Avatars_small

Gottwald Tomáš

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 41 39 2 0 95.12%
2017/2018 44 30 14 0 68.18%
2016/2017 45 25 20 1 55.56%
Letní badmintonování 2013 8 7 1 0 87.50%
Celkem: 138 101 37 1 73.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 6 0 0 100.00%
2017/2018 12 6 6 0 50.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
2014/2015 6 3 3 0 50.00%
2013/2014 12 8 3 0 66.67%
Celkem: 36 23 12 0 63.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bystroň Jan 2:0
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav
Červenec/Srpen Hopp Petr
Červenec/Srpen Telecký Jiří
Červen Horkel Petr 2:0
Červen Telecký Jiří 1:2
Červen Šmajstrla Miroslav 2:0
Červen Bonobo Milan 2:1
Květen Karas Tomáš 2:0
Květen Benda Michal 2:1
Květen Panak Petr 2:0
Květen Horkel Petr 2:0
Duben Telecký Jiří 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 2:1
Duben Baldrman Ondřej 2:0
Duben Horkel Petr 2:0
Březen Juračka Robert 2:0
Březen Durlák Ivo 2:0
Březen Bonobo Milan 2:1
Březen Baldrman Ondřej 1:2
Únor Telecký Jiří 2:1
Únor Pindur Petr 2:0
Únor Baldrman Ondřej 2:0 2
Únor Benda Michal 2:0
Leden Telecký Jiří 2:1
Leden Trojek Igor 2:1
Leden Hopp Petr 2:0
Leden Gulas Jan 2:0
Prosinec Zeman Marek 2:0
Prosinec Durlák Ivo 2:0
Prosinec Juračka Robert 2:0
Prosinec Hopp Petr 2:0
Listopad Bonobo Milan 2:1
Listopad Gulas Jan 2:0
Listopad Oswald Petr 2:0
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Říjen Benda Michal 2:Sc
Říjen Hopp Petr 2:0
Říjen Telecký Jiří 2:0
Říjen Zeman Marek 2:0
Září Benda Michal 2:1
Září Bonobo Milan 2:0
Září Zeman Marek 2:0
Září Broulík Aleš 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Baldrman Ondřej 2:0
Červenec / Srpen Durlák Ivo 0:2
Červenec / Srpen Vašek Martin 0:2
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:0
Červen Pindur Petr 2:0
Červen Zeman Marek 2:1
Červen Benda Michal 0:2
Červen Baldrman Ondřej 2:0
Květen Fousek Roman 2:0
Květen Chrobák David 1:2
Květen Šmajstrla Miroslav 1:2
Květen Durlák Ivo 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 2:0
Duben Benda Michal 2:0
Duben Baldrman Ondřej 2:0
Duben Hanzl Jan 2:0
Březen Chrobák David 0:2
Březen Pindur Petr 2:0
Březen Gulas Jan 2:0
Březen Benda Michal 2:0
Únor Benda Michal 1:2
Únor Baldrman Ondřej 2:1
Únor Šmajstrla Miroslav 2:0
Únor Zeman Marek 2:0
Leden Benda Michal 2:0
Leden Bajger Marcel 2:0
Leden Baldrman Ondřej 2:0
Leden Gamrot Daniel 0:2
Prosinec Gamrot Daniel 2:Sc
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Broulík Aleš 2:1
Prosinec Šmajstrla Miroslav 2:0
Listopad Chrobák David 1:2
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Vašek Martin 2:0
Říjen Broulík Aleš 2:0
Říjen Hanzl Jan 2:1
Říjen Vašek Martin 1:2
Říjen Holain Jiří 2:1
Září Gelnar Marek 2:0
Září Durlák Ivo 2:0
Září Vašek Martin 1:2
Září Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Gamrot Daniel 2:1
Červenec/Srpen Pindur Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Chrobák David 1:2
Červenec/Srpen Benda Michal 2:Sc
Červen Tourek Jaroslav 2:0
Červen Ptáček Josef 1:2
Červen Kratochvíl Jan 2:0
Červen Benda Michal 0:2
Květen Hruška Roman 2:1
Květen Gelnar Marek 1:2
Květen Holain Jiří 1:2
Květen Chrobák David 2:0
Duben Vojtěšek Petr 2:0
Duben Gamrot Daniel 1:2
Duben Kratochvíl Jan 0:2
Duben Kožela Lukáš 2:0
Březen Solanský Petr 2:Sc
Březen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Březen Benda Michal 0:2
Březen Chrobák David 0:2
Únor Gelnar Marek 2:1
Únor Chrobák David 1:2
Únor Vašek Martin 2:0
Únor Kratochvíl Jan 0:2
Leden Durlák Ivo 2:0
Leden Koval Slávek 2:0
Leden Hruška Roman 2:Sc
Leden Horkel Zdeněk 2:0
Prosinec Kratochvíl Jan 1:2
Prosinec Chrobák David 2:Sc 3
Prosinec Vašek Martin 1:2
Prosinec Kubín Vašek 1:2
Listopad Zeman Marek 1:2
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Broulík Aleš 2:0
Listopad Pindur Petr 2:0
Říjen Horkel Zdeněk 2:1
Říjen Kučera Martin 2:0
Říjen Vašíček Jiří 2:0
Říjen Benda Michal 0:2
Říjen Gulas Jan 2:0
Září Vašek Martin 1:2
Září Broulík Aleš 2:0
Září Zeman Marek 1:2
Září Tourek Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Řehánek Ladislav 2:Sc
Srpen Tourek Jaroslav 2:0
Srpen Lach Tomáš 2:0
Srpen Fojtík Radim 2:0
Červenec Černý Martin 2:0
Červenec Suchanek Bohdan 2:0
Červenec Tourek Jaroslav 0:2
Červenec Lach Tomáš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Ptáček Josef 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Seidler Přemysl 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Řeháček Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Klimek Vojtěch 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Seidler Přemysl 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gulas Jan 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kratochvíl Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2