Avatars_small

Kaczmarek Petr

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 38 15 16 10 39.47%
2022/2023 24 11 11 2 45.83%
Celkem: 62 26 27 12 41.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Holek Radim 0:2
Květen Kubíček Michal
Květen Tomai Martin
Květen Shevchenko Oleg
Duben Mervart Pavel 0:2 2
Duben Augustin Michal 2:0
Duben Nguyen Thanh Dat 2:Sc
Duben Kotásek Mirek 2:Sc
Březen Augustin Michal 2:0
Březen Holek Radim 0:2
Březen Kotásek Mirek Sc:Sc
Březen Bedrlík David 2:0
Březen Sohr Jakub Sc:2
Únor Štramberský Radek Sc:Sc
Únor Kakáč Vladimír Sc:Sc
Únor Grošaft Jiří Sc:Sc
Únor Králová Anna Sc:2
Únor Rohovský Petr Sc:2
Leden Bedrlík David 2:1
Leden Kubíček Michal 0:2
Leden Metzová Silvie 2:1
Leden Králová Anna Sc:Sc
Leden Kowalczyk Jan 2:Sc
Prosinec Králová Anna Sc:Sc
Prosinec Kašpárek Jan 2:Sc
Prosinec Bakeš Radim 2:Sc
Prosinec Neubauer Jaroslav 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 1:2
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Listopad Šrámek Jiří 2:Sc
Listopad Štramberský Radek 2:0
Listopad Strzelec Jan 2:Sc
Říjen Maťovka Marek 0:2
Říjen Kollárová Stanka 2:Sc
Říjen Králová Anna Sc:Sc
Říjen Káňa Dominik 1:2
Září Wojkowský Radim 1:2
Září Urban František 1:2
Září Hruboň Tomáš 0:2
Září Čech Lumír 2:Sc
Září Noga David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kleibertová Věra 2:0
Červenec - srpen Augustin Michal 2:1
Červenec - srpen Wojkowský Radim Sc:Sc
Červenec - srpen Koběluš Jaromír 0:2
Červen Wojkowský Radim 0:2
Červen Bedrlík David 2:Sc 1
Červen Kakáč Vladimír 0:2
Červen Hruboň Tomáš Sc:Sc
Květen Wojkowský Radim 0:2
Květen Novák Luboš 0:2
Květen Holman Vít 0:2
Květen Schreier Petr 0:2
Duben Chau Thanh 2:Sc
Duben Augustin Michal 2:0
Duben Grulich Ladislav 0:2
Duben Kleibertová Věra 2:0
Březen Chau Thanh 2:Sc
Březen Renz Marek 0:2
Březen Nevřela Lukáš 2:0
Březen Maťovka Marek 0:2
Únor Beneš Tomáš 2:1
Únor Velkoborský Petr 1:2
Únor Kollárová Stanka 2:0
Únor Škuta Patrik 2:1