047004da0fc37de21de6966136ef3708430157cc_small

Ston Kamil

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 15 21 0 41.67%
2022/2023 46 29 17 0 63.04%
Celkem: 82 44 38 0 53.66%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Strnad Roman 0:2
Květen Rohovský Petr 2:1
Květen Vašíček Josef 2:0
Květen Mironidis Radek 0:2
Duben Vychodil Tomáš 1:2
Duben Mironidis Radek 1:2 2
Duben Majkus Filip 1:2
Duben Kutěj Honza 0:2 1
Březen Procák Vladimír 1:2
Březen Hruška Jakub 2:1
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Frydrychova Jana 0:2
Únor Vaníček Dalibor 2:Sc
Únor Janošek Radim 2:0
Únor Hruška Jakub 1:2
Únor Frydrychova Jana 0:2
Leden Vašíček Josef 2:0
Leden Novák Luboš 2:1
Leden Koběluš Jaromír 1:2
Leden Mironidis Radek 1:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Koběluš Jaromír 2:0
Listopad Sukeník Vladimír 2:0
Listopad Koval Jiří 0:2
Listopad Habrnál Libor 1:2
Listopad Blažej Štěpán 0:2
Říjen Palenčík Matúš 2:0
Říjen Kaňok Robin 2:Sc
Říjen Konkolský Roman 2:0
Říjen Procák Vladimír 0:2
Září Tomai Martin 2:0
Září Koběluš Jaromír 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Sukeník Vladimír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Blažej Štěpán 1:2
Červenec - srpen Duda Jiří 2:0
Červenec - srpen Sukeník Vladimír 2:0
Červenec - srpen Frydrychova Jana 0:2
Červen Kňazovčík Jan 1:2
Červen Vašíček Josef 2:0
Červen Šrajer Jan 2:0
Červen Serbus Michal 2:0
Květen Fréhar Radim 0:2
Květen Tourek Jaroslav 0:2
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Pekárek Nikolas 1:2
Duben Fréhar Radim 0:2
Duben Čech Lumír 2:1
Duben Serbus Michal 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Světelský Daniel 0:2
Březen Holman Vít 2:0
Březen Hlavatý Jiří 1:2
Březen Pískala Jan 2:0
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Únor Koval Jiří 1:2
Únor Procák Vladimír 0:2
Únor Chreno Petr 2:0
Leden Maniur Tomas 2:0
Leden Růžička Lukáš 2:Sc
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Neubauer Jaroslav 2:1
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Wojkowský Radim 2:Sc
Prosinec Neubauer Jaroslav 2:1
Listopad Pekárek Nikolas 0:2
Listopad Wojkowský Radim 1:2
Listopad Hruboň Tomáš 2:0
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Renz Marek 2:Sc
Říjen Králová Anna 2:0
Říjen Strzelec Jan 2:0
Říjen Kozubek Petr 2:0
Říjen Matějka Pavel 2:0
Říjen Gargoš Martin 2:0
Září Šrajer Jan 2:1
Září Schreier Petr 2:0
Září Šlejmar Radek 0:2
Září Meier Vladimir 2:Sc
Září Plichta Tomas 0:2