B98e284dd652ea7282abdd1d85727b4e2af3acb1_small

Šefčík Petr

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2022/2023 13 4 9 0 30.77%
2021/2022 46 27 19 0 58.70%
2020/2021 8 4 0 4 50.00%
2019/2020 33 18 14 3 54.55%
2018/2019 41 31 10 2 75.61%
Zkušební kola 6 1 2 3 16.67%
Celkem: 147 85 54 12 57.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Vychodil Tomáš
Prosinec Frydrychova Jana
Prosinec Gombos Dušan 2:1
Prosinec Telecký Tomáš
Listopad Pindur Petr 0:2
Listopad Juračka Robert 0:2
Listopad Franek Pavel 1:2
Listopad Telecký Tomáš 0:2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Michalský Martin 0:2
Říjen Ptáček Josef 1:2
Říjen Gombos Dušan 2:Sc
Září Michalský Martin 0:2
Září Juračka Robert 1:2
Září Telecký Tomáš 2:0
Září Pustka Jiri 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Horkel Petr 2:Sc
Červenec - srpen Hruška Jakub 2:1
Červenec - srpen Hric Jan 2:0
Červenec - srpen Palenčík Matúš 2:1
Červen Mikuláš David 2:1
Červen Michalský Martin 1:2
Červen Gulas Jan 2:0
Červen Vychodil Tomáš 2:0
Květen Michalský Martin 2:0
Květen Gombos Dušan 0:2
Květen Hric Jan 0:2
Květen Franek Pavel 2:1
Duben Karas Tomáš 2:1
Duben Demel Ondřej 2:1
Duben Oswald Petr 1:2
Duben Juračka Robert 0:2
Březen Horkel Petr 2:1
Březen Poštulka Tomáš 0:2
Březen Gottwald Tomáš 0:2
Březen Ptáček Josef 0:2
Únor Hanzl Jan 0:2
Únor Baldrman Ondřej 0:2
Únor Franek Pavel 2:0
Únor Telecký Tomáš 2:1
Leden Juračka Robert 2:Sc
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Pindur Petr 0:2
Leden Jamka Roman 2:0
Prosinec Michalský Martin 0:2
Prosinec Hric Jan 2:1
Prosinec Horkel Petr 2:1
Prosinec Oswald Petr 2:1
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Baldrman Ondřej 1:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Hopp Petr 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 2:1
Říjen Bembenek Pavel 2:1
Říjen Zeman Marek 1:2
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Září Telecký Tomáš 1:2
Září Hanzl Jan 2:1
Září Drtil Tomáš 2:0
Září Mikuláš David 2:1
Září Faruzel Petr 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Oswald Petr Sc:Sc
Říjen - Červen Hanzl Jan Sc:Sc
Říjen - Červen Fójcik Tadeusz Sc:Sc
Říjen - Červen Mikuláš David Sc:Sc
Září Černoch Petr 2:1
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Pretsch Dalibor 2:Sc
Září Faruzel Petr 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Pavlačik Ondrej 2:0
Červenec-Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Červenec-Srpen Habrnál Libor 2:0
Červenec-Srpen Blažej Štěpán 2:Sc
Březen-Červen Popek Roman 2:0
Březen-Červen Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen-Červen Holman Vít 2:0
Březen-Červen Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Hruška Jakub 1:2
Únor Kříž Dušan 2:0
Únor Herudek Erik 0:2
Únor Litschmann Aleš 0:2
Leden Juračka Robert 0:2
Leden Zeman Marek 0:2
Leden Hlavatý Jiří Sc:2
Leden Procák Vladimír Sc:2
Prosinec Maceček Jan Sc:Sc
Prosinec Szarowski Zbyněk 1:2
Prosinec Koval Slávek 0:2
Prosinec Oswald Petr 2:0
Listopad Holásek Ladislav 2:0
Listopad Cinkraut Jakub 2:1
Listopad Černoch Petr 2:1
Listopad Maceček Jan 0:2
Říjen Pustka Jiri 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 2:1
Říjen Ščigel Jiří 0:2
Říjen Maceček Jan 0:2
Říjen Černoch Petr 0:2
Září Adamec Lukáš 2:1
Září Botor Milan 2:0
Září Soban David 2:Sc
Září Holásek Ladislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holman Vít 2:0
Červenec/Srpen Pavlačik Ondrej 2:0
Červenec/Srpen Teplan Peter Sc:2
Červenec/Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červen Václavík Marek 2:0
Červen Kutěj Honza 2:0 1
Červen Hruška Jakub 2:1
Červen Urban František 2:0
Květen Holík Pavel 2:Sc
Květen Telecký Tomáš 0:2
Květen Kutěj Honza 2:0 1
Květen Čech Lumír 2:0
Duben Stočes Jan 1:2
Duben Špaňhel Viktor Sc:2
Duben Kaloč Marek 0:2
Duben Hric Jan 0:2
Březen Cinkraut Jakub 2:1
Březen Komár Marcel 2:Sc
Březen Bakeš Radim 2:1
Březen Vašíček Josef 2:0
Únor Kaloč Marek 1:2
Únor Stočes Jan 0:2
Únor Komár Marcel 0:2
Únor Holásek Ladislav 2:0
Leden Kaloč Marek 0:2
Leden Kutěj Honza 2:0 2
Leden Vencl Radek 2:0
Leden Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Holásek Ladislav 2:0
Prosinec Serbus Michal 2:0
Prosinec Doleček Jiří 2:0
Listopad Kubisz Michael 2:0
Listopad Doubek Jan 2:Sc
Listopad Václavek Martin 2:Sc
Listopad Pácl Petr 2:0
Říjen Frydrychova Jana 2:0
Říjen Bartecká Jana 2:0
Říjen Pavelka Robin 2:Sc
Říjen Kalvarová Ivana 2:0
Říjen Grochal Lumír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Marsín Petr Sc:Sc
Říjen Rožnai Ladislav Sc:Sc
Říjen Vojtovič Daniel Sc:Sc
Září Krkoška Libor 1:2
Září Prchal Dušan 0:2
Září Rožnai Ladislav 2:0