Avatars_small

Ščigel Jiří

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 19 10 9 0 52.63%
2018/2019 8 0 8 8 0.00%
2017/2018 37 30 7 1 81.08%
2016/2017 37 12 24 22 32.43%
2014/2015 46 22 24 0 47.83%
Letní badmintonování 2013 9 9 0 0 100.00%
2013/2014 45 33 12 0 73.33%
Celkem: 201 116 84 31 57.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 5 2 3 0 40.00%
2013/2014 6 3 3 0 50.00%
Celkem: 11 5 6 0 45.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Riedl Michal 0:2
Leden Hošek Pavel 1:2
Leden Rucký Daniel
Leden Pindur Petr
Prosinec Czepiec Marian 2:1
Prosinec Bembenek Pavel 1:2
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Horkel Petr 0:2
Listopad Fajmon Jan 1:2
Listopad Telecký Tomáš 2:0
Listopad Fójcik Tadeusz 2:Sc
Listopad Procák Vladimír 2:1
Říjen Černoch Petr 2:0
Říjen Pustka Jiri 2:1
Říjen Šefčík Petr 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Říjen Maceček Jan 2:0
Září Riedl Michal 1:2
Září Šimko Jáchym 2:Sc
Září Procák Vladimír 1:2
Září Třos Milan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Hruzík Lukáš Sc:2
Říjen Krejčí Martin Sc:2
Říjen Žeravík David Sc:2
Říjen Litschmann Aleš Sc:2
Září Litschmann Aleš Sc:2
Září Travinský Víťa Sc:2
Září Szarowski Zbyněk Sc:2
Září Oborný Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Hanzl Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Zeman Marek Sc:2
Červenec / Srpen Karas Tomáš 0:2
Červen Krkoška Libor 2:0
Červen Czepiec Marian 2:Sc
Červen Riedl Michal 2:1
Červen Juračka Robert 0:2
Květen Oswald Petr 2:1
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Riedl Michal 1:2
Květen Oborný Tomáš 2:1
Duben Hošek Pavel 2:0
Duben Pretsch Dalibor 2:1
Duben Travinský Víťa 2:0
Duben Oswald Petr 2:1
Březen Goldbricht Ivo 0:2
Březen Trnka Tomáš 1:2
Březen Karas Tomáš 2:1
Březen Oswald Petr 2:0
Únor Litschmann Aleš 2:Sc
Únor Minařík František 2:0
Únor Kvíčala Petr 2:0
Únor Maceček Jan 2:0
Leden Goldbricht Ivo 1:2
Leden Fajmon Jan 2:Sc
Leden Botor Milan 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Velčovský Adrian 2:0
Prosinec Novosad Martin 2:0
Prosinec Moják Petr 2:0
Prosinec Rohovský Petr 2:0
Prosinec Adamec Lukáš 2:0
Listopad Švec Rostislav 2:0
Listopad Sepeši Marian 2:0
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Pácal Miloslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Filipčík Pavel 2:0
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Hruška Jakub 2:Sc
Květen Vokál Daniel 2:0
Duben Szarowski Zbyněk Sc:2
Duben Panak Petr Sc:2
Duben Czepiec Marian Sc:2
Duben Procházková Iveta Sc:2
Březen Travinský Víťa Sc:2
Březen Krejčí Martin Sc:2
Březen Maceček Jan Sc:2
Březen Hopp Petr Sc:2
Únor Stachovič Martin Sc:2
Únor Chylík Lukáš Sc:2
Únor Janoš Petr Sc:2
Únor Kuťák Radek Sc:2
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Priesol Daniel 0:2
Leden Hrabec Radomír 0:2
Leden Maceček Jan 2:0
Prosinec Stachovič Martin Sc:Sc
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0
Prosinec Třos Milan 2:0
Listopad Žeravík David 2:0
Listopad Chylík Lukáš 2:0
Listopad Kříž Petr 2:Sc
Listopad Renz Vojtěch 1:2
Říjen Špála Tomáš Sc:2
Říjen Litschmann Aleš Sc:2
Říjen Brokeš Jiří Sc:2
Říjen Hruška Roman Sc:2
Říjen Maceček Jan Sc:2
Září Mlýnek Roman Sc:2
Září Procák Vladimír Sc:2
Září Kornel Martin Sc:2
Září Vašíček Jiří Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procák Vladimír 2:0
Červenec / Srpen Stachovič Martin 0:2
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 2:0
Červen Holain Jiří 0:2
Červen Cunda David 0:2
Červen Marušák Tomáš 0:2
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Květen Cunda David 1:2
Květen Gelnar Marek 0:2
Květen Vlnieška Milan 0:2
Květen Šťastný Jiří 0:2
Duben Václavík Marek 2:1
Duben Vlnieška Milan 2:0
Duben Holain Jiří 0:2
Duben Klimeš Marcel 2:1
Březen Cunda David 0:2
Březen Šťastný Jiří 1:2
Březen Rubeš Pavel 2:1
Březen Riedl Pavel 2:0
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Chovanec Martin 2:0
Únor Vlnieška Milan 2:Sc
Únor Halfar Pavel 0:2
Leden Klimeš Marcel 1:2
Leden Gelnar Marek 0:2
Leden Marušák Tomáš 1:2
Leden Holain Jiří 2:1
Leden Vlnieška Milan 1:2
Prosinec Lach Tomáš 2:Sc
Prosinec Rubeš Pavel 2:0 3
Prosinec Vlnieška Milan 0:2
Prosinec Marušák Tomáš 0:2
Prosinec Gelnar Marek 1:2
Listopad Riedl Pavel 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Rubeš Pavel 2:0
Listopad Priesol Daniel 2:0
Říjen Lach Tomáš 0:2
Říjen Vlnieška Milan 0:2
Říjen Riedl Pavel 2:0
Říjen Marušák Tomáš 0:2
Září Václavík Marek 2:0
Září Procák Vladimír 2:0
Září Rubeš Pavel 2:1
Září Riedl Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Židek Václav 2:0
Srpen Kostka Zdeněk 2:0
Srpen Křižanová Božena 2:Sc
Srpen Mikulecký Oldřich 2:0
Červenec Mikulecký Oldřich 2:0
Červenec Tračík Štěpán 2:0
Červenec Kleibertová Věra 2:0
Červenec Procáková Eva 2:0
Červenec Kostka Zdeněk 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brokeš Jiří 2:0
Červen Slíva Radim 2:0
Červen Kožela Lukáš 2:0
Červen Vaníček Dalibor 2:0
Červen Rubeš Pavel 2:Sc 1
Květen Václavík Marek 2:1
Květen Krkoška Libor 2:1
Květen Vybíral Aleš 2:Sc
Květen Kyselý Petr 1:2
Květen Kozelský Martin 2:0
Duben Rubeš Pavel 2:0 2
Duben Procák Vladimír 2:1
Duben Fojtášek Radim 2:1
Duben Brokeš Jiří 1:2
Duben Chovanec Martin 2:0
Březen Rubeš Pavel 2:1
Březen Kukučka Pavel 0:2
Březen Chreno Petr 2:1
Březen Václavík Marek 2:1
Březen Stachovič Martin 1:2
Únor Mach Vladimír 2:0
Únor Rubeš Pavel 2:0
Únor Gelnar Marek 1:2
Únor Tauber Lukáš 2:Sc
Únor Šťastný Jiří 0:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Kahún Patrik 0:2
Leden Chrenová Karina 2:0
Prosinec Vlnieška Milan 2:1
Prosinec Vybíral Aleš 0:2
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Kožela Lukáš 0:2
Listopad Řehánek Ladislav 2:1
Listopad Oswald Petr 2:0
Listopad Chreno Petr 2:0
Listopad Riedl Pavel 1:2
Říjen Setlová Petra 2:0
Říjen Budiš Pavel 2:0
Říjen Kahún Patrik 2:0
Říjen Staš Jiří 2:0
Září Rais Pavel 2:Sc
Září Mikulecký Oldřich 2:0
Září Holub Radek 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ptáček Josef 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ondrušek Bronislav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Václavík Marek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Főrster Boris 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2