Avatars_small

Richtar Jan

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 0 4 8 0.00%
2016/2017 30 9 20 20 30.00%
2013/2014 28 17 11 1 60.71%
Celkem: 66 26 35 29 39.39%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 16 6 10 0 37.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Vlček Lukáš Sc:2
Květen Grochal Lumír Sc:Sc
Květen Hrabcová Jana Sc:2
Květen Procáková Eva Sc:2
Duben Kalvar Tomáš Sc:2
Duben Grochal Lumír Sc:Sc
Duben Bečák Patrik Sc:Sc
Duben Sechra David Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Vítek Martin Sc:2
Květen Ausficírová Veronika Sc:2 1
Květen Riegel Jiří Sc:2
Květen Schwarz Stanislav Sc:2 1
Květen Maťovka Marek Sc:2
Duben Šmíd Petr Sc:2
Duben Petřík Tomáš Sc:2
Duben Montag Marek Sc:2
Duben Čermák Jakub Sc:2
Březen Guniš Ondřej 2:0
Březen Kret Martin 2:0
Březen Riegel Jiří 2:0
Březen Kakáč Vladimír 2:0
Únor Vančura Martin Sc:2 1
Únor Chalupa Vítězslav 2:0
Únor Řezáč Radek Sc:Sc
Únor Vašenka Michal Sc:2
Leden Borová Petra Sc:2
Leden Procáková Eva Sc:2
Leden Vančura Martin Sc:2
Leden Kakáč Vladimír Sc:2
Prosinec Panak Petr Sc:2
Prosinec Stočes Jan Sc:2
Prosinec Kalvar Tomáš Sc:2
Prosinec Volná Monika Sc:2
Listopad Palas Tomáš 2:Sc
Listopad Stočes Jan 2:0
Listopad Vitasek Petr 0:2
Listopad Panak Petr 2:1
Listopad Řezáč Radek 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nociar Lukáš 2:1
Červen Chreno Petr 0:2
Červen Plachý Martin 2:0
Červen Vlček Jaroslav 2:0
Květen Herejk Zdeněk 2:0
Květen Hájek Jiří 2:0
Květen Bajgar Lukáš 2:Sc
Květen Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Spáčil Lukáš Sc:2
Duben Seidler Přemysl 2:Sc
Duben Vlček Jaroslav 0:2
Duben Mikulecký Oldřich 0:2
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Jakel Radim 2:1
Březen Kyselý Petr 0:2
Březen Vaníček Dalibor 1:2
Únor Petruška Kamil 0:2
Únor Priesol Daniel 2:1
Únor Branc Petr 1:2
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Naar Lukáš 1:2
Leden Nociar Lukáš 2:0
Leden Křižanová Božena 2:Sc
Prosinec Dvorník Miroslav 2:Sc
Prosinec Fojtášek Radim 0:2
Prosinec Kotásková Kateřina 2:0
Prosinec Holub Radek 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Holain Jiří 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Vašíček Karel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Kalvar Matěj 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Cinkraut Jakub 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 0:2