91e6435543cc16b0d7f8aa9dcc3705e98f62ab74_small

Riedl Michal

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 32 14 18 5 43.75%
2018/2019 45 17 28 12 37.78%
2017/2018 47 27 20 4 57.45%
2016/2017 22 17 5 0 77.27%
Celkem: 146 75 71 21 51.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 18 11 7 0 61.11%
2016/2017 6 4 2 0 66.67%
Celkem: 24 15 9 0 62.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Červenec-Srpen Benda Michal Sc:2
Červenec-Srpen Telecký Jiří Sc:2
Červenec-Srpen Kořený Tomáš Sc:2
Březen-Červen Gulas Jan 0:2
Březen-Červen Bembenek Pavel Sc:2
Březen-Červen Horkel Petr 2:1
Březen-Červen Franek Pavel 2:Sc
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Koval Slávek 2:Sc
Únor Gulas Jan 2:1
Únor Waliszewski Petr 2:0
Leden Ščigel Jiří 2:0
Leden Rucký Daniel 2:1
Leden Pindur Petr 0:2
Leden Hošek Pavel 1:2
Prosinec Panak Petr 0:2
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Prosinec Mikuláš David 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Šmajstrla Miroslav 0:2
Listopad Gulas Jan 1:2
Listopad Holain Jiří 1:2
Listopad Horkel Petr 2:1
Říjen Kaloč Marek 2:0
Říjen Oswald Petr 2:0
Říjen Koval Slávek 1:2
Říjen Horkel Petr 2:1
Září Ščigel Jiří 2:1
Září Třos Milan 2:1
Září Šimko Jáchym 0:2
Září Procák Vladimír 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Teplan Peter Sc:2
Červenec/Srpen Holman Vít Sc:2
Červenec/Srpen Šefčík Petr Sc:2
Červenec/Srpen Pavlačik Ondrej Sc:2
Červen Hric Jan Sc:2
Červen Filipčík Pavel Sc:2
Červen Chalupa Vítězslav Sc:2
Červen Szarowski Zbyněk Sc:2
Květen Třos Milan 2:Sc
Květen Pustka Jiri Sc:2
Květen Li Fusheng Sc:2
Květen Procák Vladimír Sc:2
Duben Litschmann Aleš 1:2
Duben Hanzl Jan 2:Sc
Duben Koval Slávek 2:1
Duben Šimko Jáchym 0:2
Březen Chylík Lukáš 1:2
Březen Hruzík Lukáš 2:1
Březen Zeman Marek 2:Sc
Březen Krejčí Martin 0:2
Únor Chylík Lukáš 2:1
Únor Bystroň Jan Sc:2
Únor Oborný Tomáš 0:2
Únor Fousek Roman 2:1
Leden Kňazovčík Jan 2:1
Leden Kiszka Bogdan 2:0
Leden Procák Vladimír 2:1
Leden Fousek Roman 2:1
Prosinec Karas Tomáš 1:2
Prosinec Horkel Petr 0:2
Prosinec Hošek Pavel 2:0
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Listopad Juračka Robert 1:2
Listopad Vlosinský Jiří 0:2
Listopad Hlavatý Jiří 2:1
Listopad Czepiec Marian 0:2
Říjen Karas Tomáš 2:1
Říjen Horkel Petr 2:0
Říjen Juračka Robert 2:1
Říjen Szarowski Zbyněk 1:2
Říjen Panak Petr 1:2
Září Telecký Jiří 0:2
Září Karas Tomáš 1:2
Září Kusin Patrik 0:2
Září Třos Milan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ščigel Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Zeman Marek Sc:2
Červenec / Srpen Karas Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Hanzl Jan Sc:2
Červen Czepiec Marian 2:1
Červen Juračka Robert 2:1
Červen Krkoška Libor 2:0
Červen Ščigel Jiří 1:2
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Oborný Tomáš 2:1
Květen Ščigel Jiří 2:1
Květen Oswald Petr 2:1
Duben Chylík Lukáš 2:1
Duben Pustka Jiri 1:2
Duben Bonobo Milan 0:2
Duben Trnka Tomáš 2:1
Březen Travinský Víťa 2:0
Březen Panak Petr 2:1
Březen Procák Vladimír 2:0
Březen Kvíčala Petr 1:2
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Bonobo Milan 0:2
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Spáčil Lukáš 2:0
Únor Karas Tomáš 1:2
Leden Holain Jiří 1:2
Leden Gulas Jan 0:2
Leden Spáčil Lukáš 0:2
Leden Kusin Patrik 0:2
Prosinec Koval Slávek 2:1
Prosinec Kusin Patrik 1:2
Prosinec Trnka Tomáš 2:0
Prosinec Horkel Petr 2:Sc
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Koval Slávek 1:2
Listopad Spáčil Lukáš 1:2
Listopad Broulík Aleš 0:2
Říjen Kožela Lukáš 2:1
Říjen Vlosinský Jiří 2:0
Říjen Kusin Patrik 2:0
Říjen Spáčil Lukáš 2:0
Říjen Pustka Jiri 2:0
Září Krejčí Martin 2:0
Září Fajmon Jan 2:0
Září Oborný Tomáš 2:1
Září Spáčil Lukáš 2:0
Září Žeravík David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Procák Vladimír 2:0
Červenec/Srpen Janoš Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej 2:0
Červen Padrta Karel 1:2
Červen Kostka Zdeněk 2:0
Červen Třos Milan 2:0
Červen Soban David 2:0
Červen Bajger Marcel 2:1
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Litschmann Aleš 2:0
Květen Czepiec Marian 2:0
Květen Chylík Lukáš 1:2
Duben Minařík František 2:0
Duben Vlček Jaroslav 2:0
Duben Kříž Petr 2:Sc
Duben Karas Tomáš 2:0
Březen Blažej Štěpán 1:2
Březen Kolondra Vítězslav 2:0
Březen Miler Ctirad 2:0
Březen Kubíček Michal 2:0
Březen Bakeš Radim 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Tourek Jaroslav 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kňazovčík Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Seidler Přemysl 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Polach Jaromír 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Panak Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 0:2