040809b11a194a0bfc11f3295da8e49458de7fd2_small

Gombos Dušan


Davam prednost hrani na Ridere

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 39 23 16 0 58.97%
2022/2023 48 28 20 3 58.33%
2021/2022 34 23 10 4 67.65%
Celkem: 121 74 46 7 61.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Habrnál Libor 2:0
Červen Padrta Karel
Červen Blažej Štěpán
Červen Kutěj Honza 2:0
Květen Fréhar Radim 2:0
Květen Ptáček Josef 0:2
Květen Sviták Jakub 0:2
Květen Faruzel Petr 0:2
Duben Blažej Štěpán 2:0
Duben Franek Pavel 2:0
Duben Hruška Jakub 2:1
Duben Waliszewski Petr 2:0
Březen Hanzl Jan 0:2
Březen Pudich Dalibor 2:0
Březen Benda Michal 0:2
Březen Telecký Tomáš 2:Sc
Únor Juračka Robert 0:2
Únor Pindur Petr 2:0
Únor Sviták Jakub 0:2
Únor Bembenek Pavel 2:0
Leden Demel Ondřej 2:Sc
Leden Ščigel Jiří 0:2
Leden Faruzel Petr 2:1
Leden Franek Pavel 2:1
Leden Ptáček Josef 0:2
Prosinec Pustka Jiri 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 2:Sc
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Telecký Tomáš 2:0
Listopad Hanzl Jan 0:2
Listopad Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Fréhar Radim 2:1
Listopad Juračka Robert 1:2
Říjen Michalský Martin 0:2
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Gulas Jan 2:0
Říjen Bembenek Pavel 1:2
Září Michalský Martin 1:2
Září Telecký Tomáš 2:1
Září Vychodil Tomáš 2:1
Září Oswald Petr 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Gulas Jan 2:1
Červenec - srpen Plichta Tomas 2:0
Červenec - srpen Kičmer Jan 2:0
Červenec - srpen Moravec Petr 2:0
Červenec - srpen Oborný Tomáš 2:0
Červen Gulas Jan 2:0
Červen Šefčík Petr 0:2
Červen Světelský Daniel 1:2
Červen Waliszewski Petr 2:0
Červen Žeravík David 2:1
Květen Duda Jiří 2:0
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Oswald Petr 0:2
Květen Zeman Marek 0:2
Květen Kiszka Bogdan 2:0
Duben Filipčík Pavel 2:0
Duben Pustka Jiri 2:Sc
Duben Hric Jan 2:1
Duben Šlejmar Radek 1:2
Duben Streit Vladislav 0:2
Březen Ščigel Jiří 0:2
Březen Hruška Jakub 1:2
Březen Oswald Petr 2:0
Březen Palenčík Matúš 2:0
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Juračka Robert 2:1
Únor Zeman Marek 0:2
Únor Waliszewski Petr 2:Sc
Leden Zeman Marek 0:2
Leden Hruška Jakub 2:0
Leden Blažej Štěpán 2:Sc
Leden Kaňok Robin 2:1
Prosinec Frydrychova Jana 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 0:2
Prosinec Šefčík Petr 1:2
Prosinec Vychodil Tomáš 2:0
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Demel Ondřej 0:2
Listopad Karas Tomáš 1:2
Listopad Pustka Jiri 2:1
Říjen Ptáček Josef Sc:2
Říjen Michalský Martin 0:2
Říjen Gottwald Tomáš Sc:2
Říjen Šefčík Petr Sc:2
Září Demel Ondřej 1:2
Září Franek Pavel 2:1
Září Oborný Tomáš 2:1
Září Habrnál Libor 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Telecký Tomáš 2:0
Červenec - srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec - srpen Ptáček Josef 0:2
Červenec - srpen Baldrman Ondřej 2:1
Červen Hric Jan 2:0
Červen Pustka Jiri 0:2
Červen Demel Ondřej 1:2
Červen Horkel Petr 2:Sc
Květen Šefčík Petr 2:0
Květen Franek Pavel 1:2
Květen Hric Jan 2:1
Květen Michalský Martin 2:1
Duben Faruzel Petr 2:0
Duben Vychodil Tomáš 2:0
Duben Holibka Albert 2:0
Duben Pustka Jiri 2:0
Březen Pretsch Dalibor 2:1
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Kaňok Robin 0:2
Březen Tourek Jaroslav 0:2
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Veselý Roman 2:0
Únor Hýl Martin 2:Sc 1
Únor Wojkowský Radim 2:0
Leden Šrámek Jiří 2:0
Leden Kalvar Tomáš 2:0
Leden Kozubek Petr 2:0
Leden Vašíček Josef 2:1
Leden Hlisnikovský Petr 2:Sc
Prosinec Nytrová Martina 2:Sc
Prosinec Chalupa Vítězslav Sc:2
Prosinec Tota Martin Sc:2
Prosinec Kalvar Matěj Sc:2
Prosinec Hrubý Matěj Jan Sc:Sc