Avatars_small

Faruzel Petr


Ideálně na Rideře

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 32 17 15 0 53.13%
2022/2023 44 26 18 3 59.09%
2021/2022 46 24 22 0 52.17%
2020/2021 8 2 2 4 25.00%
2019/2020 34 24 10 0 70.59%
2017/2018 42 20 21 3 47.62%
Celkem: 206 113 88 10 54.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 12 5 5 0 41.67%
2017/2018 6 3 3 0 50.00%
Celkem: 18 8 8 0 44.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Pudich Dalibor
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Streit Vladislav 0:2
Duben Hanzl Jan 0:2
Březen Fréhar Radim 2:0
Březen Světelský Daniel 1:2
Březen Franek Pavel 2:Sc
Březen Ptáček Josef 2:Sc
Únor Habrnál Libor 0:2
Únor Czepiec Marian 1:2
Únor Zeman Marek 0:2
Únor Ptáček Josef 2:Sc
Leden Ščigel Jiří 2:0
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Gombos Dušan 1:2
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Demel Ondřej 2:Sc
Prosinec Juračka Robert 0:2
Prosinec Zeman Marek 1:2
Prosinec Sviták Jakub 2:0
Prosinec Michalský Martin 1:2
Listopad Gulas Jan 1:2
Listopad Franek Pavel 2:0
Listopad Hruška Jakub 2:1
Listopad Telecký Tomáš 2:1
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Říjen Plichta Tomas 2:0
Říjen Pretsch Dalibor 2:0
Říjen Hric Jan 2:Sc
Září Filipčík Pavel 2:1
Září Gulas Jan 1:2
Září Hric Jan 2:1
Září Žeravík David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Světelský Daniel 0:2
Červenec - srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec - srpen Sviták Jakub 0:2
Červenec - srpen Žeravík David 2:0
Červen Kiszka Bogdan 2:1
Červen Plichta Tomas 2:0
Červen Hric Jan 2:0
Červen Kičmer Jan 2:0
Květen Baldrman Ondřej 0:2
Květen Czepiec Marian 1:2
Květen Žeravík David 2:0
Květen Hanzl Jan 0:2
Duben Vychodil Tomáš 2:0
Duben Kiszka Bogdan 2:0
Duben Hanzl Jan 0:2
Duben Holibka Albert 2:Sc
Březen Hric Jan 2:1
Březen Telecký Tomáš 2:1
Březen Juračka Robert 0:2
Březen Kaňok Robin 1:2
Únor Hanzl Jan 0:2
Únor Gulas Jan 2:1
Únor Baldrman Ondřej 0:2
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Leden Habrnál Libor 2:1
Leden Oswald Petr 2:1
Leden Pindur Petr 0:2
Leden Žeravík David 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 2:1
Prosinec Janošek Radim 2:1
Prosinec Pretsch Dalibor 2:1
Prosinec Oswald Petr 0:2
Listopad Palenčík Matúš 2:1
Listopad Žeravík David 2:1
Listopad Sukeník Vladimír 2:1
Listopad Gulas Jan 0:2
Říjen Sukeník Vladimír 2:0
Říjen Holibka Albert 2:0
Říjen Moravec Petr 1:2
Říjen Mironidis Radek 2:0
Září Hruška Jakub Sc:2
Září Hric Jan 2:1
Září Žeravík David Sc:2
Září Palenčík Matúš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Žeravík David 1:2
Červenec - srpen Drtil Tomáš 2:1
Červenec - srpen Franek Pavel 1:2
Červenec - srpen Pindur Petr 0:2
Červen Pretsch Dalibor 2:Sc
Červen Drtil Tomáš 1:2
Červen Herudek Erik 2:1
Červen Hýl Martin 2:0
Květen Klimeš Adrian 2:0
Květen Fójcik Tadeusz 0:2
Květen Filipčík Pavel 2:0
Květen Hruška Jakub 2:1
Duben Pustka Jiri 1:2
Duben Gombos Dušan 0:2
Duben Holibka Albert 2:0
Duben Vychodil Tomáš 2:0
Březen Jamka Roman 1:2
Březen Demel Ondřej 1:2
Březen Karas Tomáš 2:1
Březen Filipčík Pavel 0:2
Únor Li Fusheng 2:1
Únor Habrnál Libor 1:2
Únor Hric Jan 2:0
Únor Palenčík Matúš 2:1
Leden Karas Tomáš 0:2
Leden Michalský Martin 0:2
Leden Fójcik Tadeusz 2:0
Leden Hric Jan 2:1
Prosinec Dolkoš Dominik 2:0
Prosinec Vychodil Tomáš 2:0
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Prosinec Herudek Erik 2:0
Listopad Frydrychova Jana 1:2
Listopad Herudek Erik 0:2
Listopad Sukeník Vladimír 2:0
Listopad Serbus Michal 2:0
Říjen Palenčík Matúš 2:0
Říjen Herudek Erik 2:0
Říjen Drtil Tomáš 1:2
Říjen Litschmann Aleš 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Září Hanzl Jan 0:2
Září Mikuláš David 2:0
Září Telecký Tomáš 2:1
Září Drtil Tomáš 0:2
Září Šefčík Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Kňazovčík Jan Sc:Sc
Říjen - Červen Telecký Tomáš Sc:Sc
Říjen - Červen Gulas Jan Sc:Sc
Říjen - Červen Hruška Jakub Sc:Sc
Září Pretsch Dalibor 2:Sc
Září Fójcik Tadeusz 1:2
Září Černoch Petr 2:0
Září Šefčík Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kusin Patrik 2:Sc
Červenec-Srpen Telecký Tomáš 2:1
Červenec-Srpen Hošek Pavel 2:1
Červenec-Srpen Juračka Robert 0:2
Březen-Červen Pustka Jiri 2:0
Březen-Červen Třos Milan 2:0
Březen-Červen Procák Vladimír 1:2
Březen-Červen Fajmon Jan 0:2
Únor Serbus Michal 2:0
Únor Drtil Tomáš 2:1
Únor Travinský Víťa 2:1
Únor Maceček Jan 1:2
Únor Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Fajmon Jan 1:2
Leden Pustka Jiri 1:2
Leden Gulas Jan 0:2
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Prosinec Travinský Víťa 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 1:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 2:0
Listopad Smékal Petr 2:1
Listopad Travinský Víťa 1:2
Listopad Soban David 2:Sc
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Říjen Michel Lukáš 2:0
Říjen Teplan Peter 2:0
Říjen Vildomcová Lucie 2:0
Říjen Zinglar David 2:Sc
Září Záruba Patrik 2:0
Září Cunda David 2:0
Září Herudek Erik 2:1
Září Maretka Adam 2:0
Září Konkolský Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rucký Daniel 1:2
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 2:0
Červenec / Srpen Fajmon Jan 2:1
Červenec / Srpen Telecký Tomáš 1:2
Červen Filipčík Pavel 2:1
Červen Špaňhel Viktor 2:1
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Stočes Jan 2:0
Květen Vavruša Martin 2:1
Květen Kubáček Vojtěch 2:1
Květen Hrabuška Tomáš 1:2
Květen Pecuch Jiří 2:0
Duben Pácl Petr 2:0
Duben Kosňovský Radim 2:0
Duben Botor Milan 2:1
Duben Pecuch Jiří 0:2
Březen Šulc Zbyněk 2:Sc
Březen Vašenka Michal 2:0
Březen Verner Adam 2:0
Březen Kromer Pavel 2:0
Únor Stočes Jan 0:2
Únor Urban František 1:2
Únor Procházková Iveta 2:1
Únor Fójcik Tadeusz Sc:2
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Kutěj Honza 0:2 1
Leden Verner Adam 2:0
Leden Horák Martin 2:1
Prosinec Klečková Stanislava 1:2
Prosinec Minařík František 0:2
Prosinec Juračka Robert 0:2
Prosinec Fousek Roman 0:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Stočes Jan 2:1
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Říjen Klečková Stanislava 0:2 2
Říjen Hrabec Radomír 0:2
Říjen Procák Vladimír Sc:Sc
Říjen Pelikán Aleš Sc:2
Říjen Vavruša Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Motl Roman 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Hruzík Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Popek Roman 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Řehák Rostislav 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Horák Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2