D71ac1e405db37d206560d967e81fbcc8d39eeae_small

Hopp Petr

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 5 0 0 100.00%
2019/2020 32 19 13 0 59.38%
2018/2019 44 22 22 4 50.00%
2017/2018 47 27 20 5 57.45%
2016/2017 44 32 12 4 72.73%
2015/2016 27 23 4 4 85.19%
Celkem: 199 128 71 17 64.32%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 6 4 2 0 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Bembenek Pavel 2:0
Říjen Pindur Petr
Říjen Rutar Filip
Říjen Benda Michal
Září Šmajstrla Miroslav 2:0
Září Benda Michal 2:1
Září Holain Jiří 2:Sc
Září Gottwald Tomáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Gulas Jan 2:0
Červenec-Srpen Waliszewski Petr 2:0
Červenec-Srpen Baldrman Ondřej 2:0
Březen-Červen Holain Jiří 2:Sc
Březen-Červen Benda Michal 0:2
Březen-Červen Kořený Tomáš 0:2
Březen-Červen Gottwald Tomáš 0:2
Únor Vlosinský Jiří 2:0
Únor Bystroň Jan 2:1
Únor Gottwald Tomáš 2:1
Únor Bembenek Pavel 2:0
Leden Waliszewski Petr 2:0
Leden Telecký Jiří 1:2
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Panak Petr 2:0
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Pindur Petr 2:0
Prosinec Durlák Ivo 1:2
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Telecký Jiří 1:2
Listopad Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Bonobo Milan 0:2
Říjen Benda Michal 0:2
Říjen Rutar Filip 0:2
Říjen Ptáček Josef 2:0
Říjen Trojek Igor 2:0
Září Polášek Jan 2:Sc
Září Holain Jiří 0:2
Září Pindur Petr 2:0
Září Vlosinský Jiří 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Telecký Jiří 2:0
Červenec/Srpen Bystroň Jan 2:1
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červen Karas Tomáš 2:0
Červen Trojek Igor 0:2
Červen Kusin Patrik 2:0
Červen Panak Petr 2:Sc
Květen Šmajstrla Miroslav 0:2
Květen Fójcik Tadeusz 2:0
Květen Bonobo Milan 1:2 1
Květen Chylík Lukáš 2:0
Duben Pustka Jiri 2:Sc
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Waliszewski Petr 2:0
Březen Vlosinský Jiří 0:2
Březen Panak Petr 0:2
Březen Horkel Petr 0:2
Březen Telecký Jiří 0:2
Únor Durlák Ivo Sc:2
Únor Vlosinský Jiří Sc:2
Únor Juračka Robert Sc:2
Únor Bonobo Milan Sc:2
Leden Gulas Jan 2:0
Leden Telecký Jiří 0:2
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Leden Trojek Igor 2:0
Prosinec Juračka Robert 2:0
Prosinec Durlák Ivo 1:2
Prosinec Zeman Marek 2:1
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Horkel Petr 2:0
Listopad Trojek Igor 2:0
Listopad Zeman Marek 2:Sc
Listopad Kusin Patrik 2:1
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Benda Michal 0:2
Říjen Telecký Jiří 1:2
Září Pindur Petr 2:Sc
Září Vlosinský Jiří 2:1
Září Czepiec Marian 2:0
Září Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 2:0
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk 2:0
Červenec / Srpen Gulas Jan 0:2
Červen Spáčil Lukáš 1:2
Červen Fousek Roman 2:Sc
Červen Durlák Ivo 0:2
Červen Goldbricht Ivo 0:2
Květen Baldrman Ondřej 0:2
Květen Zeman Marek 2:0
Květen Czepiec Marian 1:2
Květen Gulas Jan 2:0
Duben Holain Jiří 2:Sc
Duben Kusin Patrik 2:0
Duben Karas Tomáš 2:1
Duben Kvíčala Petr 2:0
Březen Zeman Marek Sc:2
Březen Bonobo Milan Sc:2
Březen Hanzl Jan 0:2
Březen Hlavatý Jiří Sc:2
Únor Gulas Jan 0:2
Únor Gamrot Daniel 2:Sc
Únor Durlák Ivo 0:2
Únor Lach Tomáš 2:0
Leden Ptáček Josef Sc:2
Leden Vašek Martin Sc:2
Leden Durlák Ivo 1:2
Leden Chrobák David 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 2:1
Prosinec Spáčil Lukáš 2:0
Prosinec Pindur Petr 0:2
Prosinec Pelikán Aleš 2:1
Listopad Šmajstrla Miroslav 0:2
Listopad Oswald Petr 2:Sc
Listopad Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Gulas Jan 2:1
Listopad Benda Michal 0:2
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Koval Slávek 2:0
Říjen Třos Milan 2:0
Říjen Kratochvíl Jan 2:Sc
Říjen Karas Tomáš 2:1
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Chylík Lukáš 2:1
Září Novosad Martin 2:0
Září Karas Tomáš 2:0
Září Li Fusheng 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej 2:0
Červenec/Srpen Procák Vladimír 0:2
Červenec/Srpen Riedl Michal 2:0
Červenec/Srpen Janoš Petr 2:Sc
Červen Maceček Jan 1:2
Červen Chylík Lukáš 2:1
Červen Panak Petr 1:2
Červen Li Fusheng 2:0
Květen Janoš Petr 1:2
Květen Bonobo Milan 1:2
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Třos Milan 2:0
Duben Kuťák Radek 2:0
Duben Bajger Marcel 2:0
Duben Litschmann Aleš 2:1
Duben Pustka Jiri 2:0
Březen Maceček Jan 0:2
Březen Krejčí Martin 2:0
Březen Travinský Víťa 2:0
Březen Ščigel Jiří 2:Sc
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Vlček Jaroslav 2:0
Únor Klečková Stanislava 2:0
Únor Kotásek Mirek 2:0
Leden Pustka Jiri 0:2
Leden Renz Vojtěch 2:1
Leden Kříž Petr 2:Sc
Leden Stachovič Martin Sc:2
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:0
Prosinec Moravec René 2:1
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Prosinec Horák Martin 2:0
Listopad Šmíd Petr 2:0
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Pulcer Pavel 2:0
Listopad Bolom Fabio 2:0
Říjen Benada Radek 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Šulc Zbyněk 2:0
Září Šmíd Petr Sc:2
Září Kučera Martin Sc:2
Září Vokál Daniel 2:0
Září Bolom Fabio Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 2:0
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:0
Červenec / Srpen Fajmon Jan 2:1
Červen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Vlosinský Jiří Sc:2
Červen Kubíček Michal Sc:2
Červen Krejčí Martin Sc:2
Květen Pešl Vít 2:0
Květen Cvitanovič Alena 2:0
Květen Máj Tomáš 2:0
Květen Fojtášek Radim 2:Sc
Duben Adamec Lukáš 2:0
Duben Kubíček Michal 2:1
Duben Vlček Jaroslav 2:0
Duben Kahún Patrik 2:0
Březen Kučerová Iveta 2:0
Březen Garba Dušan 2:0
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Šmíd Petr 2:0
Únor Marec Ján 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Sobek Jan 2:0
Únor Filipčík Pavel 2:0
Leden Strapáčová Blanka 2:0
Leden Růžička Lukáš 2:0
Leden Kučera Martin 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Durčák Jiří 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Březina Josef 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Weber Jiří 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Procák Vladimír 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Poštulka Tomáš 1:1