Avatars_small

Vlosinský Jiří

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 32 14 15 3 43.75%
2018/2019 45 23 22 0 51.11%
2017/2018 45 23 22 0 51.11%
2016/2017 46 24 22 0 52.17%
2015/2016 40 31 9 0 77.50%
Celkem: 208 115 90 3 55.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Bonobo Milan Sc:Sc
Červenec-Srpen Czepiec Marian 2:0
Červenec-Srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červenec-Srpen Bembenek Pavel Sc:Sc
Březen-Červen Pindur Petr 0:2
Březen-Červen Karas Tomáš 1:2
Březen-Červen Bonobo Milan 0:2
Březen-Červen Durlák Ivo 0:2
Únor Hopp Petr 0:2
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Bembenek Pavel 2:1
Únor Bystroň Jan 0:2
Leden Kusin Patrik 2:Sc
Leden Horkel Petr 2:0
Leden Holain Jiří 2:1
Leden Bembenek Pavel 0:2
Prosinec Kořený Tomáš 0:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Telecký Jiří 0:2
Prosinec Šmajstrla Miroslav 1:2
Listopad Kusin Patrik 2:0
Listopad Ptáček Josef 1:2
Listopad Trojek Igor 2:Sc
Listopad Pindur Petr 2:1
Říjen Kusin Patrik 2:1
Říjen Procák Vladimír 2:0
Říjen Padrta Karel 2:0
Říjen Oborný Tomáš 2:1
Září Polášek Jan 2:Sc
Září Pindur Petr 0:2
Září Holain Jiří 2:1
Září Hopp Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Padrta Karel 1:2
Červenec/Srpen Pustka Jiri 1:2
Červenec/Srpen Trnka Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Kusin Patrik 2:1
Červen Pindur Petr 1:2
Červen Habrnal Jaroslav 0:2
Červen Rucký Daniel 2:1
Červen Koval Slávek 0:2
Červen Šimko Jáchym 0:2
Květen Oborný Tomáš 1:2
Květen Hošek Pavel 2:1
Květen Baldrman Ondřej 2:Sc
Květen Gulas Jan 0:2
Duben Hopp Petr 2:0
Duben Waliszewski Petr 2:0
Duben Krejčí Martin 2:1
Duben Pustka Jiri 2:0
Březen Hopp Petr 2:0
Březen Telecký Jiří 0:2
Březen Panak Petr 0:2
Březen Horkel Petr 1:2
Únor Hopp Petr 2:Sc
Únor Bonobo Milan 2:1
Únor Juračka Robert 1:2
Únor Durlák Ivo 0:2
Leden Czepiec Marian 2:1
Leden Karas Tomáš 2:0
Leden Zeman Marek 2:Sc
Leden Pindur Petr 0:2
Prosinec Bonobo Milan 2:1
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Telecký Jiří 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Hlavatý Jiří 2:0
Listopad Riedl Michal 2:0
Listopad Czepiec Marian 2:0
Listopad Juračka Robert 2:0
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Říjen Czepiec Marian 2:0
Říjen Trnka Tomáš 2:0
Říjen Fousek Roman 0:2
Září Czepiec Marian 0:2
Září Hopp Petr 1:2
Září Pindur Petr 1:2
Září Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kusin Patrik 1:2
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 1:2
Červenec / Srpen Bonobo Milan 0:2
Červenec / Srpen Pindur Petr 2:Sc
Červen Pustka Jiri 2:1
Červen Kusin Patrik 0:2
Červen Gulas Jan 2:1
Červen Chylík Lukáš 2:0
Květen Pelikán Aleš 1:2
Květen Spáčil Lukáš 1:2
Květen Trnka Tomáš 2:0
Květen Ptáček Josef 2:Sc
Duben Gulas Jan 1:2
Duben Fousek Roman 1:2
Duben Třos Milan 1:2
Duben Spáčil Lukáš 2:0
Březen Holain Jiří 2:Sc
Březen Czepiec Marian 0:2
Březen Šmajstrla Miroslav 0:2
Březen Kusin Patrik 2:0
Únor Trnka Tomáš 2:0
Únor Hanzl Jan 2:0
Únor Procák Vladimír 2:1
Únor Chylík Lukáš 1:2
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Hanzl Jan 0:2
Leden Žeravík David 2:0
Leden Horkel Petr 2:1
Prosinec Žeravík David 2:0
Prosinec Panak Petr 2:1
Prosinec Goldbricht Ivo 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Chylík Lukáš 2:1
Listopad Pustka Jiri 1:2
Listopad Kusin Patrik 0:2
Listopad Kožela Lukáš 0:2
Říjen Kusin Patrik 1:2
Říjen Riedl Michal 0:2
Říjen Spáčil Lukáš 1:2
Říjen Pustka Jiri 1:2
Říjen Kožela Lukáš 2:1
Září Horkel Petr 0:2
Září Hrabec Radomír 2:0
Září Baldrman Ondřej 0:2
Září Pelikán Aleš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Priesol Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Třos Milan 2:0
Červenec/Srpen Czepiec Marian 2:1
Červenec/Srpen Fajmon Jan 1:2
Červen Karas Tomáš 2:1
Červen Grohman Stanislav 2:1
Červen Klečková Stanislava 1:2
Červen Pustka Jiri 2:0
Květen Spáčil Lukáš 2:1
Květen Gulas Jan 0:2
Květen Padrta Karel 1:2
Květen Lanča Jaroslav 0:2
Duben Hlavatý Jiří 0:2
Duben Pelikán Aleš 0:2
Duben Brokeš Jiří 1:2
Duben Janoš Petr 2:1
Březen Baldrman Ondřej 0:2
Březen Kožela Lukáš 0:2
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Mlýnek Roman 0:2
Únor Špála Tomáš 2:0
Únor Třos Milan 2:0 1
Únor Bembenek Pavel 1:2
Únor Lach Tomáš 1:2
Únor Koval Slávek 0:2
Leden Kostka Zdeněk 2:0
Leden Bonobo Milan 1:2
Leden Kuťák Radek 2:1
Leden Procák Vladimír 2:0
Prosinec Třos Milan 0:2 2
Prosinec Stachovič Martin 2:0
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Oborný Tomáš 2:0 3
Listopad Moravec René 2:Sc
Listopad Karas Tomáš 2:0
Listopad Kuťák Radek 1:2
Listopad Pustka Jiri 2:1
Říjen Kuťák Radek 1:2
Říjen Renz Vojtěch 0:2
Říjen Muryc Lukáš 2:0
Říjen Oborný Tomáš 2:1
Říjen Třos Milan 0:2
Září Skácel Petr 2:Sc
Září Žeravík David 2:1
Září Horkel Petr 2:1
Září Porubský Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Skácel Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Kříž Petr 2:1
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 2:0
Červenec / Srpen Broulík Aleš 0:2
Červen Krejčí Martin 2:0
Červen Hopp Petr 2:Sc
Červen Oborný Tomáš 1:2
Červen Kubíček Michal 2:0
Květen Bonobo Milan 0:2
Květen Li Fusheng 0:2
Květen Voborník Radim 0:2
Květen Svrček Jan 2:Sc
Duben Cvitanovič Alena 2:0
Duben Litschmann Aleš 2:0
Duben Krejčí Martin 2:1
Duben Macura Jiří 2:Sc
Březen Kříž Petr 2:0
Březen Pretsch Dalibor 2:0
Březen Kahún Patrik 2:1
Březen Smékal Petr 2:Sc
Únor Mlčák Stanislav 2:0
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Garba Dušan 2:0
Únor Májová Renáta 2:1
Leden Mrajca Jiří 2:0
Leden Václavek Martin 2:0
Leden Lalík David 2:1
Leden Máj Tomáš 2:1
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Prosinec Janoš Petr 0:2
Prosinec Velek Martin 2:0
Listopad Spáčil Antonín 0:2
Listopad Vojíř Josef 2:0
Listopad Vontor René 2:0
Listopad Hájek Jiří 2:Sc
Říjen Huňka Jindřich 2:1
Říjen Pretsch Dalibor 2:1
Říjen Botor Milan 2:1
Říjen Kučera Martin 0:2