Avatars_small

Bystroň Jan

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 18 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 25 17 8 0 68.00%
2018/2019 45 25 20 4 55.56%
2017/2018 21 6 7 15 28.57%
Celkem: 91 48 35 19 52.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 6 0 0 100.00%
2018/2019 12 9 3 0 75.00%
2017/2018 12 5 5 0 41.67%
2016/2017 17 7 9 0 41.18%
Celkem: 47 27 17 0 57.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Rutar Filip
Březen Telecký Jiří
Březen Baldrman Ondřej
Březen Šmajstrla Miroslav
Únor Hopp Petr 1:2
Únor Bembenek Pavel 2:0
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Vlosinský Jiří 2:0
Leden Durlák Ivo 2:1
Leden Karas Tomáš 2:0
Leden Bonobo Milan 0:2
Leden Baldrman Ondřej 2:1
Prosinec Bonobo Milan 2:1
Prosinec Rutar Filip 0:2
Prosinec Holain Jiří 2:0
Prosinec Ptáček Josef 2:Sc
Listopad Kořený Tomáš 0:2
Listopad Durlák Ivo 2:0
Listopad Gottwald Tomáš 2:1
Listopad Rutar Filip 2:1
Říjen Panak Petr 1:2 1
Říjen Bonobo Milan 2:0
Říjen Czepiec Marian 2:0
Říjen Karas Tomáš 2:0
Říjen Gulas Jan 2:1
Září Oswald Petr 2:0
Září Horkel Petr 2:0
Září Rutar Filip 0:2
Září Ptáček Josef 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Hopp Petr 1:2
Červenec/Srpen Telecký Jiří Sc:2
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav 1:2
Červen Gulas Jan 2:0
Červen Hošek Pavel 2:1
Červen Durlák Ivo 0:2
Červen Benda Michal 0:2
Květen Trojek Igor 2:1
Květen Pindur Petr 2:1
Květen Durlák Ivo 0:2
Květen Telecký Jiří 0:2
Duben Benda Michal 0:2
Duben Oborný Tomáš 2:0
Duben Trojek Igor 1:2
Duben Bonobo Milan 2:1
Březen Pindur Petr 2:Sc
Březen Czepiec Marian 1:2
Březen Oswald Petr 2:Sc
Březen Oborný Tomáš 1:2
Únor Oborný Tomáš 2:1
Únor Riedl Michal 2:Sc
Únor Chylík Lukáš 2:1
Únor Fousek Roman 2:Sc
Leden Maceček Jan 2:1
Leden Blažej Štěpán 2:Sc
Leden Hošek Pavel 2:0
Leden Trnka Tomáš 0:2
Prosinec Panak Petr 2:0
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Prosinec Trnka Tomáš 1:2
Prosinec Oborný Tomáš 1:2
Listopad Waliszewski Petr 1:2
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Panak Petr 2:0
Listopad Fousek Roman 2:Sc
Listopad Krejčí Martin 2:1
Říjen Matyášek Michael 2:Sc
Říjen Němcová Klára 2:0
Říjen Králová Anna 2:0
Říjen Bourek Luboš Sc:2
Říjen Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Září Kaloč Marek Sc:2
Září Horkel Petr Sc:2
Září Králová Anna 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kromer Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Telecký Matyáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Kleibertová Věra Sc:2
Červenec / Srpen Michel Lukáš Sc:2
Červen Kalvarová Ivana Sc:2
Červen Kaloč Libor Sc:2
Červen Kovář Pavel Sc:2
Červen Kuboňová Lenka Sc:2
Červen Schwarz Stanislav Sc:2 1
Březen Machová Magdaléna 2:0
Březen Šamánková Dorka 2:0
Březen Rozprýmová Markéta Sc:Sc
Březen Demel Ondřej Sc:Sc
Únor Rozprýmová Markéta Sc:Sc
Únor Demel Ondřej Sc:Sc
Únor Šamánková Dorka Sc:Sc
Únor Machová Magdaléna Sc:Sc
Leden Rozprýmová Markéta 2:0
Leden štvrtňa roman 2:0
Leden Koloničná Hana 2:0
Leden Stolárová Zuzana 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Mikušek hynek 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Franek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Lusczak Pavel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Holain Jiří 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Chylík Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Vlček Vojtěch 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Panak Petr 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Holain Jiří 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hošek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Gulas Jan 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Koval Slávek 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sepeši Marian 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Karas Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Demel Ondřej 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hruzík Lukáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Plaček Honza 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Otisk Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Štolba Miroslav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Peterek Jakub 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krejčí Martin 0:2