Avatars_small

Bembenek Pavel

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 31 16 15 0 51.61%
2021/2022 17 2 13 12 11.76%
2020/2021 8 3 2 3 37.50%
2019/2020 33 14 14 10 42.42%
2018/2019 39 20 19 12 51.28%
2016/2017 38 16 22 8 42.11%
Celkem: 166 71 85 45 42.77%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 6 2 4 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Demel Ondřej
Květen Hric Jan 2:0
Květen Pretsch Dalibor
Květen Habrnál Libor 2:1
Duben Ščigel Jiří 2:0
Duben Pekárek Nikolas 2:1
Duben Holibka Albert 2:1
Duben Pustka Jiri 2:1
Březen Drtil Tomáš 0:2
Březen Demel Ondřej 1:2
Březen Pustka Jiri 2:Sc
Březen Pekárek Nikolas 2:0
Březen Gulas Jan 1:2
Únor Sviták Jakub 1:2
Únor Pindur Petr 1:2
Únor Juračka Robert 2:0
Únor Gombos Dušan 0:2
Leden Hanzl Jan 0:2
Leden Zeman Marek 1:2
Leden Juračka Robert 1:2
Leden Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Benda Michal 1:2
Prosinec Pudich Dalibor 2:Sc
Prosinec Demel Ondřej 2:Sc
Listopad Streit Vladislav 0:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Sviták Jakub 2:1
Listopad Zeman Marek 2:Sc
Říjen Michalský Martin 0:2
Říjen Gulas Jan 2:1
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Gombos Dušan 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Dolkoš Dominik Sc:Sc
Leden Vychodil Tomáš Sc:2
Leden Serbus Michal Sc:Sc
Leden Bakeš Radim Sc:2
Prosinec Kolmáš petr Sc:2
Prosinec Fójcik Tadeusz Sc:2
Prosinec Litschmann Aleš Sc:2
Prosinec Filipčík Pavel Sc:2
Listopad Hric Jan Sc:2
Listopad Vychodil Tomáš Sc:2
Listopad Michalský Martin Sc:2
Listopad Palenčík Matúš Sc:2
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Šefčík Petr 1:2
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 2:1
Říjen Oswald Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Benda Michal Sc:Sc
Říjen - Červen Hopp Petr 0:2
Říjen - Červen Rutar Filip Sc:Sc
Říjen - Červen Pindur Petr Sc:Sc
Září Oborný Tomáš 2:0
Září Czepiec Marian 2:Sc
Září Panak Petr 2:Sc
Září Pindur Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Bonobo Milan Sc:Sc
Červenec-Srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červenec-Srpen Czepiec Marian Sc:Sc
Červenec-Srpen Vlosinský Jiří Sc:Sc
Březen-Červen Riedl Michal 2:Sc
Březen-Červen Franek Pavel 2:Sc
Březen-Červen Horkel Petr 1:2
Březen-Červen Gulas Jan Sc:Sc
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Bystroň Jan 0:2
Únor Vlosinský Jiří 1:2
Únor Hopp Petr 0:2
Leden Holain Jiří 2:0
Leden Horkel Petr 1:2
Leden Kusin Patrik 2:Sc
Leden Vlosinský Jiří 2:0
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Ščigel Jiří 2:1
Prosinec Czepiec Marian 2:1
Prosinec Horkel Petr 1:2
Listopad Karas Tomáš Sc:2
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Hanzl Jan 2:1
Listopad Franek Pavel 2:Sc
Listopad Kaloč Marek 1:2
Říjen Baldrman Ondřej Sc:2
Říjen Chylík Lukáš Sc:2
Říjen Durlák Ivo Sc:2
Říjen Pindur Petr Sc:2
Září Zeman Marek 2:Sc
Září Chylík Lukáš 2:0
Září Koval Slávek 2:0
Září Hošek Pavel 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Franek Pavel Sc:2
Červen Juračka Robert Sc:2
Červen Trnka Tomáš Sc:2
Červen Padrta Karel Sc:2
Květen Šimko Jáchym Sc:2
Květen Juračka Robert Sc:2
Květen Czepiec Marian Sc:2
Květen Koval Slávek Sc:2
Duben Panak Petr Sc:2
Duben Gulas Jan Sc:2
Duben Kusin Patrik Sc:2
Duben Karas Tomáš Sc:2
Březen Benda Michal 1:2
Březen Gulas Jan 2:1
Březen Trojek Igor 0:2
Březen Šmajstrla Miroslav 0:2
Únor Fajmon Jan 2:Sc
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Gulas Jan 0:2
Únor Hanzl Jan 2:Sc
Leden Waliszewski Petr 2:1
Leden Krkoška Libor 1:2
Leden Fajmon Jan 2:0
Leden Chylík Lukáš 2:1
Prosinec Gulas Jan 1:2
Prosinec Trojek Igor 0:2
Prosinec Czepiec Marian 2:1
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Listopad Trnka Tomáš 2:1
Listopad Lach Tomáš 2:0
Listopad Třos Milan 2:Sc
Listopad Chylík Lukáš 2:0
Říjen Minařík František 2:Sc 1
Říjen Pustka Jiri 2:1
Říjen Blažej Štěpán 2:0
Říjen Pelikán Aleš 2:0
Září Kučera Jan 2:0
Září Gelnar Roman 2:0
Září Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Oswald Petr Sc:2
Květen Gamrot Daniel Sc:2
Květen Hrabec Radomír Sc:2
Květen Hlavatý Jiří Sc:2
Duben Holain Jiří 0:2
Duben Horkel Zdeněk Sc:2
Duben Špála Tomáš Sc:2
Duben Hanzl Jan Sc:2
Březen Pindur Petr 2:0
Březen Ptáček Josef 0:2
Březen Bonobo Milan 2:Sc
Březen Vašek Martin 0:2
Únor Lach Tomáš 2:0
Únor Špála Tomáš 2:1
Únor Vlosinský Jiří 2:1
Únor Koval Slávek 2:1
Únor Třos Milan 2:1
Leden Broulík Aleš Sc:2
Leden Pelikán Aleš 1:2
Leden Vašek Martin 2:1
Leden Zeman Marek 0:2
Prosinec Mlýnek Roman 0:2
Prosinec Lach Tomáš 2:0
Prosinec Pindur Petr 1:2
Prosinec Hanzl Jan 2:1
Listopad Ptáček Josef 1:2
Listopad Chrobák David 0:2
Listopad Kratochvíl Jan 0:2
Listopad Šmajstrla Miroslav 1:2
Říjen Lach Tomáš 2:0
Říjen Solanský Petr 2:0
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Lanča Jaroslav 2:Sc
Říjen Procák Vladimír 2:0
Září Durlák Ivo 0:2
Září Holain Jiří 2:0
Září Ptáček Josef 0:2
Září Kubín Vašek 1:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Moravec René 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlnieška Milan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1