Avatars_small

Palenčík Matúš

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 23 18 5 1 78.26%
2022/2023 45 20 25 6 44.44%
2021/2022 45 24 21 2 53.33%
2020/2021 8 3 2 3 37.50%
Celkem: 121 65 53 12 53.72%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Světelský Daniel 0:2
Únor Hopp Petr 2:Sc
Únor Demel Ondřej
Únor Telecký Tomáš
Leden Světelský Daniel 0:2
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Leden Procák Vladimír 2:0
Leden Janošek Radim 2:0
Prosinec Novák Luboš 2:1
Prosinec Mrkva Martin 2:Sc
Prosinec Frydrychova Jana 2:0
Prosinec Sukeník Vladimír 2:0
Listopad Koběluš Jaromír Sc:2
Listopad Tomai Martin 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Listopad Holub Roman 2:0
Listopad Vašíček Josef 2:0
Říjen Ston Kamil 0:2
Říjen Konkolský Roman 1:2
Říjen Procák Vladimír 2:1
Říjen Kaňok Robin 2:Sc
Září Mironidis Radek 2:0
Září Maniur Tomas 2:0
Září Duda Jiří 2:Sc
Září Vašíček Josef 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Litschmann Aleš 2:Sc
Červenec - srpen Konkolský Roman Sc:2
Červenec - srpen Vašíček Josef 2:1
Červenec - srpen Koval Jiří Sc:2
Červen Sukeník Vladimír 0:2
Červen Oborný Tomáš 2:1
Červen Janošek Radim 1:2
Červen Tourek Jaroslav 0:2
Květen Šrajer Jan 2:0
Květen Krkoška Libor 2:1
Květen Vašíček Josef 2:0
Květen Sukeník Vladimír 2:0
Duben Waliszewski Petr Sc:2
Duben Habrnál Libor Sc:2
Duben Procák Vladimír Sc:2
Duben Kňazovčík Jan Sc:2
Březen Oswald Petr 0:2
Březen Hruška Jakub 1:2
Březen Ščigel Jiří 0:2
Březen Gombos Dušan 0:2
Únor Sukeník Vladimír 2:1
Únor Pretsch Dalibor 2:1
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Krkoška Libor 2:0
Leden Rozprým Martin 2:Sc
Leden Sukeník Vladimír 2:0
Leden Koval Jiří 2:0
Leden Mironidis Radek 2:1
Prosinec Waliszewski Petr 1:2
Prosinec Sukeník Vladimír 2:0
Prosinec Krkoška Libor 1:2
Prosinec Hýl Martin 1:2
Prosinec Koval Jiří 2:1
Listopad Faruzel Petr 1:2
Listopad Gulas Jan 1:2
Listopad Žeravík David 0:2
Listopad Sukeník Vladimír 2:0
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Pindur Petr 1:2
Říjen Streit Vladislav 0:2
Říjen Habrnál Libor 1:2
Září Žeravík David 1:2
Září Hric Jan 2:1
Září Hruška Jakub 2:1
Září Faruzel Petr 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Hric Jan 0:2
Červenec - srpen Hruška Jakub Sc:2
Červenec - srpen Horkel Petr 2:Sc
Červenec - srpen Šefčík Petr 1:2
Červen Hlavatý Jiří 2:0
Červen Třos Milan 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 2:0
Červen Hruška Jakub 2:0
Květen Novák Luboš 2:1
Květen Blažej Štěpán 1:2
Květen Vychodil Tomáš 2:0
Květen Hlavatý Jiří 2:0
Duben Mikuláš David 2:1
Duben Kňazovčík Jan 2:1
Duben Sukeník Vladimír 2:1
Duben Pavlíček David 2:1
Březen Sukeník Vladimír 1:2
Březen Li Fusheng 0:2
Březen Kolmáš petr 1:2
Březen Soban David 2:1
Únor Li Fusheng 0:2
Únor Hric Jan Sc:2
Únor Habrnál Libor 0:2
Únor Faruzel Petr 1:2
Leden Filipčík Pavel 0:2
Leden Drtil Tomáš 0:2
Leden Waliszewski Petr 0:2
Leden Habrnál Libor 1:2
Prosinec Hanzl Jan 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Pindur Petr 1:2
Prosinec Karas Tomáš 1:2
Listopad Hric Jan 2:1
Listopad Michalský Martin 2:0
Listopad Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Bembenek Pavel 2:Sc
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Litschmann Aleš 2:0
Říjen Herudek Erik 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Drtil Tomáš 2:0
Září Otisk Tomáš 2:Sc 2
Září Hruzík Tomáš 2:0
Září Vencl Radek 2:0
Září Čech Lumír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Černý Matěj Sc:Sc
Říjen - Červen Otisk Tomáš 2:0
Říjen - Červen Bedrlík David Sc:Sc
Říjen - Červen Smutek Jan Sc:Sc
Září Kolmáš petr 0:2
Září Lach Tomáš 0:2
Září Kosňovský Radim 2:0
Září Kalvar Matěj 2:1