Avatars_small

Waliszewski Petr

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 34 19 15 0 55.88%
2022/2023 34 13 21 15 38.24%
2021/2022 24 11 13 2 45.83%
2020/2021 8 2 2 4 25.00%
2019/2020 34 19 15 0 55.88%
2018/2019 38 22 16 2 57.89%
Celkem: 172 86 82 23 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 5 3 2 0 60.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Karas Tomáš
Květen Pudich Dalibor
Květen Padrta Karel 2:1
Květen Oswald Petr 0:2
Duben Blažej Štěpán 2:0
Duben Hruška Jakub 2:1
Duben Franek Pavel 1:2
Duben Gombos Dušan 0:2
Březen Palenčík Matúš 2:1
Březen Kiszka Bogdan 1:2
Březen Šefčík Petr 0:2
Březen Sukeník Vladimír 2:0
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Pudich Dalibor 0:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Šefčík Petr 1:2
Leden Pretsch Dalibor 2:0
Leden Hruška Jakub 2:Sc
Leden Frydrychova Jana 2:0
Leden Telecký Tomáš 1:2
Prosinec Koběluš Jaromír 2:0
Prosinec Ston Kamil 2:0
Prosinec Procák Vladimír 1:2
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Moravec Petr 0:2
Listopad Vychodil Tomáš 2:1
Listopad Filipčík Pavel 2:1
Listopad Hric Jan 2:1
Říjen Kiszka Bogdan 0:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Vychodil Tomáš 2:0
Říjen Pekárek Nikolas 2:0
Září Pískala Jan 2:0
Září Kičmer Jan 2:0
Září Plichta Tomas 2:0
Září Majkus Filip 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Krkoška Libor 0:2
Červenec - srpen Pretsch Dalibor Sc:2
Červenec - srpen Vychodil Tomáš Sc:2
Červenec - srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červen Žeravík David Sc:2
Červen Světelský Daniel Sc:2
Červen Gulas Jan Sc:2
Červen Gombos Dušan 0:2
Červen Šefčík Petr Sc:2
Květen Hlavatý Jiří 2:Sc
Květen Plichta Tomas 2:1
Květen Pustka Jiri 1:2
Květen Holibka Albert 2:Sc
Duben Palenčík Matúš 2:Sc
Duben Kňazovčík Jan 2:1
Duben Habrnál Libor 1:2
Duben Procák Vladimír 0:2
Březen Blažej Štěpán Sc:2
Březen Janošek Radim Sc:2
Březen Filipčík Pavel Sc:2
Březen Oborný Tomáš Sc:2
Únor Zeman Marek Sc:2
Únor Juračka Robert Sc:2
Únor Franek Pavel Sc:2
Únor Gombos Dušan Sc:2
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Oborný Tomáš 1:2
Leden Hýl Martin 2:1
Leden Hric Jan 2:1
Prosinec Palenčík Matúš 2:1
Prosinec Koval Jiří 2:Sc
Prosinec Sukeník Vladimír 2:0
Prosinec Krkoška Libor 2:1
Prosinec Hýl Martin 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Pindur Petr 1:2
Únor Klimeš Adrian Sc:2
Únor Benda Michal 2:Sc
Únor Fójcik Tadeusz 2:Sc
Leden Drtil Tomáš 0:2
Leden Habrnál Libor 0:2
Leden Palenčík Matúš 2:0
Leden Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Klimeš Adrian 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 0:2
Prosinec Tourek Jaroslav 1:2
Listopad Gulas Jan 2:0
Listopad Pustka Jiri Sc:2
Listopad Oswald Petr 0:2
Listopad Juračka Robert 1:2
Říjen Hruška Jakub 2:1
Říjen Habrnál Libor 2:1
Říjen Telecký Tomáš 2:0
Říjen Pustka Jiri 2:1
Září Juračka Robert 1:2
Září Poštulka Tomáš 0:2
Září Fajmon Jan 1:2
Září Ptáček Josef 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Juračka Robert Sc:Sc
Říjen - Červen Šmajstrla Miroslav Sc:Sc
Říjen - Červen Zeman Marek Sc:Sc
Říjen - Červen Třos Milan Sc:Sc
Září Gulas Jan 2:0
Září Karas Tomáš 1:2
Září Mikuláš David 2:0
Září Horkel Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Baldrman Ondřej 0:2
Červenec-Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec-Srpen Gulas Jan 2:1
Březen-Červen Telecký Tomáš 2:0
Březen-Červen Juračka Robert 2:1
Březen-Červen Panak Petr 2:0
Březen-Červen Kaloč Marek 0:2
Únor Oborný Tomáš 2:1
Únor Gulas Jan 0:2
Únor Koval Slávek 2:Sc
Únor Riedl Michal 0:2
Leden Hopp Petr 0:2
Leden Oborný Tomáš 2:1
Leden Panak Petr 0:2
Leden Telecký Jiří 0:2
Prosinec Třos Milan 2:0
Prosinec Gulas Jan 1:2
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Oborný Tomáš 1:2
Listopad Koval Slávek 2:0
Listopad Padrta Karel 2:0
Listopad Oswald Petr 2:0
Říjen Mikuláš David 0:2
Říjen Hošek Pavel 1:2
Říjen Třos Milan 2:0
Říjen Juračka Robert 2:1
Září Kusin Patrik 0:2
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Padrta Karel 2:1
Září Fajmon Jan 2:1
Září Czepiec Marian 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Rucký Daniel 1:2
Červenec/Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červen Czepiec Marian 1:2
Červen Žeravík David 0:2
Červen Fójcik Tadeusz 2:1
Červen Li Fusheng 2:0
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Trnka Tomáš 2:0
Květen Rucký Daniel 2:1
Květen Kusin Patrik 0:2
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Duben Pustka Jiri 2:Sc
Duben Hopp Petr 0:2
Leden Bembenek Pavel 1:2
Leden Chylík Lukáš Sc:2
Leden Krkoška Libor 2:0
Leden Fajmon Jan Sc:2
Prosinec Pustka Jiri 1:2
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Pelikán Aleš 2:Sc
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Listopad Bystroň Jan 2:1
Listopad Panak Petr 0:2
Listopad Fousek Roman 2:Sc
Listopad Krejčí Martin 2:0
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Li Fusheng 2:1
Říjen Hošek Pavel 1:2
Říjen Krkoška Libor 2:0
Říjen Fajmon Jan 0:2
Září Fajmon Jan 2:0
Září Fójcik Tadeusz 2:0
Září Bakeš Radim 0:2
Září Rohovský Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Kalvar Matěj 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Harazim David 0:2