Avatars_small

Faruzel Petr

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 3 1 2 0 33.33%
2019/2020 34 24 10 0 70.59%
2017/2018 42 20 21 3 47.62%
Celkem: 79 45 33 3 56.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 12 5 5 0 41.67%
2017/2018 6 3 3 0 50.00%
Celkem: 18 8 8 0 44.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Pretsch Dalibor
Září Fójcik Tadeusz 1:2
Září Černoch Petr 2:0
Září Šefčík Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kusin Patrik 2:Sc
Červenec-Srpen Telecký Tomáš 2:1
Červenec-Srpen Hošek Pavel 2:1
Červenec-Srpen Juračka Robert 0:2
Březen-Červen Pustka Jiri 2:0
Březen-Červen Třos Milan 2:0
Březen-Červen Procák Vladimír 1:2
Březen-Červen Fajmon Jan 0:2
Únor Serbus Michal 2:0
Únor Drtil Tomáš 2:1
Únor Travinský Víťa 2:1
Únor Maceček Jan 1:2
Únor Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Fajmon Jan 1:2
Leden Pustka Jiri 1:2
Leden Gulas Jan 0:2
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Prosinec Travinský Víťa 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 1:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 2:0
Listopad Smékal Petr 2:1
Listopad Travinský Víťa 1:2
Listopad Soban David 2:Sc
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Říjen Michel Lukáš 2:0
Říjen Teplan Peter 2:0
Říjen Vildomcová Lucie 2:0
Říjen Zinglar David 2:Sc
Září Záruba Patrik 2:0
Září Cunda David 2:0
Září Herudek Erik 2:1
Září Maretka Adam 2:0
Září Konkolský Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rucký Daniel 1:2
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 2:0
Červenec / Srpen Fajmon Jan 2:1
Červenec / Srpen Telecký Tomáš 1:2
Červen Filipčík Pavel 2:1
Červen Špaňhel Viktor 2:1
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Stočes Jan 2:0
Květen Vavruša Martin 2:1
Květen Kubáček Vojtěch 2:1
Květen Hrabuška Tomáš 1:2
Květen Pecuch Jiří 2:0
Duben Pácl Petr 2:0
Duben Kosňovský Radim 2:0
Duben Botor Milan 2:1
Duben Pecuch Jiří 0:2
Březen Šulc Zbyněk 2:Sc
Březen Vašenka Michal 2:0
Březen Verner Adam 2:0
Březen Kromer Pavel 2:0
Únor Stočes Jan 0:2
Únor Urban František 1:2
Únor Procházková Iveta 2:1
Únor Fójcik Tadeusz Sc:2
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Kutěj Honza 0:2 1
Leden Verner Adam 2:0
Leden Horák Martin 2:1
Prosinec Klečková Stanislava 1:2
Prosinec Minařík František 0:2
Prosinec Juračka Robert 0:2
Prosinec Fousek Roman 0:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Stočes Jan 2:1
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Říjen Klečková Stanislava 0:2 2
Říjen Hrabec Radomír 0:2
Říjen Procák Vladimír Sc:Sc
Říjen Pelikán Aleš Sc:2
Říjen Vavruša Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Motl Roman 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Hruzík Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Popek Roman 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Řehák Rostislav 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Horák Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2