Avatars_small

Herudek Erik

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 41 23 18 0 56.10%
2020/2021 4 1 1 2 25.00%
2019/2020 33 22 11 3 66.67%
Celkem: 78 46 30 5 58.97%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 24 8 14 0 33.33%
2018/2019 18 10 8 0 55.56%
Celkem: 42 18 22 0 42.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kaňok Robin
Červenec - srpen Habrnál Libor
Červenec - srpen Fajmon Jan
Červenec - srpen Michalský Martin
Červen Drtil Tomáš 2:1
Červen Hýl Martin 2:1
Červen Faruzel Petr 1:2
Červen Pretsch Dalibor 2:0
Květen Baldrman Ondřej 1:2
Květen Telecký Tomáš 0:2
Květen Drtil Tomáš 1:2
Květen Karas Tomáš 1:2
Duben Klimeš Adrian 2:0
Duben Kaňok Robin 0:2
Duben Gulas Jan 0:2
Duben Franek Pavel 2:0
Březen Fójcik Tadeusz 2:1
Březen Frydrychova Jana 2:0
Březen Hric Jan 2:0
Březen Třos Milan 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:1
Únor Sukeník Vladimír 2:0
Únor Frydrychova Jana 2:0
Únor Procák Vladimír 2:Sc
Leden Krkoška Libor 0:2
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Gulas Jan 0:2
Leden Třos Milan 0:2
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Prosinec Vychodil Tomáš 2:0
Prosinec Dolkoš Dominik 2:0
Prosinec Faruzel Petr 0:2
Listopad Sukeník Vladimír 2:0
Listopad Faruzel Petr 2:0
Listopad Frydrychova Jana 2:1
Listopad Serbus Michal 2:Sc
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Palenčík Matúš 0:2
Říjen Drtil Tomáš 1:2
Říjen Litschmann Aleš 2:0
Září Maceček Jan 2:1
Září Holásek Ladislav 1:2
Září Krkoška Libor 2:1
Září Pustka Jiri 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Říjen - Červen Vychodil Tomáš Sc:Sc
Říjen - Červen Holásek Ladislav Sc:Sc
Říjen - Červen Procák Vladimír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Maceček Jan 2:Sc
Červenec-Srpen Černoch Petr 2:1
Červenec-Srpen Ščigel Jiří 1:2
Červenec-Srpen Zeman Marek 0:2
Březen-Červen Hanzl Jan 0:2
Březen-Červen Černoch Petr 1:2
Březen-Červen Filipčík Pavel 2:1
Březen-Červen Rucký Daniel 2:1
Únor Kříž Dušan 1:2
Únor Litschmann Aleš 1:2
Únor Hruška Jakub 2:0
Únor Šefčík Petr 2:0
Leden Pretsch Dalibor 2:Sc
Leden Neubauer Jaroslav 2:Sc 1
Leden Koběluš Jaromír 2:0
Leden Frydrychova Jana 1:2
Prosinec Holman Vít 2:1
Prosinec Tomíček Lukáš 2:0
Prosinec Vašíček Josef 2:0
Prosinec Vencl Radek 2:0
Listopad Bárová Petra 2:Sc
Listopad Vencl Radek 2:1
Listopad Wojkowský Radim 2:0
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Mlčák Stanislav Sc:2
Říjen Wojkowský Radim 2:0
Říjen Štefek Martin Sc:2
Říjen Tomíček Lukáš Sc:2
Září Konkolský Roman 2:0
Září Záruba Patrik 2:0
Září Faruzel Petr 1:2
Září Cunda David 2:1
Září Maretka Adam 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Procák Vladimír 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Krasny Petr 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Raszyk Pavel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Mrózek Michal 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Homola Pavel 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Grussmannová Jana 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Šotola Roman 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Solanský Petr 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Pilch Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Faruzel Petr 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Blažej Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Lindovská Zuzana 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Schlauch Radek 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Trojek Igor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bečák Patrik 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Zinglar David 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 ong Roman 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2