
|
|
|
|
|
Červen |
Nadšenci 3B |
Benada Radek VS Hruška Jakub |
0:2 |
18:21, 16:21 |
|
|
|
|
|
Červen |
Nadšenci 3B |
Zdražilová Eva VS Klemens Pavel |
Sc:Sc |
|
|
|
|
|
|