Avatars_small

Waliszewski Petr

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 2 2 0 50.00%
2019/2020 34 19 15 0 55.88%
2018/2019 38 22 16 2 57.89%
Celkem: 76 43 33 2 56.58%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 5 3 2 0 60.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Juračka Robert
Říjen Šmajstrla Miroslav
Říjen Zeman Marek
Říjen Třos Milan
Září Gulas Jan 2:0
Září Karas Tomáš 1:2
Září Mikuláš David 2:0
Září Horkel Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Baldrman Ondřej 0:2
Červenec-Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec-Srpen Gulas Jan 2:1
Březen-Červen Telecký Tomáš 2:0
Březen-Červen Juračka Robert 2:1
Březen-Červen Panak Petr 2:0
Březen-Červen Kaloč Marek 0:2
Únor Oborný Tomáš 2:1
Únor Gulas Jan 0:2
Únor Koval Slávek 2:Sc
Únor Riedl Michal 0:2
Leden Hopp Petr 0:2
Leden Oborný Tomáš 2:1
Leden Panak Petr 0:2
Leden Telecký Jiří 0:2
Prosinec Třos Milan 2:0
Prosinec Gulas Jan 1:2
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Oborný Tomáš 1:2
Listopad Koval Slávek 2:0
Listopad Padrta Karel 2:0
Listopad Oswald Petr 2:0
Říjen Mikuláš David 0:2
Říjen Hošek Pavel 1:2
Říjen Třos Milan 2:0
Říjen Juračka Robert 2:1
Září Kusin Patrik 0:2
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Padrta Karel 2:1
Září Fajmon Jan 2:1
Září Czepiec Marian 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Rucký Daniel 1:2
Červenec/Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červen Czepiec Marian 1:2
Červen Žeravík David 0:2
Červen Fójcik Tadeusz 2:1
Červen Li Fusheng 2:0
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Trnka Tomáš 2:0
Květen Rucký Daniel 2:1
Květen Kusin Patrik 0:2
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Duben Pustka Jiri 2:Sc
Duben Hopp Petr 0:2
Leden Bembenek Pavel 1:2
Leden Chylík Lukáš Sc:2
Leden Krkoška Libor 2:0
Leden Fajmon Jan Sc:2
Prosinec Pustka Jiri 1:2
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Pelikán Aleš 2:Sc
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Listopad Bystroň Jan 2:1
Listopad Panak Petr 0:2
Listopad Fousek Roman 2:Sc
Listopad Krejčí Martin 2:0
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Li Fusheng 2:1
Říjen Hošek Pavel 1:2
Říjen Krkoška Libor 2:0
Říjen Fajmon Jan 0:2
Září Fajmon Jan 2:0
Září Fójcik Tadeusz 2:0
Září Bakeš Radim 0:2
Září Rohovský Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Kalvar Matěj 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Harazim David 0:2