Avatars_small

Benda Michal

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 11 10 1 0 90.91%
2018/2019 44 31 13 6 70.45%
2017/2018 46 30 16 10 65.22%
2016/2017 45 29 16 10 64.44%
2015/2016 45 40 5 2 88.89%
Celkem: 191 140 51 28 73.30%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 30 21 8 0 70.00%
2017/2018 24 12 12 0 50.00%
2016/2017 18 14 3 0 77.78%
Celkem: 72 47 23 0 65.28%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Bonobo Milan 2:0
Listopad Hopp Petr 2:0
Listopad Baldrman Ondřej
Listopad Telecký Jiří 2:0
Říjen Hopp Petr 2:0
Říjen Trojek Igor 2:0
Říjen Rutar Filip 2:1
Říjen Ptáček Josef 2:0
Září Baldrman Ondřej 2:0
Září Durlák Ivo 2:0
Září Kořený Tomáš 0:2 3
Září Trojek Igor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pindur Petr Sc:2
Červenec/Srpen Šimko Jáchym Sc:2
Červenec/Srpen Trojek Igor Sc:2
Červenec/Srpen Durlák Ivo Sc:2
Červen Gulas Jan 2:0
Červen Durlák Ivo 0:2
Červen Hošek Pavel 2:0
Červen Bystroň Jan 2:0
Květen Panak Petr 2:0
Květen Gottwald Tomáš 1:2
Květen Karas Tomáš 2:0
Květen Horkel Petr 2:0
Duben Bystroň Jan 2:0
Duben Trojek Igor 2:0
Duben Bonobo Milan 2:1
Duben Oborný Tomáš 2:0
Březen Bembenek Pavel 2:1
Březen Šmajstrla Miroslav 2:0
Březen Gulas Jan 2:0
Březen Trojek Igor 0:2
Únor Baldrman Ondřej 2:1
Únor Telecký Jiří 2:0
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Pindur Petr 2:0
Leden Hanzl Jan 2:Sc
Leden Durlák Ivo 2:0
Leden Baldrman Ondřej 2:0
Leden Oswald Petr 2:0
Prosinec Telecký Jiří 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0
Prosinec Bonobo Milan 2:0
Prosinec Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Durlák Ivo 2:1
Listopad Šmajstrla Miroslav 0:2
Listopad Pindur Petr 2:0
Listopad Telecký Jiří 2:1
Říjen Gottwald Tomáš Sc:2
Říjen Telecký Jiří Sc:2
Říjen Zeman Marek 2:Sc 1
Říjen Hopp Petr 2:0
Září Gottwald Tomáš 1:2
Září Zeman Marek 0:2
Září Broulík Aleš 2:0
Září Bonobo Milan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chrobák David 0:2
Červenec / Srpen Goldbricht Ivo 2:0
Červenec / Srpen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červenec / Srpen Lach Tomáš 2:0
Červen Baldrman Ondřej 2:0
Červen Pindur Petr 2:1
Červen Gottwald Tomáš 2:0
Červen Zeman Marek 2:0
Květen Pindur Petr 2:0
Květen Třos Milan 2:0
Květen Vašek Martin 2:0
Květen Broulík Aleš 2:0
Duben Baldrman Ondřej 2:0
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Duben Hanzl Jan 2:1
Duben Šmajstrla Miroslav 2:1
Březen Gulas Jan 2:0
Březen Chrobák David Sc:2
Březen Gottwald Tomáš 0:2
Březen Pindur Petr 2:0
Únor Gottwald Tomáš 2:1
Únor Šmajstrla Miroslav 2:1
Únor Zeman Marek 2:0
Únor Baldrman Ondřej 2:0
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Leden Gamrot Daniel 2:0
Leden Bajger Marcel 2:Sc
Leden Baldrman Ondřej 2:1
Prosinec Chrobák David 2:0
Prosinec Holain Jiří 1:2
Prosinec Zeman Marek 2:0
Prosinec Durlák Ivo 2:0
Listopad Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Šmajstrla Miroslav 1:2
Listopad Gulas Jan 2:0
Listopad Oswald Petr 2:Sc
Listopad Hopp Petr 2:0
Říjen Lach Tomáš Sc:2
Říjen Kublák Filip Sc:2
Říjen Durlák Ivo Sc:2
Říjen Gelnar Marek Sc:2
Říjen Horkel Zdeněk Sc:2
Září Šmajstrla Miroslav Sc:2
Září Kubín Vašek Sc:2
Září Gamrot Daniel Sc:2
Září Ptáček Josef Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Chrobák David 0:2
Červenec/Srpen Gamrot Daniel 2:1
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš Sc:2
Červenec/Srpen Pindur Petr Sc:2
Červen Kratochvíl Jan 2:0
Červen Ptáček Josef 2:1
Červen Tourek Jaroslav 2:0
Červen Gottwald Tomáš 2:0
Květen Lach Tomáš 2:0
Květen Šmajstrla Miroslav 2:1
Květen Kožela Lukáš 2:0
Květen Broulík Aleš 2:0
Duben Ptáček Josef Sc:2
Duben Kubín Vašek Sc:2
Duben Durlák Ivo Sc:2
Duben Hruška Roman Sc:2
Březen Šmajstrla Miroslav 2:1
Březen Chrobák David 0:2
Březen Gottwald Tomáš 2:0
Březen Solanský Petr 2:Sc
Únor Ptáček Josef 2:0
Únor Zeman Marek 2:0
Únor Kubín Vašek 2:1
Únor Durlák Ivo 0:2
Leden Gamrot Daniel 2:0
Leden Kratochvíl Jan 2:1
Leden Pindur Petr 2:1
Leden Kubín Vašek 2:1
Prosinec Solanský Petr 2:0
Prosinec Hruška Roman 2:0
Prosinec Holain Jiří 0:2
Prosinec Ptáček Josef 2:1
Listopad Vašek Martin 1:2
Listopad Gamrot Daniel 1:2
Listopad Koval Slávek 2:0
Listopad Tourek Jaroslav 2:Sc 2
Říjen Kučera Martin 2:0
Říjen Vašíček Jiří 2:Sc
Říjen Gulas Jan 2:1
Říjen Gottwald Tomáš 2:0
Říjen Horkel Zdeněk 2:0
Září Pindur Petr Sc:2
Září Gamrot Daniel Sc:2
Září Padrta Karel Sc:2
Září Oswald Petr Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holain Jiří 2:0
Červenec / Srpen Chrobák David 2:1
Červenec / Srpen Vojtěšek Petr 2:0
Červenec / Srpen Vlček Vojtěch 2:0
Červen Horkel Zdeněk 2:0
Červen Bonobo Milan 2:0
Červen Janoš Petr 2:0
Červen Skácel Petr 2:0
Květen Ptáček Libor 0:2
Květen Chrobák David 0:2
Květen Broulík Aleš 2:1
Květen Vlček Vojtěch 1:2
Duben Procák Vladimír 2:1
Duben Horkel Zdeněk 2:0
Duben Skácel Petr 2:0
Duben Svrček Jan 2:Sc
Březen Macura Jiří 2:0
Březen Plaček Honza 2:1
Březen Li Fusheng 2:0
Březen Spáčil Lukáš 2:0
Únor Kříž Petr 2:0
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Skácel Petr 2:0
Únor Brokeš Jiří 2:0
Leden Kříž Petr 2:0
Leden Klečková Stanislava 2:0
Leden Slíva Radim 2:Sc
Leden Májová Renáta 2:Sc
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:0
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Listopad Adamec Lukáš 2:Sc
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Hrabec Tomáš 2:0
Listopad Mrajca Jiří 2:0
Říjen Pavlík Libor 2:Sc
Říjen Šmíd Petr 2:Sc
Říjen Borová Petra 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Září Ausficírová Veronika 2:Sc
Září Mrajca Jiří 2:0
Září Adamec Lukáš Sc:2
Září Riegel Jiří Sc:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Celárek Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Klimek Vojtěch 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Schlauch Radek 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Wanke Karel jun. 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Seidler Přemysl 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Ptáček Josef 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bonobo Milan 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gottwald Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Kolesár David 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Holain Jiří 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Franek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Trojek Igor 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Beníček Lukáš 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Sousedík Pavel 2:0
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 0:2
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Viest Michal 1:1
Kanár v peří - 1. SINGLY A 2018/19 Stojka Jiří 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Czepiec Marian 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Wanke Karel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Fojtík Radim 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kořená Michaela 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ptáček Josef 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Heidler Jakub 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Březina Josef 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ptáček Josef 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Poláček Jan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chrobák David 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Černý Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Holain Jiří 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašek Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Peterek Jakub 2:0