Avatars_small

Baldrman Ondřej

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 32 13 19 4 40.63%
2018/2019 44 18 22 12 40.91%
2017/2018 45 24 21 0 53.33%
2016/2017 40 21 18 6 52.50%
Celkem: 165 77 83 22 46.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 2 4 0 33.33%
2017/2018 12 5 6 0 41.67%
2016/2017 6 2 4 0 33.33%
2015/2016 18 10 8 0 55.56%
Celkem: 42 19 22 0 45.24%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Ščigel Jiří
Říjen Franek Pavel
Říjen Oborný Tomáš
Říjen Fajmon Jan
Září Kořený Tomáš 0:2
Září Telecký Jiří 0:2
Září Durlák Ivo 2:Sc
Září Rutar Filip 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Waliszewski Petr 2:0
Červenec-Srpen Gulas Jan 1:2
Červenec-Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Hopp Petr 0:2
Březen-Červen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Březen-Červen Rutar Filip Sc:2
Březen-Červen Bystroň Jan Sc:2
Březen-Červen Telecký Jiří Sc:2
Únor Pindur Petr 2:1
Únor Šmajstrla Miroslav 1:2
Únor Kaloč Marek 2:0
Únor Mikuláš David 2:0
Leden Durlák Ivo 0:2
Leden Bonobo Milan 1:2
Leden Karas Tomáš 0:2
Leden Bystroň Jan 1:2
Prosinec Mikuláš David 2:0
Prosinec Karas Tomáš 2:0
Prosinec Panak Petr 2:0
Prosinec Riedl Michal 2:0
Listopad Telecký Jiří 1:2
Listopad Bonobo Milan 1:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Hopp Petr 2:0
Říjen Bembenek Pavel 2:Sc
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Chylík Lukáš 2:0
Říjen Durlák Ivo 0:2
Září Benda Michal 0:2
Září Trojek Igor 0:2
Září Durlák Ivo 0:2
Září Kořený Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červenec/Srpen Kaloč Marek Sc:Sc
Červenec/Srpen Fajmon Jan Sc:Sc
Červenec/Srpen Žeravík David Sc:Sc
Červen Mikuláš David Sc:2
Červen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Maceček Jan Sc:2
Červen Procák Vladimír Sc:2
Květen Hošek Pavel Sc:2
Květen Gulas Jan Sc:2
Květen Vlosinský Jiří Sc:2
Květen Oborný Tomáš Sc:2
Duben Horkel Petr 0:2
Duben Telecký Jiří 0:2
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Duben Šmajstrla Miroslav 1:2
Březen Bonobo Milan 2:0
Březen Durlák Ivo 0:2
Březen Juračka Robert 2:0
Březen Gottwald Tomáš 2:1
Únor Pindur Petr 2:1
Únor Benda Michal 1:2
Únor Gottwald Tomáš 0:2 2
Únor Telecký Jiří 2:0
Leden Oswald Petr 2:0
Leden Hanzl Jan 2:Sc
Leden Benda Michal 0:2
Leden Durlák Ivo 1:2
Prosinec Bonobo Milan 2:1
Prosinec Telecký Jiří 0:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0
Listopad Bonobo Milan 2:1
Listopad Oswald Petr 2:0
Listopad Gulas Jan 2:0
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Kusin Patrik 2:0
Říjen Šmajstrla Miroslav 2:0
Říjen Holain Jiří 2:Sc
Říjen Durlák Ivo 0:2
Září Durlák Ivo 0:2
Září Šmajstrla Miroslav 2:1
Září Gulas Jan 2:0 1
Září Lach Tomáš 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Gottwald Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Vašek Martin 0:2
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Durlák Ivo 2:0
Červen Benda Michal 0:2
Červen Zeman Marek 2:1
Červen Pindur Petr 2:1
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Květen Hopp Petr 2:0
Květen Gulas Jan 2:0
Květen Zeman Marek 1:2
Květen Czepiec Marian 2:1
Duben Benda Michal 0:2
Duben Hanzl Jan 1:2
Duben Šmajstrla Miroslav 0:2
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Březen Broulík Aleš 2:1
Březen Durlák Ivo 1:2
Březen Ptáček Josef 2:0
Březen Vašek Martin 0:2
Únor Zeman Marek 2:0
Únor Gottwald Tomáš 1:2
Únor Benda Michal 0:2
Únor Šmajstrla Miroslav 2:1
Leden Bajger Marcel 2:0
Leden Gamrot Daniel 2:0
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Leden Benda Michal 1:2
Prosinec Hopp Petr 1:2
Prosinec Pindur Petr 1:2
Prosinec Pelikán Aleš 2:0
Prosinec Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Vašek Martin 0:2
Listopad Chrobák David 0:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Bonobo Milan 2:0
Říjen Horkel Petr 2:Sc
Říjen Kubín Vašek 2:0
Říjen Gulas Jan 2:1 2
Září Hrabec Radomír 2:0
Září Pelikán Aleš 2:0
Září Vlosinský Jiří 2:0
Září Horkel Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec/Srpen Janoš Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červenec/Srpen Riedl Michal 0:2
Červen Zeman Marek 2:0
Červen Hlavatý Jiří 1:2
Červen Bonobo Milan 0:2
Červen Lach Tomáš 0:2
Květen Horkel Petr 2:0
Květen Maceček Jan 2:0
Květen Kusin Patrik 0:2
Květen Bajger Marcel 2:0
Duben Lach Tomáš 1:2
Duben Třos Milan 2:1
Duben Koval Slávek Sc:2
Duben Pindur Petr 2:1
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Mlýnek Roman 2:1
Březen Kožela Lukáš 1:2
Březen Holain Jiří 1:2
Únor Oswald Petr 2:1
Únor Tourek Jaroslav 2:0
Únor Priesol Daniel 1:2
Únor Padrta Karel 2:1
Leden Grohman Stanislav 2:0
Leden Krejčí Martin 2:0
Leden Hlavatý Jiří 2:1
Leden Lanča Jaroslav 2:Sc
Prosinec Pretsch Dalibor 2:0
Prosinec Spáčil Lukáš 2:0
Prosinec Chylík Lukáš 2:1
Prosinec Vavruša Martin 2:0
Listopad Janoš Petr 0:2
Listopad Maceček Jan 2:1
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Listopad Priesol Daniel 1:2
Září Gelnar Marek Sc:2
Září Kratochvíl Jan Sc:2
Září Šmajstrla Miroslav Sc:2
Září Chrobák David Sc:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kořený Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Papachristodoulou Nikos 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Broda Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Fojtík Radim 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Lach Tomáš 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Trojek Igor 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bajger Marcel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Janeček Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašíček Karel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kostka Zdeněk 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Libor 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2