Avatars_small

Třos Milan

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 2 1 2 50.00%
2019/2020 32 17 15 1 53.13%
2018/2019 44 21 22 8 47.73%
2017/2018 45 25 18 3 55.56%
2016/2017 47 17 30 0 36.17%
Celkem: 172 82 86 14 47.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 6 5 1 0 83.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Juračka Robert
Říjen Zeman Marek
Říjen Šmajstrla Miroslav
Říjen Waliszewski Petr
Září Pustka Jiri 2:1
Září Fajmon Jan Sc:Sc
Září Hošek Pavel 2:1
Září Zeman Marek Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Fójcik Tadeusz 0:2
Červenec-Srpen Serbus Michal 2:0
Červenec-Srpen Rucký Daniel 2:0
Červenec-Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Březen-Červen Procák Vladimír 0:2
Březen-Červen Faruzel Petr 0:2
Březen-Červen Fajmon Jan 0:2
Březen-Červen Pustka Jiri 0:2
Únor Franek Pavel 2:0
Únor Fajmon Jan 1:2
Únor Kusin Patrik 0:2
Únor Horkel Petr 0:2
Leden Telecký Tomáš 2:1
Leden Czepiec Marian 2:1
Leden Koval Slávek 2:1
Leden Fójcik Tadeusz 2:1
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Prosinec Oborný Tomáš 1:2
Prosinec Kusin Patrik 2:0
Prosinec Gulas Jan 1:2
Listopad Panak Petr 2:1
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Mikuláš David 0:2
Listopad Chylík Lukáš 2:Sc
Říjen Hošek Pavel 2:0
Říjen Juračka Robert 2:0
Říjen Waliszewski Petr 0:2
Říjen Mikuláš David 2:1
Září Riedl Michal 1:2
Září Procák Vladimír Sc:2
Září Šimko Jáchym 2:Sc 1
Září Ščigel Jiří 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červenec/Srpen Hric Jan 2:0
Červen Hlavatý Jiří Sc:Sc
Červen Stočes Jan 2:Sc
Červen Krejčí Martin 2:0
Červen Krkoška Libor 2:1
Květen Riedl Michal Sc:2
Květen Li Fusheng Sc:2
Květen Procák Vladimír Sc:2
Květen Pustka Jiri Sc:2
Duben Li Fusheng 2:0
Duben Czepiec Marian 0:2
Duben Hošek Pavel 1:2
Duben Chylík Lukáš 0:2
Březen Fousek Roman 2:1
Březen Karas Tomáš 1:2
Březen Kusin Patrik 0:2
Březen Hanzl Jan 2:Sc
Únor Hlavatý Jiří 2:Sc
Únor Telecký Tomáš 2:0
Únor Rucký Daniel 2:1
Únor Krkoška Libor 2:0
Leden Krejčí Martin 2:0
Leden Fójcik Tadeusz 2:0
Leden Rohovský Petr 2:0
Leden Franek Pavel 2:Sc
Prosinec Koval Slávek 0:2
Prosinec Rucký Daniel 0:2
Prosinec Blažej Štěpán Sc:2
Prosinec Krkoška Libor Sc:2
Listopad Chylík Lukáš 0:2
Listopad Trnka Tomáš 0:2
Listopad Bembenek Pavel Sc:2
Listopad Lach Tomáš 2:Sc
Říjen Broulík Aleš 2:Sc
Říjen Trojek Igor 1:2
Říjen Bonobo Milan 0:2
Říjen Pindur Petr 0:2
Září Telecký Jiří 0:2
Září Kusin Patrik 2:1
Září Karas Tomáš 2:0
Září Riedl Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fousek Roman 2:Sc
Červenec / Srpen Hlavatý Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Juračka Robert Sc:Sc
Červenec / Srpen Ptáček Josef Sc:Sc
Červen Karas Tomáš 1:2
Červen Lach Tomáš 2:1
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Pelikán Aleš 0:2
Květen Broulík Aleš 2:0
Květen Benda Michal 0:2
Květen Pindur Petr 0:2
Květen Vašek Martin 0:2
Duben Fousek Roman 0:2
Duben Spáčil Lukáš 2:1
Duben Vlosinský Jiří 2:1
Duben Gulas Jan 2:0
Březen Fousek Roman 2:0
Březen Pustka Jiri 2:0
Březen Kozelský Martin 2:1
Březen Blažej Štěpán 2:Sc
Únor Kozelský Martin 2:0
Únor Fousek Roman 2:0
Únor Chovanec Martin 2:0
Únor Hrabec Radomír 2:0 1
Leden Hlavatý Jiří 1:2
Leden Horkel Zdeněk 0:2
Leden Krkoška Libor 2:0
Leden Trnka Tomáš 2:1
Prosinec Czepiec Marian 1:2
Prosinec Gulas Jan 1:2
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Prosinec Kožela Lukáš 2:Sc
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Fajmon Jan 2:Sc
Listopad Trnka Tomáš 2:1
Listopad Blažej Štěpán 2:1
Říjen Koval Slávek 1:2
Říjen Kratochvíl Jan 2:Sc
Říjen Hopp Petr 0:2
Říjen Karas Tomáš 1:2
Říjen Zeman Marek 0:2
Září Procák Vladimír 2:0
Září Bonobo Milan 1:2
Září Litschmann Aleš 2:1
Září Gulas Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Czepiec Marian 0:2
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 0:2
Červenec/Srpen Priesol Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Fajmon Jan 0:2
Červen Soban David 0:2
Červen Padrta Karel 0:2
Červen Riedl Michal 0:2
Červen Bajger Marcel 0:2
Červen Kostka Zdeněk 0:2
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Bonobo Milan 1:2
Květen Janoš Petr 2:1
Květen Hopp Petr 0:2
Duben Koval Slávek 0:2
Duben Baldrman Ondřej 1:2
Duben Lach Tomáš 0:2
Duben Pindur Petr 0:2
Březen Pustka Jiri 2:1
Březen Brokeš Jiří 2:1
Březen Hrabec Radomír 0:2
Březen Stachovič Martin 2:0 1
Únor Koval Slávek 0:2
Únor Vlosinský Jiří 0:2 1
Únor Lach Tomáš 0:2 1
Únor Špála Tomáš 0:2
Únor Bembenek Pavel 1:2
Leden Janoš Petr 2:1
Leden Brokeš Jiří 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Oswald Petr 2:1
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0 2
Prosinec Oborný Tomáš 2:1 2
Prosinec Stachovič Martin 2:0
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Listopad Vojtěšek Petr 0:2
Listopad Horkel Zdeněk 1:2
Listopad Hrabec Radomír 1:2
Listopad Padrta Karel 0:2
Říjen Muryc Lukáš 2:0
Říjen Oborný Tomáš 1:2
Říjen Renz Vojtěch 2:0
Říjen Kuťák Radek 2:1
Říjen Vlosinský Jiří 2:0
Září Horkel Zdeněk 0:2
Září Priesol Daniel 2:1
Září Koval Slávek 1:2
Září Hrabec Radomír 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Teuchner Dan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0