Halfar Radim / Tesařová Tereza

Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 17 3 11 6 17.65%
2018/2019 45 19 26 7 42.22%
2017/2018 13 8 4 1 61.54%
Celkem: 75 30 41 14 40.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Klein / Palarčík
Leden Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Leden Bartoš / Zálešáková 0:2
Prosinec Bakeš / Bakešová Sc:Sc
Prosinec Volný / Volná 0:2
Prosinec Klein / Palarčík Sc:Sc
Prosinec Studenka / Heger 2:0
Listopad Laus / Malik 0:2
Listopad Bakeš / Bakešová Sc:Sc
Listopad Krejčí / Pápayová 1:2
Listopad Krejčí / Poljaková 1:2
Říjen Vychodil / Stronček 0:2
Říjen Veltšmíd / Kovačik Sc:2
Říjen Bakeš / Bakešová Sc:2
Říjen Bartl / Tröstr Sc:2
Září Studenka / Heger 2:0
Září Volný / Volná 2:0
Září Bakeš / Bakešová 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Studenka / Heger 2:0
Červenec/Srpen Bakeš / Bakešová Sc:2
Červenec/Srpen Cuadros / Zubek 2:Sc
Červenec/Srpen Kňazovčík / Kňazovčík Sc:2
Červenec/Srpen Volný / Volná 2:0
Červen Krejčí / Pápayová 0:2
Červen Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Červen Skulina / votava 0:2
Červen Pohanka / Kyselý 0:2
Květen Skulina / votava 0:2
Květen Cuadros / Zubek 2:1
Květen Volný / Volná 2:1
Květen Papachristodoulou / Poljaková 2:0
Květen Studenka / Heger 2:0
Duben Bakeš / Bakešová 0:2
Duben Papachristodoulou / Poljaková 2:0
Duben Studenka / Heger 2:0
Duben Laus / Malik 2:1
Březen Teichmann / Polách Sc:2
Březen Volný / Volná 1:2
Březen Papachristodoulou / Poljaková Sc:2
Březen Cuadros / Zubek Sc:2
Březen Studenka / Heger Sc:2
Únor Cuadros / Zubek 0:2
Únor Pohanka / Kyselý 0:2
Únor Krejčí / Pápayová 0:2
Únor Dockal / Prokop 1:2
Leden Volný / Volná 1:2
Leden Kňazovčík / Kňazovčík 1:2
Leden Bakeš / Bakešová 2:0
Leden Bartl / Dohnálek 0:2
Prosinec Bakeš / Bakešová Sc:2
Prosinec Teichmann / Polách 2:0
Prosinec Studenka / Heger 2:0
Listopad Cuadros / Zubek 1:2
Listopad Volný / Volná 0:2
Listopad Bakeš / Bakešová 2:0
Listopad Dockal / Prokop 0:2
Říjen Bakeš / Bakešová 1:2
Říjen Teichmann / Polách 2:0
Říjen Studenka / Heger 2:0
Září Teichmann / Polách 2:0
Září Vašíček / Nesládek 0:2
Září Vávra / Vaňková 2:Sc
Září Studenka / Heger 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Richtar / Blažková Sc:Sc
Červenec / Srpen Hrbáč / Hrbáčová 2:1
Červenec / Srpen Hruzík / Hruzík 1:2
Červenec / Srpen Kňazovčík / Kňazovčík 0:2
Červen Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Červen Richtar / Blažková 2:Sc
Červen Studenka / Heger 2:0
Květen Li / Li 2:Sc 2
Květen Hrbáč / Hrbáčová 2:0 1
Květen Gärtner / Papachristodoulou 2:Sc
Duben Ciesarík / Klimeš 0:2
Duben Bakeš / Bakešová 0:2
Duben Li / Li 2:Sc