Kňazovčík Jan / Kňazovčík Marek

Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Stabilní pár


Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 12 6 6 0 50.00%
2018/2019 43 21 22 0 48.84%
2017/2018 44 18 26 0 40.91%
2016/2017 24 11 13 0 45.83%
Celkem: 123 56 67 0 45.53%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Volný / Volná 2:1
Červenec/Srpen Studenka / Heger 2:0
Červenec/Srpen Bakeš / Bakešová 2:1
Červenec/Srpen Halfar / Tesařová 2:Sc
Červenec/Srpen Cuadros / Zubek 2:Sc
Červen Skulina / votava 0:2
Červen Halfar / Tesařová 2:1
Červen Krejčí / Pápayová 1:2
Červen Pohanka / Kyselý 0:2
Květen Bakeš / Bakešová 2:0
Květen Starý / Vlosinská 2:1
Květen Vychodil / Stronček 0:2
Květen Laus / Malik 0:2
Duben Starý / Vlosinská 0:2
Duben Pohanka / Kyselý 0:2
Duben Dockal / Prokop 0:2
Duben Vašíček / Nesládek 0:2
Březen Bakeš / Bakešová 2:0
Březen Vychodil / Stronček 2:1
Březen Dockal / Prokop 1:2
Březen Laus / Malik 2:1
Únor Starý / Vlosinská 0:2
Únor Vychodil / Stronček 1:2
Únor Bartl / Dohnálek 0:2
Únor Pelikán / Vlček 1:2
Leden Bakeš / Bakešová 2:1
Leden Halfar / Tesařová 2:1
Leden Volný / Volná 2:0
Leden Bartl / Dohnálek 0:2
Prosinec Pohanka / Kyselý 2:Sc
Prosinec Cuadros / Zubek 2:1
Prosinec Krejčí / Pápayová 0:2
Prosinec Vašíček / Nesládek 0:2
Listopad Krejčí / Pápayová 2:1
Listopad Studenka / Heger 2:0
Listopad Teichmann / Polách 2:0
Říjen Vychodil / Stronček 0:2
Říjen Krejčí / Pápayová 1:2
Říjen Vašíček / Nesládek 0:2
Září Bakeš / Bakešová 2:0
Září Cuadros / Zubek 0:2
Září Laus / Malik 2:Sc
Září Volný / Volná 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hruzík / Hruzík 1:2
Červenec / Srpen Richtar / Blažková 2:0
Červenec / Srpen Halfar / Tesařová 2:0
Červenec / Srpen Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Červen Padrta / Ďurina 1:2
Červen Pohanka / Kyselý 1:2
Červen Hruzík / Hruzík 1:2
Červen Starý / Vlosinská 1:2
Květen Studenka / Heger 2:Sc
Květen Volný / Volná 2:1
Květen Richtar / Blažková 1:2
Květen Hruzík / Hruzík 2:1
Duben Krejčí / Pápayová 0:2
Duben Vychodil / Stronček 0:2
Duben Volný / Volná 2:1
Duben Starý / Vlosinská 0:2
Březen Hruzík / Hruzík 2:0
Březen Hrbáč / Hrbáčová 2:0
Březen Volný / Volná 1:2
Březen Studenka / Heger 2:0
Únor Hruzík / Hruzík 2:0
Únor Starý / Vlosinská 0:2
Únor Richtar / Blažková 1:2
Únor Krejčí / Pápayová 0:2
Leden Vávra / Vaňková 2:Sc
Leden Volný / Volná 2:0
Leden Krejčí / Pápayová 0:2
Leden Hruzík / Hruzík 0:2
Prosinec Richtar / Blažková 0:2
Prosinec Vávra / Vaňková 2:Sc
Prosinec Starý / Vlosinská 0:2
Prosinec Vychodil / Stronček 0:2
Listopad Vávra / Vaňková 1:2
Listopad Kvíčala / Czepiec 0:2
Listopad Vlosinský / Vlosinská 0:2
Listopad Plecák / Plecáková 0:2
Říjen Krejčí / Pápayová 2:0
Říjen Bakeš / Bakešová 2:0
Říjen Bartl / Dohnálek 0:2
Říjen Pohanka / Kyselý 0:2
Září Bartl / Dohnálek 0:2
Září Richtar / Blažková 1:2
Září Volný / Volná 2:0
Září Li / Li 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vávra / Vaňková 2:0
Červenec/Srpen Kalvar / Kalvarová 2:1
Červenec/Srpen Cigánek / Dvorský 2:Sc
Červen Vávra / Vaňková 2:1
Červen Pohanka / Kyselý 1:2
Červen Krejčí / Pápayová 0:2
Červen Hruzík / Hruzík 0:2
Květen Dockal / Prokop 1:2
Květen Richtar / Blažková 2:0
Květen Li / Li 0:2
Květen Bakeš / Bakešová 0:2
Duben Hruzík / Hruzík 2:0
Duben Li / Li 0:2
Duben Kalvar / Kalvarová 2:0
Duben Kovařík / Kovařík 2:Sc
Březen Bakeš / Bakešová 1:2
Březen Li / Li 0:2
Březen Vávra / Vaňková 0:2
Únor Kovařík / Kovařík 2:Sc
Únor Bakeš / Bakešová 2:1
Únor Kalvar / Kalvarová 2:0
Leden Kovařík / Kovařík 1:2
Leden Richtar / Blažková 0:2
Leden Volný / Volná 1:2