Bartl Roman / Tröstr Marek

Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 22 18 0 55.00%
2022/2023 41 20 21 1 48.78%
2021/2022 44 21 23 0 47.73%
2020/2021 8 2 4 4 25.00%
2019/2020 28 9 19 2 32.14%
Celkem: 161 74 85 7 45.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Mec / Poljaková 0:2
Červenec - srpen Molenda / Vlosinská 0:2
Červenec - srpen Vychodil / Šabršula 1:2
Červenec - srpen Vašíček / Nesládek 0:2
Červen Bosak / Bosáková 2:Sc
Červen Vychodil / Šabršula 1:2
Červen Krejčí / Ferencová 2:0
Červen Veltšmíd / Kovačik 1:2
Květen Petruška / Petruška 2:0
Květen Krkoška / Hlinková 1:2
Květen Krejčí / Hlinková 2:1
Květen Mec / Poljaková 1:2
Duben Laus / Glaic 2:0
Duben Krejčí / Hlinková 0:2
Duben Metz / Metzová 2:0
Duben Volný / Volná 2:0
Březen Bosak / Bosáková 0:2
Březen Mec / Poljaková 0:2
Březen Krkoška / Hlinková 0:2
Březen Krejčí / Hlinková 2:1
Únor Laus / Glaic 2:0
Únor Seget / Holá 2:Sc
Únor Krkoška / Hlinková 0:2
Únor Veltšmíd / Kovačik 2:0
Leden Volný / Volná 2:Sc
Leden Laus / Glaic 2:0
Leden Studenka / Heger 2:0
Prosinec Krkoška / Hlinková 0:2
Prosinec Volný / Volná 2:0
Prosinec Bosak / Bosáková 1:2
Listopad Krkoška / Hlinková 2:1
Listopad Krejčí / Hlinková 0:2
Listopad Vychodil / Šabršula 1:2
Listopad Molenda / Vlosinská Sc:2
Říjen Vychodil / Šabršula 2:1
Říjen Volný / Volná 2:0
Říjen Waliszewski / Waliszewská 2:0
Září Mec / Poljaková 0:2
Září Krejčí / Hlinková 0:2
Září Veltšmíd / Kovačik 0:2
Září Vychodil / Šabršula 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Volný / Volná 2:0
Červenec - srpen Petruška / Petruška 2:0
Červenec - srpen Starý / Vlosinská 0:2
Červenec - srpen Metz / Metzová 2:0
Červen Studenka / Heger 2:0
Červen Laus / Malik 2:0
Červen Veltšmíd / Kovačik 0:2
Červen Mec / Poljaková 1:2
Květen Petruška / Petruška 2:Sc
Květen Metz / Metzová 0:2
Květen Starý / Vlosinská 1:2
Květen Bakeš / Bakešová 2:0
Duben Krejčí / Poljaková 0:2
Duben Vlosinský / Vlosinská 0:2
Duben Petruška / Petruška 2:1
Duben Krkoška / Hlinková 0:2
Březen Bosak / Bosáková 1:2
Březen Molenda / Vlosinská 0:2
Březen Vlosinský / Vlosinská 0:2
Březen Habrnal / Hawlik 0:2
Únor Krkoška / Hlinková 2:Sc
Únor Mec / Poljaková 1:2
Únor Krejčí / Poljaková 0:2
Únor Vlosinský / Vlosinská 1:2
Leden Metz / Metzová 1:2
Leden Krejčí / Poljaková 2:0
Leden Bakeš / Bakešová 2:0
Leden Starý / Vlosinská 2:0
Prosinec Vychodil / Herudek 0:2
Prosinec Vlosinský / Vlosinská 1:2
Prosinec Krejčí / Poljaková 0:2
Prosinec Mec / Poljaková 0:2
Listopad Glaser / Glaserová (Hrubá) 2:Sc
Listopad Krejčí / Poljaková 1:2
Listopad Starý / Vlosinská 2:1
Listopad Waliszewski / Waliszewská 2:0
Říjen Starý / Ščepková 2:Sc
Říjen Valenta / Pavlíková 2:Sc
Říjen Veltšmíd / Kovačik 2:0
Říjen Glaser / Glaserová (Hrubá) 0:2
Září Veltšmíd / Kovačik 0:2
Září Bakeš / Bakešová 2:0
Září Travinský / Travinská 2:0
Září Volný / Volná 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Krejčí / Poljaková Sc:2
Říjen - Červen Laus / Malik Sc:Sc
Říjen - Červen Krkoška / Hlinková Sc:Sc
Říjen - Červen Vlosinský / Vlosinská Sc:2
Září Starý / Vlosinská 2:1
Září Veltšmíd / Kovačik 1:2
Září Waliszewski / Waliszewská 2:1
Září Vychodil / Herudek 1:2