Avatars_small

Durlák Ivo

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 28 15 13 0 53.57%
2018/2019 44 34 10 0 77.27%
2017/2018 45 28 17 0 62.22%
2016/2017 44 26 18 0 59.09%
2012/2013 28 24 4 4 85.71%
Zkušební kola 12 12 0 0 100.00%
Celkem: 201 139 62 4 69.15%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 48 32 13 0 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Pindur Petr 2:1
Březen Bonobo Milan 1:2
Březen Karas Tomáš
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Únor Holain Jiří 1:2
Únor Rutar Filip 0:2
Únor Hošek Pavel 2:0
Únor Lach Tomáš 2:0
Únor Panak Petr 2:0
Leden Baldrman Ondřej 2:0
Leden Bystroň Jan 1:2
Leden Bonobo Milan 2:0
Leden Karas Tomáš 0:2
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Hopp Petr 2:1
Prosinec Pindur Petr 2:0
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Bystroň Jan 0:2
Listopad Rutar Filip 0:2
Listopad Kořený Tomáš 0:2
Říjen Chylík Lukáš 2:0
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Bembenek Pavel 2:Sc
Říjen Baldrman Ondřej 2:0
Září Kořený Tomáš 0:2
Září Benda Michal 0:2
Září Baldrman Ondřej 2:0
Září Trojek Igor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pindur Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Trojek Igor 1:2
Červenec/Srpen Šimko Jáchym 2:1
Červenec/Srpen Benda Michal 2:Sc
Červen Hošek Pavel 2:0
Červen Benda Michal 2:0
Červen Gulas Jan 2:0
Červen Bystroň Jan 2:0
Květen Pindur Petr 2:1
Květen Telecký Jiří 1:2
Květen Bystroň Jan 2:0
Květen Trojek Igor 2:1
Duben Fójcik Tadeusz 2:0
Duben Juračka Robert 2:0
Duben Rucký Daniel 2:0
Duben Pindur Petr 2:0
Březen Gottwald Tomáš 0:2
Březen Baldrman Ondřej 2:0
Březen Bonobo Milan 0:2
Březen Juračka Robert 2:0
Únor Hopp Petr 2:Sc
Únor Juračka Robert 2:0
Únor Bonobo Milan 0:2
Únor Vlosinský Jiří 2:0
Leden Oswald Petr 2:0
Leden Benda Michal 0:2
Leden Hanzl Jan 2:Sc
Leden Baldrman Ondřej 2:1
Prosinec Hopp Petr 2:1
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Zeman Marek 2:0
Prosinec Juračka Robert 2:0
Listopad Benda Michal 1:2
Listopad Telecký Jiří 1:2
Listopad Šmajstrla Miroslav 2:0
Listopad Pindur Petr 2:1
Říjen Kusin Patrik 2:1
Říjen Holain Jiří 2:Sc
Říjen Šmajstrla Miroslav 0:2
Říjen Baldrman Ondřej 2:0
Září Baldrman Ondřej 2:0
Září Gulas Jan 2:1
Září Lach Tomáš 2:Sc
Září Šmajstrla Miroslav 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Gottwald Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Vašek Martin 0:2
Červenec / Srpen Baldrman Ondřej 0:2
Červen Fousek Roman 2:Sc
Červen Goldbricht Ivo 2:0
Červen Hopp Petr 2:0
Červen Spáčil Lukáš 2:1
Květen Šmajstrla Miroslav 1:2
Květen Chrobák David 0:2
Květen Fousek Roman 2:1
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Duben Czepiec Marian 2:0
Duben Vašek Martin 1:2
Duben Chrobák David 0:2
Duben Zeman Marek 2:1
Březen Ptáček Josef 2:0
Březen Baldrman Ondřej 2:1
Březen Broulík Aleš 2:0
Březen Vašek Martin 0:2
Únor Gamrot Daniel 2:Sc
Únor Lach Tomáš 2:Sc
Únor Hopp Petr 2:0
Únor Gulas Jan 2:0
Leden Vašek Martin 1:2
Leden Chrobák David 0:2
Leden Ptáček Josef 1:2
Leden Hopp Petr 2:1
Prosinec Chrobák David 0:2
Prosinec Zeman Marek 2:0
Prosinec Holain Jiří 2:0
Prosinec Benda Michal 0:2
Listopad Gamrot Daniel 2:0
Listopad Kubín Vašek 2:Sc
Listopad Holain Jiří 2:0
Listopad Lach Tomáš 2:1
Říjen Horkel Zdeněk 2:0
Říjen Lach Tomáš 1:2
Říjen Benda Michal 2:Sc
Říjen Kublák Filip 2:Sc
Říjen Gelnar Marek 2:0
Září Vašek Martin 0:2
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Gelnar Marek 2:1
Září Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Gelnar Marek 2:0
Červenec/Srpen Hruška Roman 2:Sc
Červenec/Srpen Ptáček Josef 2:1
Červenec/Srpen Vašek Martin 0:2
Červen Chrobák David 0:2
Červen Holain Jiří 2:Sc
Červen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červen Vašek Martin 0:2
Květen Zeman Marek 2:0
Květen Pindur Petr 2:1
Květen Špála Tomáš 1:2
Květen Tourek Jaroslav 2:0
Duben Hruška Roman 1:2
Duben Ptáček Josef 0:2
Duben Benda Michal 2:Sc
Duben Kubín Vašek 0:2
Březen Hanzl Jan 2:1
Březen Vojtěšek Petr 2:0
Březen Gelnar Marek 0:2
Březen Kubín Vašek 0:2
Únor Ptáček Josef 2:1
Únor Kubín Vašek 0:2
Únor Zeman Marek 2:1
Únor Benda Michal 2:0
Leden Horkel Zdeněk 2:0
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Leden Hruška Roman 2:0
Leden Koval Slávek 2:1
Prosinec Šmajstrla Miroslav 0:2
Prosinec Gamrot Daniel 0:2
Prosinec Gelnar Marek 1:2
Prosinec Zeman Marek 1:2
Listopad Holain Jiří 2:0
Listopad Lach Tomáš 2:1
Listopad Gelnar Marek 2:1
Listopad Kubín Vašek 2:0
Říjen Tourek Jaroslav 2:0
Říjen Pindur Petr 2:1
Říjen Šmajstrla Miroslav 0:2
Říjen Kubín Vašek 2:1
Září Bembenek Pavel 2:0
Září Kubín Vašek 1:2
Září Holain Jiří 2:0
Září Ptáček Josef 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Marušák Tomáš Sc:2 1
Červen Lyko Pavel Sc:2 1
Červen Mlýnek Roman Sc:2 1
Červen Tourek Jaroslav Sc:2 2
Květen Plecák Martin 2:0
Květen Lyko Pavel 2:0
Květen Kožela Lukáš 2:0
Květen Mlýnek Roman 2:1
Duben Kožela Lukáš 2:1
Duben Lyko Pavel 2:1
Duben Marušák Tomáš 2:0
Duben Krkoška Libor 2:0
Březen Lyko Pavel 2:0
Březen Plecák Martin 2:Sc
Březen Mlýnek Roman 2:0
Březen Marušák Tomáš 2:0
Únor Mlýnek Roman 2:0
Únor Plecák Martin 2:0
Únor Krkoška Libor 2:0
Únor Černý Martin 2:0
Leden Krkoška Libor 2:0
Leden Vybíral Aleš 2:0
Leden Kožela Lukáš 2:1
Leden Mlýnek Roman 2:0
Prosinec Doležal Ondřej 2:0
Prosinec Krkoška Libor 2:0
Prosinec Kožela Lukáš 2:0
Prosinec Karpeta Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Křetinský David 2:0
Listopad Karpeta Petr 2:0
Listopad Kožela Lukáš 2:0
Listopad Krkoška Libor 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Farago Vojtěch 2:Sc
Říjen Zubáň Jakub 2:0
Září Farago Vojtěch 2:0
Září Brynda Pavel 2:Sc
Září Křižanová Božena 2:0
Září Chrenová Karina 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Trojan Pavel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vaníček Dalibor 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Plaček Honza 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kratochvíl Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plecák Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Mlýnek Roman 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Warmuž Jiří 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marsín Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Lanča Jaroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bitta Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2