Avatars_small

Sviták Jakub


Paskov AMOK Aréna - preferované hřiště, kdyby byl někdo ochotný :)

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 43 21 22 0 48.84%
2022/2023 17 11 6 0 64.71%
Celkem: 60 32 28 0 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Gombos Dušan
Červenec - srpen Pekárek Nikolas 2:0
Červenec - srpen Blažej Štěpán
Červenec - srpen Karas Tomáš 2:0
Červen Baldrman Ondřej 1:2
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Červen Streit Vladislav 1:2
Červen Pindur Petr 2:0
Květen Faruzel Petr 2:0
Květen Fréhar Radim 2:0
Květen Gombos Dušan 2:0
Květen Ptáček Josef 0:2
Duben Michalský Martin 2:0
Duben Drtil Tomáš 2:1
Duben Habrnál Libor 2:0
Duben Pindur Petr 0:2
Březen Baldrman Ondřej 0:2
Březen Oswald Petr 1:2
Březen Streit Vladislav 0:2
Březen Karas Tomáš 1:2
Únor Bembenek Pavel 2:1
Únor Juračka Robert 1:2
Únor Gombos Dušan 2:0
Únor Pindur Petr 1:2
Leden Michalský Martin 2:0
Leden Šefčík Petr 2:0
Leden Herudek Erik 2:0
Leden Hric Jan 1:2
Prosinec Michalský Martin 2:0
Prosinec Juračka Robert 1:2
Prosinec Faruzel Petr 0:2
Prosinec Zeman Marek 1:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Zeman Marek 2:Sc
Listopad Bembenek Pavel 1:2
Listopad Streit Vladislav 0:2
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Karas Tomáš 2:0
Říjen Franek Pavel 2:1
Říjen Hruška Jakub 2:0
Říjen Šefčík Petr 2:0
Září Hanzl Jan 0:2
Září Streit Vladislav 0:2
Září Pindur Petr 0:2
Září Czepiec Marian 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec - srpen Žeravík David 2:1
Červenec - srpen Faruzel Petr 2:0
Červenec - srpen Světelský Daniel 2:0
Červen Michalský Martin 0:2
Červen Juračka Robert 0:2
Červen Baldrman Ondřej 2:0
Červen Gottwald Tomáš 1:2
Květen Juračka Robert 0:2
Květen Ščigel Jiří 2:0
Květen Michalský Martin 0:2
Květen Kaňok Robin 2:Sc
Duben Czepiec Marian 2:0
Duben Žeravík David 2:0
Duben Oborný Tomáš 2:Sc
Duben Janošek Radim 2:0
Duben Telecký Tomáš 0:2