Avatars_small

Kusin Patrik

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 33 11 20 10 33.33%
2018/2019 44 20 24 1 45.45%
2017/2018 41 23 18 4 56.10%
2016/2017 47 38 9 4 80.85%
Celkem: 165 92 71 19 55.76%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Faruzel Petr Sc:2
Červenec-Srpen Hošek Pavel Sc:Sc
Červenec-Srpen Juračka Robert Sc:Sc
Červenec-Srpen Telecký Tomáš Sc:2
Březen-Červen Czepiec Marian Sc:2
Březen-Červen Oborný Tomáš 0:2
Březen-Červen Travinský Víťa Sc:2
Březen-Červen Koval Slávek 2:Sc
Únor Horkel Petr 1:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Třos Milan 2:0
Únor Fajmon Jan 1:2
Leden Vlosinský Jiří Sc:2
Leden Holain Jiří Sc:2
Leden Bembenek Pavel Sc:2
Leden Horkel Petr Sc:2
Prosinec Oborný Tomáš 2:1
Prosinec Gulas Jan 2:0
Prosinec Třos Milan 0:2
Prosinec Waliszewski Petr 2:0
Listopad Vlosinský Jiří 0:2
Listopad Trojek Igor 2:Sc
Listopad Pindur Petr 1:2
Listopad Ptáček Josef 0:2
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Říjen Procák Vladimír 2:1
Říjen Padrta Karel 1:2
Září Waliszewski Petr 2:0
Září Padrta Karel 0:2
Září Fajmon Jan 2:1
Září Czepiec Marian 0:2
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Trnka Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Padrta Karel 2:0
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 1:2
Červenec/Srpen Pustka Jiri 2:0
Červen Trojek Igor Sc:2
Červen Panak Petr 2:Sc
Červen Karas Tomáš 0:2
Červen Hopp Petr 0:2
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Rucký Daniel 2:0
Květen Trnka Tomáš 2:1
Květen Waliszewski Petr 2:0
Duben Gulas Jan 0:2
Duben Karas Tomáš 1:2
Duben Panak Petr 2:0
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Březen Hanzl Jan 2:Sc
Březen Fousek Roman 2:Sc
Březen Třos Milan 2:0
Březen Karas Tomáš 1:2
Únor Šmajstrla Miroslav 0:2
Únor Karas Tomáš 0:2
Únor Trojek Igor 1:2
Únor Panak Petr 0:2
Leden Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Pustka Jiri 2:Sc
Leden Hlavatý Jiří 2:0
Leden Koval Slávek 2:0
Prosinec Trnka Tomáš 2:0
Prosinec Bystroň Jan 2:0
Prosinec Panak Petr 1:2
Prosinec Oborný Tomáš 1:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Trojek Igor 1:2
Listopad Horkel Petr 1:2
Listopad Hopp Petr 1:2
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Říjen Durlák Ivo 1:2
Říjen Šmajstrla Miroslav 1:2
Říjen Holain Jiří 2:Sc
Září Karas Tomáš 2:Sc
Září Třos Milan 1:2
Září Telecký Jiří 0:2
Září Riedl Michal 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří 2:1
Červenec / Srpen Pindur Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 2:1
Červenec / Srpen Bonobo Milan 1:2
Červen Gulas Jan 2:0
Červen Vlosinský Jiří 2:0
Červen Pustka Jiri 2:1
Červen Chylík Lukáš 1:2
Květen Hanzl Jan 0:2
Květen Lach Tomáš 0:2
Květen Chylík Lukáš 2:1
Květen Bonobo Milan 0:2
Duben Karas Tomáš 2:1
Duben Hopp Petr 0:2
Duben Holain Jiří 2:Sc
Duben Kvíčala Petr 2:Sc
Březen Šmajstrla Miroslav 0:2
Březen Holain Jiří 2:Sc
Březen Vlosinský Jiří 0:2
Březen Czepiec Marian 0:2
Únor Chrobák David Sc:2
Únor Holain Jiří Sc:2
Únor Vašek Martin Sc:2
Únor Ptáček Josef Sc:2
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Holain Jiří 2:0
Leden Riedl Michal 2:0
Leden Gulas Jan 1:2
Prosinec Trnka Tomáš 2:0
Prosinec Riedl Michal 2:1
Prosinec Koval Slávek 2:Sc
Prosinec Horkel Petr 2:Sc
Listopad Pustka Jiri 2:1
Listopad Kožela Lukáš 0:2
Listopad Chylík Lukáš 2:0
Listopad Vlosinský Jiří 2:0
Říjen Vlosinský Jiří 2:1
Říjen Pustka Jiri 1:2
Říjen Riedl Michal 0:2
Říjen Kožela Lukáš 2:0
Říjen Spáčil Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kratochvíl Jan Sc:2
Červenec/Srpen Bonobo Milan Sc:2
Červenec/Srpen Kublák Filip Sc:2
Červenec/Srpen Hanzl Jan Sc:2
Červenec/Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červen Mlýnek Roman 2:1
Červen Špála Tomáš 2:1
Červen Janoš Petr 2:Sc
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Květen Maceček Jan 2:Sc
Květen Bajger Marcel 2:0
Květen Horkel Petr 2:1
Květen Baldrman Ondřej 2:0
Duben Procák Vladimír 2:0
Duben Mlýnek Roman 2:0
Duben Oswald Petr 1:2
Duben Gulas Jan 0:2
Březen Padrta Karel 0:2
Březen Janoš Petr 2:1
Březen Spáčil Lukáš 2:1
Březen Kostka Zdeněk 2:0
Únor Oborný Tomáš 1:2
Únor Hlavatý Jiří 1:2
Únor Žeravík David 2:Sc
Únor Maceček Jan 2:1
Leden Kubíček Michal 2:0
Leden Li Fusheng 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:1
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Horák Martin 2:Sc
Prosinec Kolondra Vítězslav 2:0
Prosinec Vlček Jaroslav 2:0
Prosinec Velek Martin 2:Sc
Prosinec Janíček Tomáš 2:0
Listopad Hrčka Libor 2:Sc
Listopad Botor Milan 2:0
Listopad Kutěj Honza 2:0 2
Listopad Pešl Vít 2:Sc
Říjen Peterek Jakub 2:0
Říjen Čermák Jakub 2:0
Říjen Kasinec Tomáš 2:0
Říjen Schwarz Stanislav 2:0
Říjen Malik Petr 2:Sc
Září Chmiel Adam 2:1
Září Čermák Jakub 2:0
Září Sladovník Richard 2:Sc
Září Vlosinská Andrea 2:0