Avatars_small

Hruška Jakub

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 22 11 11 0 50.00%
2018/2019 45 23 19 3 51.11%
2017/2018 44 24 20 8 54.55%
2016/2017 44 23 20 7 52.27%
2015/2016 7 7 0 0 100.00%
Celkem: 162 88 70 18 54.32%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 29 5 22 0 17.24%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Kofránek Radim 2:0
Leden Cunda David 0:2
Leden Stočes Jan
Leden Travinský Víťa 1:2
Prosinec Juračka Robert 0:2
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Pretsch Dalibor 2:0
Prosinec Hruzík Lukáš 2:Sc
Listopad Rucký Daniel 0:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Hruzík Lukáš 2:0
Listopad Juračka Robert 2:0
Říjen Sepeši Marian 2:0
Říjen Pretsch Dalibor 1:2
Říjen Frydrychova Jana 2:0
Říjen Vychodil Tomáš 2:0
Říjen Kutěj Honza 2:0 1
Září Černoch Petr 1:2
Září Stočes Jan 2:Sc
Září Bakeš Radim 1:2
Září Travinský Víťa 2:1
Září Smékal Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Rohovský Petr 0:2
Červenec/Srpen Stočes Jan 0:2
Červenec/Srpen Vychodil Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Sukeník Vladimír 0:2
Červen Urban František 2:0
Červen Václavík Marek 2:Sc
Červen Šefčík Petr 1:2
Červen Kutěj Honza 0:2 1
Květen Sukeník Vladimír 2:1
Květen Pácal Miloslav 2:Sc
Květen Kalvar Tomáš 2:0
Květen Papachristodoulou Nikos 2:0
Duben Kutěj Honza 1:2 1
Duben Soban David 0:2
Duben Travinský Víťa 2:1
Duben Papachristodoulou Nikos Sc:Sc
Březen Holásek Ladislav 2:0
Březen Travinský Víťa 0:2
Březen Botor Milan 0:2
Březen Frydrychova Jana 2:0
Únor Kutěj Honza 2:0 1
Únor Hric Jan 2:1
Únor Filipčík Pavel 0:2
Únor Vychodil Tomáš 2:0
Leden Hruzík Lukáš 0:2
Leden Litschmann Aleš Sc:Sc
Leden Filipčík Pavel Sc:Sc
Leden Kubíček Michal 0:2
Prosinec Vašíček Josef 2:0
Prosinec Hric Jan 2:1
Prosinec Žeravík David 2:Sc
Prosinec Šimko Jáchym 2:0
Listopad Kiszka Bogdan 1:2
Listopad Hruzík Lukáš 0:2
Listopad Černoch Petr 1:2
Listopad Žeravík David 1:2
Říjen Holásek Ladislav 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Pácal Miloslav 2:0
Říjen Sepeši Marian 2:0
Září Kret Martin 2:0
Září Kubíček Michal 1:2
Září Bečák Patrik 1:2
Září Adamec Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rohovský Petr Sc:2
Červenec / Srpen Peterek Jakub Sc:2
Červenec / Srpen Moják Petr Sc:2
Červenec / Srpen Bakeš Radim Sc:2
Červen Krul Tomáš 2:1
Červen Moják Petr 2:0
Červen Vavruša Martin 1:2
Červen Holman Vít 2:0
Květen Vašíček Josef 2:0
Květen Holásek Ladislav 2:0
Květen Šindelka Jan 2:0
Květen Koval Jiří 2:1
Duben Vavruša Martin 0:2
Duben Bečák Patrik 1:2
Duben Miler Ctirad 1:2
Duben Hruzík Lukáš 2:0
Březen Žeravík David Sc:2
Březen Hruzík Lukáš Sc:2
Březen Szarowski Zbyněk Sc:2
Březen Litschmann Aleš Sc:2
Únor Botor Milan 2:1
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Karkoška David 2:Sc
Únor Kosňovský Radim 2:0
Leden Kříž Petr 1:2
Leden Franek Pavel 0:2
Leden Pecuch Jiří 2:0
Leden Procházková Iveta 2:0
Prosinec Švec Rostislav 2:0
Prosinec Žywczok Petr 2:0
Prosinec Šulc Zbyněk 2:0
Prosinec Hruzík Lukáš 1:2
Listopad Kozelský Martin 0:2
Listopad Kutěj Honza 2:1 1
Listopad Peterek Jakub 2:1
Listopad Rohovský Petr 0:2
Říjen Václavek Martin 2:0
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Kaloč Libor 2:Sc
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Procházková Iveta 1:2
Září Peterek Jakub 1:2
Září Vokál Daniel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Janoško Martin 2:Sc
Červenec/Srpen Šulc Zbyněk 2:1
Červenec/Srpen Ausficírová Veronika Sc:2
Červenec/Srpen Sepeši Marian 2:1
Červen Václavek Martin Sc:2
Červen Pácl Petr Sc:2
Červen Hájek Jiří Sc:2
Červen Nociar Lukáš Sc:2
Květen Vokál Daniel 2:0
Květen Filipčík Pavel Sc:Sc
Květen Ščigel Jiří Sc:2
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Duben Krul Tomáš 2:0
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Kozelský Martin 0:2
Březen Lalík David 1:2
Březen Žywczok Petr 2:0
Březen Smékalová Monika 2:1
Březen Chrenová Karina 2:0
Únor Macura Jiří 2:Sc
Únor Miler Ctirad 2:1
Únor Pecuch Jiří 0:2
Únor Adamec Lukáš 0:2
Leden Smutek Jan 2:1
Leden Hrčka Libor 2:Sc
Leden Fójcik Tadeusz 2:1
Leden Janíček Tomáš 1:2
Prosinec Kubáček Vojtěch 1:2
Prosinec Vokál Daniel 2:1
Prosinec Hájek Jiří 0:2
Prosinec Urban František 2:1
Listopad Hruzík Lukáš 1:2
Listopad Peterek Jakub 2:1
Listopad Marec Ján 2:1
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Urban František 1:2
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Chrenová Karina 2:0
Září Zdražilová Eva 2:Sc
Září Solanský Petr 0:2
Září Malik Petr 2:Sc
Září Vojtěšek Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Marec Ján 2:0
Červenec / Srpen Šmíd Petr 2:0
Červenec / Srpen Budiš Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červen Benada Radek 2:0
Červen Klemens Pavel 2:0
Červen Zdražilová Eva 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Jan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Demel Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Padých Jakub 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Pácal Miloslav 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Sepeši Marian 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Řehák Honza 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lindovská Zuzana 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Horák Martin 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 0:2