Avatars_small

Horkel Petr

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 2 2 0 50.00%
2019/2020 32 18 14 0 56.25%
2018/2019 44 22 22 0 50.00%
2017/2018 46 17 29 18 36.96%
2016/2017 45 26 19 0 57.78%
Celkem: 171 85 86 18 49.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Telecký Jiří
Říjen Karas Tomáš
Říjen Gottwald Tomáš
Říjen Kořený Tomáš
Září Mikuláš David 2:0
Září Karas Tomáš 1:2
Září Gulas Jan 1:2
Září Waliszewski Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Gottwald Tomáš 2:Sc
Červenec-Srpen Pindur Petr 0:2
Červenec-Srpen Durlák Ivo 0:2
Červenec-Srpen Rutar Filip 0:2
Březen-Červen Franek Pavel 2:Sc
Březen-Červen Gulas Jan 2:1
Březen-Červen Riedl Michal 1:2
Březen-Červen Bembenek Pavel 2:1
Únor Kusin Patrik 2:1
Únor Fajmon Jan 2:1
Únor Franek Pavel 1:2
Únor Třos Milan 2:0
Leden Bembenek Pavel 2:1
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Leden Kusin Patrik 2:Sc
Leden Holain Jiří 0:2
Prosinec Fajmon Jan 2:0
Prosinec Czepiec Marian 2:1
Prosinec Ščigel Jiří 2:0
Prosinec Bembenek Pavel 2:1
Listopad Holain Jiří 0:2
Listopad Gulas Jan 2:0
Listopad Šmajstrla Miroslav 0:2
Listopad Riedl Michal 1:2
Říjen Kaloč Marek 2:0
Říjen Koval Slávek 2:0
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Riedl Michal 1:2
Září Ptáček Josef 0:2
Září Bystroň Jan 0:2
Září Oswald Petr 2:0
Září Rutar Filip 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Czepiec Marian 1:2
Červenec/Srpen Mikuláš David 2:0
Červenec/Srpen Bonobo Milan 1:2
Červenec/Srpen Hošek Pavel 0:2
Červen Bonobo Milan 0:2
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Červen Šmajstrla Miroslav 0:2
Červen Telecký Jiří 0:2
Květen Panak Petr 2:0
Květen Karas Tomáš 2:0
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Květen Benda Michal 0:2
Duben Baldrman Ondřej 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 2:0
Duben Telecký Jiří 0:2
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Březen Panak Petr 2:0
Březen Telecký Jiří 1:2
Březen Hopp Petr 2:0
Březen Vlosinský Jiří 2:1
Únor Koval Slávek 2:1
Únor Hošek Pavel 2:0
Únor Czepiec Marian 2:1
Únor Zeman Marek 2:Sc
Leden Bonobo Milan 0:2
Leden Juračka Robert 1:2
Leden Panak Petr 1:2
Leden Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Hošek Pavel 2:Sc
Prosinec Riedl Michal 2:0
Prosinec Karas Tomáš 2:0
Prosinec Hlavatý Jiří 2:0
Listopad Hopp Petr 0:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Kusin Patrik 2:1
Listopad Trojek Igor 0:2
Říjen Szarowski Zbyněk 2:0
Říjen Riedl Michal 0:2
Říjen Karas Tomáš 2:1
Říjen Panak Petr 2:0
Říjen Juračka Robert 2:1
Září Králová Anna 1:2
Září Bystroň Jan 2:Sc
Září Kaloč Marek 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kvíčala Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz 0:2
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 1:2
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 1:2
Červen Fajmon Jan 2:0
Červen Travinský Víťa 2:0
Červen Horák Martin 2:Sc
Červen Kret Martin 2:0
Květen Kret Martin 2:0
Květen Verner Adam 2:Sc
Květen Holman Vít 2:0
Květen Hrabec Radomír 2:Sc
Duben Hrabec Radomír 2:Sc
Duben Horák Martin Sc:2
Duben Maceček Jan Sc:2
Duben Fójcik Tadeusz Sc:2
Březen Cinkraut Jakub Sc:2
Březen Chovanec Martin Sc:2
Březen Franek Pavel Sc:2
Březen Krejčí Martin Sc:2
Únor Blažej Štěpán Sc:2
Únor Krkoška Libor Sc:2
Únor Pustka Jiri Sc:2
Únor Pelikán Aleš Sc:2
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Žeravík David 2:0
Leden Hanzl Jan 1:2
Leden Vlosinský Jiří 1:2
Prosinec Koval Slávek 2:Sc
Prosinec Trnka Tomáš Sc:2
Prosinec Kusin Patrik Sc:2
Prosinec Riedl Michal Sc:2
Listopad Szarowski Zbyněk 1:2
Listopad Li Fusheng 1:2
Listopad Pindur Petr 0:2
Listopad Hrabec Radomír 2:1
Listopad Horkel Zdeněk 2:0
Říjen Kubín Vašek Sc:2
Říjen Gulas Jan Sc:2
Říjen Baldrman Ondřej Sc:2
Říjen Bonobo Milan Sc:2
Říjen Pindur Petr 0:2
Září Vlosinský Jiří 2:0
Září Pelikán Aleš 2:0
Září Hrabec Radomír 1:2
Září Baldrman Ondřej 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Koval Slávek 2:Sc
Červenec/Srpen Špála Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Hrabec Radomír 0:2
Červenec/Srpen Vojtěšek Petr 2:Sc
Červen Lanča Jaroslav 2:0
Červen Procák Vladimír 1:2
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Pelikán Aleš 2:Sc
Květen Bajger Marcel 2:1
Květen Baldrman Ondřej 0:2
Květen Kusin Patrik 1:2
Květen Maceček Jan 2:Sc
Duben Bonobo Milan 1:2
Duben Tourek Jaroslav 0:2
Duben Hrabec Radomír 2:1
Duben Broulík Aleš 0:2
Březen Kuťák Radek 2:1
Březen Lach Tomáš 0:2
Březen Oswald Petr 2:0
Březen Procák Vladimír 2:1
Únor Bonobo Milan 1:2
Únor Brokeš Jiří 1:2
Únor Hruška Roman 0:2
Únor Pelikán Aleš 1:2
Leden Padrta Karel 2:0
Leden Gulas Jan 1:2
Leden Solanský Petr 0:2
Leden Hanzl Jan 1:2
Prosinec Tourek Jaroslav 1:2
Prosinec Oswald Petr 2:1
Prosinec Horkel Zdeněk 0:2
Prosinec Broulík Aleš 2:1
Listopad Pelikán Aleš 0:2
Listopad Gulas Jan 2:1
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Listopad Kučera Martin 2:Sc
Říjen Chylík Lukáš 2:0
Říjen Kříž Petr 2:0
Říjen Karkoška David 2:0
Říjen Karas Tomáš 2:0
Říjen Hrabec Radomír 2:0
Září Porubský Martin 2:Sc
Září Skácel Petr 2:Sc
Září Vlosinský Jiří 1:2
Září Žeravík David 2:1