Avatars_small

Pindur Petr

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 4 0 0 100.00%
2019/2020 32 17 14 3 53.13%
2018/2019 45 25 20 5 55.56%
2017/2018 42 19 20 6 45.24%
2016/2017 44 21 22 2 47.73%
Celkem: 167 86 76 16 51.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 12 7 4 0 58.33%
2013/2014 56 33 21 0 58.93%
Celkem: 68 40 25 0 58.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Rutar Filip
Říjen Hopp Petr
Říjen Benda Michal
Říjen Bembenek Pavel
Září Panak Petr 2:Sc
Září Oborný Tomáš 2:0
Září Bembenek Pavel 2:1
Září Czepiec Marian 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Durlák Ivo Sc:2
Červenec-Srpen Horkel Petr 2:0
Červenec-Srpen Gottwald Tomáš Sc:Sc
Červenec-Srpen Rutar Filip Sc:2
Březen-Červen Vlosinský Jiří 2:0
Březen-Červen Durlák Ivo 1:2
Březen-Červen Karas Tomáš 2:1
Březen-Červen Bonobo Milan 2:Sc
Únor Baldrman Ondřej 1:2
Únor Mikuláš David 2:0
Únor Šmajstrla Miroslav 0:2
Únor Kaloč Marek 2:0
Leden Rucký Daniel 2:0
Leden Hošek Pavel 2:1
Leden Riedl Michal 2:0
Leden Ščigel Jiří 2:1
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Prosinec Hopp Petr 0:2
Prosinec Gottwald Tomáš 1:2
Prosinec Durlák Ivo 0:2
Listopad Trojek Igor 2:Sc
Listopad Ptáček Josef 1:2
Listopad Kusin Patrik 2:1
Listopad Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Durlák Ivo 0:2
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Říjen Bembenek Pavel 2:Sc
Říjen Chylík Lukáš 2:0
Září Holain Jiří 0:2
Září Vlosinský Jiří 2:0
Září Polášek Jan 2:Sc
Září Hopp Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Durlák Ivo Sc:2
Červenec/Srpen Benda Michal 2:Sc
Červenec/Srpen Trojek Igor Sc:2
Červenec/Srpen Šimko Jáchym Sc:2
Červen Vlosinský Jiří 2:1
Červen Rucký Daniel 2:0
Červen Koval Slávek 2:1
Červen Šimko Jáchym 1:2
Červen Habrnal Jaroslav 2:0
Květen Durlák Ivo 1:2
Květen Bystroň Jan 1:2
Květen Trojek Igor 0:2
Květen Telecký Jiří 0:2
Duben Rucký Daniel 2:0
Duben Juračka Robert 2:1
Duben Fójcik Tadeusz 2:1
Duben Durlák Ivo 0:2
Březen Bystroň Jan Sc:2
Březen Oswald Petr 2:Sc
Březen Oborný Tomáš 2:0
Březen Czepiec Marian 2:1
Únor Baldrman Ondřej 1:2
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Telecký Jiří 2:0
Únor Benda Michal 0:2
Leden Zeman Marek 2:Sc
Leden Karas Tomáš 0:2
Leden Czepiec Marian 2:0
Leden Vlosinský Jiří 2:0
Prosinec Hanzl Jan 0:2
Prosinec Chylík Lukáš 2:0
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Šmajstrla Miroslav 2:0
Listopad Šmajstrla Miroslav 2:1
Listopad Telecký Jiří 1:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Durlák Ivo 1:2
Říjen Bonobo Milan 2:0
Říjen Trojek Igor 2:0
Říjen Broulík Aleš 2:Sc
Říjen Třos Milan 2:0
Září Hopp Petr Sc:2
Září Holain Jiří 2:1
Září Vlosinský Jiří 2:1
Září Czepiec Marian 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kusin Patrik Sc:2
Červenec / Srpen Bonobo Milan Sc:2
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 1:2
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří Sc:2
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Červen Benda Michal 1:2
Červen Baldrman Ondřej 1:2
Červen Zeman Marek Sc:Sc
Květen Benda Michal 0:2
Květen Vašek Martin 0:2
Květen Broulík Aleš 2:Sc
Květen Třos Milan 2:0
Duben Ptáček Josef 2:0
Duben Hlavatý Jiří 2:0
Duben Lach Tomáš 1:2
Duben Broulík Aleš 1:2
Březen Gulas Jan 1:2
Březen Gottwald Tomáš 0:2
Březen Chrobák David 0:2
Březen Benda Michal 0:2
Únor Bajger Marcel 2:0
Únor Broulík Aleš 0:2
Únor Horkel Zdeněk 2:0
Únor Hlavatý Jiří 2:0
Leden Pelikán Aleš 2:Sc
Leden Karas Tomáš 2:1
Leden Lach Tomáš 1:2
Leden Chovanec Martin 2:1
Prosinec Pelikán Aleš Sc:Sc
Prosinec Baldrman Ondřej 2:1
Prosinec Hopp Petr 2:0
Prosinec Spáčil Lukáš Sc:Sc
Listopad Li Fusheng 2:0
Listopad Horkel Zdeněk 2:0
Listopad Horkel Petr 2:0
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Hrabec Radomír 2:1
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Říjen Kubín Vašek 0:2
Říjen Bonobo Milan 0:2
Říjen Gulas Jan 2:1
Říjen Horkel Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Chrobák David 1:2
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš Sc:2
Červenec/Srpen Gamrot Daniel 0:2
Červenec/Srpen Benda Michal 2:Sc
Červen Vojtěšek Petr 2:Sc
Červen Oswald Petr 2:0
Červen Gelnar Marek 1:2
Červen Hanzl Jan 1:2
Květen Špála Tomáš 2:1
Květen Durlák Ivo 1:2
Květen Tourek Jaroslav 0:2
Květen Zeman Marek 2:0
Duben Koval Slávek 2:0
Duben Lach Tomáš 2:1
Duben Baldrman Ondřej 1:2
Duben Třos Milan 2:0
Březen Bembenek Pavel 0:2
Březen Bonobo Milan 2:0
Březen Vašek Martin 0:2
Březen Ptáček Josef 1:2
Únor Mlýnek Roman 2:1
Únor Vojtěšek Petr 1:2
Únor Horkel Zdeněk 2:0
Únor Solanský Petr 0:2
Leden Kratochvíl Jan 0:2
Leden Kubín Vašek 0:2
Leden Benda Michal 1:2
Leden Gamrot Daniel Sc:Sc
Prosinec Hanzl Jan 2:0
Prosinec Mlýnek Roman 2:1
Prosinec Bembenek Pavel 2:1
Prosinec Lach Tomáš 2:0
Listopad Zeman Marek 1:2
Listopad Broulík Aleš 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Šmajstrla Miroslav 0:2
Říjen Durlák Ivo 1:2
Říjen Tourek Jaroslav 2:Sc
Říjen Kubín Vašek 0:2
Září Benda Michal 2:Sc
Září Padrta Karel 2:0
Září Oswald Petr 2:0
Září Gamrot Daniel 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Luňáček Jakub 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bembenek Pavel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlnieška Milan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Moravec Michal 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gaube Marek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Varmuža Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Badal Aleš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kratochvíl Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Lach Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Černý Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Herman Michal 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vybíral Aleš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kahún Patrik 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Buglová Tereza 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Lanča Jaroslav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2