Avatars_small

Streit Vladislav

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 33 7 0 82.50%
2022/2023 41 30 10 5 73.17%
Celkem: 81 63 17 5 77.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Michalský Martin
Červenec - srpen Hanzl Jan
Červenec - srpen Pudich Dalibor
Červenec - srpen Baldrman Ondřej
Červen Gottwald Tomáš 2:1
Červen Pindur Petr 2:0
Červen Baldrman Ondřej 2:0
Červen Sviták Jakub 2:1
Květen Zeman Marek 2:0
Květen Czepiec Marian 2:0
Květen Hanzl Jan 1:2
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Duben Zeman Marek 2:0
Duben Hanzl Jan 2:0
Duben Pudich Dalibor 2:0
Duben Faruzel Petr 2:0
Březen Oswald Petr 2:0
Březen Karas Tomáš 2:0
Březen Baldrman Ondřej 2:0
Březen Sviták Jakub 2:0
Únor Hanzl Jan 2:0
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Únor Baldrman Ondřej 2:0
Únor Benda Michal 2:0
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Leden Oswald Petr 2:0
Leden Karas Tomáš 2:0
Leden Benda Michal 2:1
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Hopp Petr 2:Sc
Prosinec Hanzl Jan 2:0
Prosinec Ptáček Josef 2:Sc
Listopad Bembenek Pavel 2:0
Listopad Zeman Marek 2:Sc
Listopad Benda Michal 2:0
Listopad Sviták Jakub 2:0
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Hopp Petr 2:1
Říjen Zeman Marek 1:2
Říjen Hanzl Jan 2:0
Září Czepiec Marian 2:1
Září Sviták Jakub 2:0
Září Hanzl Jan 1:2
Září Pindur Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Juračka Robert 2:0
Červenec - srpen Ščigel Jiří 2:Sc
Červenec - srpen Zeman Marek 2:0
Červenec - srpen Hanzl Jan 1:2
Červen Ptáček Josef 2:1
Červen Pindur Petr 2:0
Červen Czepiec Marian 2:0
Červen Karas Tomáš 2:0
Květen Gulas Jan 2:0
Květen Šefčík Petr 2:0
Květen Hruška Jakub 2:0
Květen Pindur Petr 2:0
Duben Pustka Jiri 2:Sc
Duben Šlejmar Radek 2:0
Duben Filipčík Pavel 2:Sc
Duben Hric Jan 2:1
Duben Gombos Dušan 2:0
Únor Žeravík David Sc:2
Únor Pustka Jiri Sc:2
Únor Oborný Tomáš Sc:2
Únor Czepiec Marian Sc:2
Leden Michalský Martin 2:1
Leden Hanzl Jan 0:2
Leden Telecký Tomáš 2:1
Leden Šefčík Petr 1:2
Prosinec Demel Ondřej 2:1
Prosinec Karas Tomáš 2:0
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Pindur Petr Sc:Sc
Listopad Michalský Martin 2:0
Listopad Zeman Marek 2:0
Listopad Hanzl Jan 2:1
Listopad Ptáček Josef 1:2
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Habrnál Libor 2:0
Říjen Žeravík David 2:0
Říjen Palenčík Matúš 2:0
Září Filipčík Pavel 2:1
Září Kaňok Robin 2:Sc
Září Vychodil Tomáš 2:0
Září Gulas Jan 1:2 1