Avatars_small

Šmajstrla Miroslav

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 32 17 15 0 53.13%
2018/2019 44 27 17 0 61.36%
2017/2018 45 26 19 0 57.78%
2016/2017 44 23 20 1 52.27%
Celkem: 169 94 74 1 55.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 23 10 11 0 43.48%
2017/2018 48 25 19 0 52.08%
2016/2017 38 19 16 0 50.00%
2015/2016 41 21 20 0 51.22%
2014/2015 30 14 14 0 46.67%
2013/2014 43 24 15 0 55.81%
Celkem: 223 113 95 0 50.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Zeman Marek
Říjen Waliszewski Petr
Říjen Juračka Robert
Říjen Třos Milan
Září Hopp Petr 0:2
Září Holain Jiří 2:Sc
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Benda Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec-Srpen Kořený Tomáš 0:2
Červenec-Srpen Benda Michal 0:2
Červenec-Srpen Telecký Jiří 0:2
Březen-Červen Baldrman Ondřej 2:Sc
Březen-Červen Telecký Jiří 0:2
Březen-Červen Rutar Filip 0:2
Březen-Červen Bystroň Jan 2:Sc
Únor Kaloč Marek 2:0
Únor Baldrman Ondřej 2:1
Únor Pindur Petr 2:0
Únor Mikuláš David 2:0
Leden Gottwald Tomáš 1:2
Leden Benda Michal 2:1
Leden Kořený Tomáš 0:2
Leden Rutar Filip 1:2
Prosinec Kořený Tomáš 0:2
Prosinec Telecký Jiří 2:0
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Vlosinský Jiří 2:1
Listopad Riedl Michal 2:0
Listopad Holain Jiří 2:0
Listopad Horkel Petr 2:0
Listopad Gulas Jan 2:0
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Holain Jiří 2:1
Říjen Telecký Jiří 0:2
Říjen Kořený Tomáš 0:2
Září Telecký Jiří 0:2
Září Bonobo Milan 2:1
Září Gulas Jan 2:0
Září Gottwald Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Telecký Jiří 0:2
Červenec/Srpen Hopp Petr 1:2
Červenec/Srpen Bystroň Jan 2:1
Červen Telecký Jiří 1:2
Červen Bonobo Milan 2:1
Červen Horkel Petr 2:0
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Květen Hopp Petr 2:0
Květen Chylík Lukáš 2:Sc
Květen Fójcik Tadeusz 2:0
Květen Bonobo Milan 2:1
Duben Gottwald Tomáš 1:2
Duben Horkel Petr 0:2
Duben Baldrman Ondřej 2:1
Duben Telecký Jiří 2:1
Březen Benda Michal 0:2
Březen Trojek Igor 2:0
Březen Gulas Jan 2:1
Březen Bembenek Pavel 2:0
Únor Kusin Patrik 2:0
Únor Panak Petr 2:0
Únor Karas Tomáš 2:0
Únor Trojek Igor 1:2
Leden Kusin Patrik 2:0
Leden Koval Slávek 2:0
Leden Pustka Jiri 2:0
Leden Hlavatý Jiří 2:0
Prosinec Oswald Petr 1:2
Prosinec Chylík Lukáš 2:0
Prosinec Hanzl Jan 1:2
Prosinec Pindur Petr 0:2
Listopad Pindur Petr 1:2
Listopad Benda Michal 2:0
Listopad Durlák Ivo 0:2
Listopad Telecký Jiří 0:2
Říjen Holain Jiří 2:Sc
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Říjen Kusin Patrik 2:1
Říjen Durlák Ivo 2:0
Září Baldrman Ondřej 1:2
Září Lach Tomáš 2:0
Září Gulas Jan 2:0
Září Durlák Ivo 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Goldbricht Ivo 2:0
Červenec / Srpen Lach Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Chrobák David 0:2
Červenec / Srpen Benda Michal 1:2
Červen Bonobo Milan 2:1
Červen Vašek Martin 2:1
Červen Chrobák David 1:2
Červen Hanzl Jan 2:1
Květen Durlák Ivo 2:1
Květen Fousek Roman 2:Sc
Květen Gottwald Tomáš 2:1
Květen Chrobák David 1:2
Duben Hanzl Jan 2:1
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Duben Baldrman Ondřej 2:0
Duben Benda Michal 1:2
Březen Czepiec Marian 2:0
Březen Kusin Patrik 2:0
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Holain Jiří 2:Sc
Únor Zeman Marek 0:2
Únor Benda Michal 1:2
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Baldrman Ondřej 1:2
Leden Zeman Marek 2:0
Leden Broulík Aleš 1:2
Leden Bonobo Milan 2:1
Leden Czepiec Marian 2:Sc
Prosinec Gamrot Daniel 1:2
Prosinec Broulík Aleš 2:1
Prosinec Ptáček Josef 1:2
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Hopp Petr 2:0
Listopad Benda Michal 2:1
Listopad Oswald Petr 2:Sc
Listopad Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Gulas Jan 2:0
Říjen Gamrot Daniel 0:2
Říjen Chrobák David 0:2
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Oswald Petr 2:Sc
Září Benda Michal 2:Sc
Září Gamrot Daniel 2:0
Září Ptáček Josef 1:2
Září Kubín Vašek 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tourek Jaroslav Sc:Sc
Červenec/Srpen Lach Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Kubín Vašek 0:2
Červenec/Srpen Mlýnek Roman 2:1
Červen Vašek Martin 1:2
Červen Chrobák David 1:2
Červen Durlák Ivo 1:2
Červen Holain Jiří 2:Sc
Květen Benda Michal 1:2
Květen Broulík Aleš 2:Sc
Květen Kožela Lukáš 2:0
Květen Lach Tomáš 2:Sc
Duben Vašek Martin 1:2
Duben Zeman Marek 2:Sc
Duben Gelnar Marek 1:2
Duben Chrobák David 0:2
Březen Benda Michal 1:2
Březen Gottwald Tomáš 2:Sc
Březen Solanský Petr 2:Sc
Březen Chrobák David 0:2
Únor Gamrot Daniel 2:1
Únor Hanzl Jan 1:2
Únor Broulík Aleš 2:1
Únor Holain Jiří 2:0
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Mlýnek Roman 2:0
Leden Chrobák David 0:2
Leden Gelnar Marek 0:2
Prosinec Zeman Marek 2:0
Prosinec Durlák Ivo 2:0
Prosinec Gelnar Marek 1:2
Prosinec Gamrot Daniel 1:2
Listopad Kratochvíl Jan 2:1
Listopad Chrobák David 1:2
Listopad Ptáček Josef 2:0
Listopad Bembenek Pavel 2:1
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Kubín Vašek 0:2
Říjen Durlák Ivo 2:0
Říjen Tourek Jaroslav 2:0
Září Kratochvíl Jan 2:0
Září Chrobák David 0:2
Září Baldrman Ondřej 2:Sc
Září Gelnar Marek 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Poštulka Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Richtar Jan 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bonobo Milan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gottwald Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Benda Michal 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Drahoš Bohuslav 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Sousedík Pavel 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Budíková Barbora 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Vojtěšek Petr 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Sabolčák Peter 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Stojka Jiří 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Broda Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kořená Michaela 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Raszyk Pavel 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Baldrman Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Moravec Michal 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Czepiec Marian 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lach Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kvíčala Petr 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Vašíček Karel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Raszyk Pavel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Vyvial Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Fojtík Radim 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Lach Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bonobo Milan 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chovanec Martin 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Rejda Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bonobo Milan 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Lach Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Baldrman Ondřej 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Sepeši Marian 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ptáček Josef 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kremzer Filip 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Koval Slávek 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Tourek Jaroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Březina Josef 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Chrobák David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ptáček Josef 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vojtěšek Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Mlýnek Roman 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Telecký Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Gelnar Marek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Mlýnek Roman 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Poláček Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Grapa Matěj 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Poláček Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vašek Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Poláček Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Pulcer Pavel 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Chrobák David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bartl Roman 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Stoczek Radek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Solanský Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ptáček Libor 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Procák Vladimír 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Pěchula Vilém 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Cunda David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Luňáček Jakub 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Luňáček Jakub 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kahún Patrik 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kornel Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Solanský Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plaček Honza 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kožela Lukáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Lach Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marsín Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Plaček Honza 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Lanča Jaroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2