Avatars_small

Telecký Tomáš


sportu zdar a badmintonu zvlášť :-)

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 34 20 14 0 58.82%
2018/2019 46 34 12 0 73.91%
2017/2018 22 15 6 1 68.18%
Celkem: 106 70 35 1 66.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Faruzel Petr
Říjen Hruška Jakub
Říjen Gulas Jan
Říjen Kňazovčík Jan
Září Ščigel Jiří 1:2
Září Juračka Robert 0:2
Září Procák Vladimír 2:0
Září Franek Pavel 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Faruzel Petr 1:2
Červenec-Srpen Juračka Robert 2:Sc
Červenec-Srpen Hošek Pavel 2:0
Červenec-Srpen Kusin Patrik 2:Sc
Březen-Červen Waliszewski Petr 0:2
Březen-Červen Kaloč Marek 0:2
Březen-Červen Juračka Robert 2:0
Březen-Červen Panak Petr 0:2 2
Únor Pustka Jiri 2:0
Únor Hanzl Jan 2:Sc
Únor Padrta Karel 2:0
Únor Blažej Štěpán 0:2
Leden Fójcik Tadeusz 2:1
Leden Třos Milan 1:2
Leden Koval Slávek 1:2
Leden Czepiec Marian 2:0
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:1
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Travinský Víťa 2:1
Prosinec Faruzel Petr 0:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Procák Vladimír 1:2
Listopad Fójcik Tadeusz 2:Sc
Listopad Fajmon Jan 0:2
Říjen Travinský Víťa 2:1
Říjen Holásek Ladislav 2:0
Říjen Hlavatý Jiří 2:1
Říjen Adamec Lukáš 2:0
Říjen Fajmon Jan 0:2
Září Kňazovčík Jan 2:1
Září Litschmann Aleš 1:2
Září Mikuláš David 0:2
Září Pustka Jiri 2:1
Září Szarowski Zbyněk 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Juračka Robert 2:Sc
Červenec/Srpen Soban David 2:0
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec/Srpen Pretsch Dalibor 0:2
Červen Kňazovčík Jan 2:0
Červen Litschmann Aleš 2:0
Červen Demel Ondřej 2:Sc
Červen Holásek Ladislav 2:0
Květen Kutěj Honza 2:0 1
Květen Šefčík Petr 2:0
Květen Holík Pavel 2:Sc
Květen Čech Lumír 2:Sc
Duben Krkoška Libor 2:1
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Duben Padrta Karel 1:2
Duben Botor Milan 2:1
Březen Šimko Jáchym 0:2
Březen Kaloč Marek 0:2
Březen Trnka Tomáš 1:2
Březen Stočes Jan 1:2
Únor Krkoška Libor 2:0
Únor Třos Milan 0:2
Únor Hlavatý Jiří 0:2
Únor Rucký Daniel 1:2
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Pretsch Dalibor 2:0
Leden Rucký Daniel 2:1
Leden Soban David 2:1
Prosinec Bečák Patrik 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:1
Prosinec Fójcik Tadeusz 1:2
Listopad Botor Milan 2:0
Listopad Holásek Ladislav 2:0
Listopad Serbus Michal 2:0
Listopad Vojtovič Daniel 2:1
Listopad Minarčík Tomáš 2:0
Říjen Cinkraut Jakub 2:1
Říjen Horáková Tereza 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Koběluš Jaromír 2:0
Říjen Václavek Martin 2:Sc
Září Doleček Jiří 2:0
Září Vildomcová Lucie 2:0
Září Vlček Lukáš 2:Sc
Září Neubauer Jaroslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rucký Daniel 1:2
Červenec / Srpen Fajmon Jan 2:0
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 1:2
Červenec / Srpen Faruzel Petr 2:1
Červen Kvíčala Petr 0:2
Červen Procák Vladimír 0:2
Červen Žeravík David 0:2
Červen Maceček Jan 2:1
Červen Hošek Pavel 0:2
Duben Tota Martin 2:0
Duben Knap Marián 2:Sc
Duben Koběluš Jaromír 2:0
Duben Maťovka Marek 2:0
Březen Guniš Ondřej 2:0
Březen Procáková Eva Sc:Sc
Březen Maniur Tomas 2:0
Březen Bourek Luboš 2:0
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Vašíček Josef 2:0
Únor Prchal Dušan 2:0
Únor Hrabcová Jana 2:0
Únor Kovář Pavel 2:0