Avatars_small

Hric Jan

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2022/2023 37 16 21 2 43.24%
2021/2022 44 24 20 0 54.55%
2020/2021 8 4 2 2 50.00%
2018/2019 40 24 16 0 60.00%
Celkem: 129 68 59 4 52.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 11 4 7 0 36.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kičmer Jan
Červen Kiszka Bogdan
Červen Faruzel Petr
Červen Plichta Tomas
Květen Pretsch Dalibor 2:0
Květen Světelský Daniel 2:1
Květen Vychodil Tomáš 2:0
Květen Filipčík Pavel 2:1
Duben Šlejmar Radek 0:2
Duben Filipčík Pavel 2:0
Duben Gombos Dušan 1:2
Duben Streit Vladislav 1:2
Duben Pustka Jiri 2:Sc
Březen Faruzel Petr 1:2
Březen Kaňok Robin 1:2
Březen Telecký Tomáš 1:2
Březen Juračka Robert 0:2
Únor Janošek Radim 2:1
Únor Holibka Albert 2:0
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Vychodil Tomáš 2:0
Leden Hýl Martin 2:Sc
Leden Oborný Tomáš 0:2
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Waliszewski Petr 1:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Gulas Jan 1:2
Prosinec Michalský Martin 0:2
Prosinec Czepiec Marian 1:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Czepiec Marian 1:2
Listopad Baldrman Ondřej Sc:2
Listopad Habrnál Libor Sc:2
Říjen Czepiec Marian 2:1
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Říjen Vychodil Tomáš 2:0
Říjen Karas Tomáš 0:2
Září Faruzel Petr 1:2
Září Palenčík Matúš 1:2
Září Žeravík David 1:2
Září Hruška Jakub 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Palenčík Matúš 2:0
Červenec - srpen Horkel Petr 2:Sc
Červenec - srpen Šefčík Petr 0:2
Červenec - srpen Hruška Jakub 2:0
Červen Gombos Dušan 0:2
Červen Demel Ondřej 0:2
Červen Horkel Petr 2:Sc
Červen Pustka Jiri 0:2
Květen Franek Pavel 2:1
Květen Michalský Martin 2:0
Květen Šefčík Petr 2:0
Květen Gombos Dušan 1:2
Duben Blažej Štěpán 2:Sc
Duben Jamka Roman 1:2
Duben Li Fusheng 2:Sc
Duben Soban David 2:Sc
Březen Třos Milan 2:1
Březen Fójcik Tadeusz 2:0
Březen Herudek Erik 0:2
Březen Frydrychova Jana 2:0
Únor Habrnál Libor 0:2
Únor Palenčík Matúš 2:Sc
Únor Li Fusheng 2:0
Únor Faruzel Petr 0:2
Leden Karas Tomáš 0:2
Leden Fójcik Tadeusz 0:2
Leden Michalský Martin 0:2
Leden Faruzel Petr 1:2
Prosinec Horkel Petr 0:2
Prosinec Šefčík Petr 1:2
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Michalský Martin 1:2
Listopad Palenčík Matúš 1:2
Listopad Bembenek Pavel 2:Sc
Listopad Michalský Martin 0:2
Listopad Vychodil Tomáš 2:0
Říjen Michalský Martin 0:2
Říjen Mikuláš David 2:Sc
Říjen Frydrychova Jana 2:0
Říjen Procák Vladimír 2:0
Září Minarčík Tomáš 2:Sc
Září Sukeník Vladimír 2:1
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Filipčík Pavel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Michalský Martin 1:2
Říjen - Červen Minarčík Tomáš Sc:Sc
Říjen - Červen Litschmann Aleš Sc:Sc
Říjen - Červen Koběluš Jaromír 2:0
Září Bakeš Radim 2:0
Září Minarčík Tomáš 1:2
Září Kofránek Radim 2:Sc
Září Mlčák Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk 2:0
Červenec/Srpen Třos Milan 0:2
Červen Riedl Michal 2:Sc
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Filipčík Pavel 1:2
Květen Hanzl Jan 2:Sc
Květen Padrta Karel 0:2
Květen Litschmann Aleš 2:0
Květen Zeman Marek 0:2
Duben Stočes Jan 2:1
Duben Kaloč Marek 1:2
Duben Špaňhel Viktor 2:0
Duben Šefčík Petr 2:0
Březen Adamec Lukáš 2:1
Březen Vencl Radek 2:0
Březen Holík Pavel 2:0
Březen Rohovský Petr 2:0
Únor Hruška Jakub 1:2
Únor Vychodil Tomáš 2:1
Únor Filipčík Pavel 0:2
Únor Kutěj Honza 2:1
Leden Stočes Jan 0:2
Leden Šimko Jáchym 0:2
Leden Cinkraut Jakub 2:1
Leden Bakeš Radim 2:1
Prosinec Žeravík David 1:2
Prosinec Hruška Jakub 1:2
Prosinec Vašíček Josef 2:0
Prosinec Šimko Jáchym 1:2
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Hrabec Tomáš 2:0
Listopad Soban David 0:2
Listopad Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Urban František 2:1
Říjen Vildomcová Lucie 2:0
Říjen Kotassek Martin 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Polášek Jan 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Sepeši Marian 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Nesládek Matěj 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Teuchner Dan 0:2