Avatars_small

Oswald Petr

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 4 0 0 100.00%
2019/2020 33 11 20 12 33.33%
2018/2019 28 12 16 4 42.86%
2017/2018 38 17 21 6 44.74%
2016/2017 45 16 29 4 35.56%
2015/2016 45 23 22 4 51.11%
2014/2015 46 25 21 4 54.35%
2013/2014 38 21 17 0 55.26%
Celkem: 277 129 146 34 46.57%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Šefčík Petr
Říjen Fójcik Tadeusz
Říjen Mikuláš David
Říjen Hanzl Jan
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Szarowski Zbyněk 2:Sc
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Hruška Jakub 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Pustka Jiri Sc:2
Červenec-Srpen Pretsch Dalibor Sc:2
Červenec-Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červenec-Srpen Krkoška Libor Sc:2
Březen-Červen Holásek Ladislav 2:Sc
Březen-Červen Cunda David 2:Sc
Březen-Červen Serbus Michal 2:0
Březen-Červen Szarowski Zbyněk Sc:Sc
Únor Czepiec Marian 1:2
Únor Cunda David 2:1
Únor Procák Vladimír 1:2
Únor Fójcik Tadeusz 2:1
Leden Krkoška Libor 2:1
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Cinkraut Jakub 2:1
Leden Maceček Jan 2:0
Prosinec Maceček Jan Sc:Sc
Prosinec Koval Slávek 2:1
Prosinec Szarowski Zbyněk 1:2
Prosinec Šefčík Petr 0:2
Listopad Oborný Tomáš Sc:2
Listopad Koval Slávek Sc:2
Listopad Padrta Karel Sc:2
Listopad Szarowski Zbyněk Sc:2
Listopad Waliszewski Petr 0:2
Říjen Koval Slávek 2:Sc
Říjen Riedl Michal 0:2
Říjen Kaloč Marek 0:2
Říjen Horkel Petr 1:2
Září Bystroň Jan 0:2
Září Rutar Filip Sc:2
Září Ptáček Josef Sc:2
Září Horkel Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Oborný Tomáš Sc:2
Březen Pindur Petr Sc:2
Březen Bystroň Jan Sc:2
Březen Czepiec Marian Sc:2
Únor Bembenek Pavel 0:2
Únor Hanzl Jan 2:Sc
Únor Gulas Jan 1:2
Únor Fajmon Jan 2:Sc
Leden Baldrman Ondřej 0:2
Leden Durlák Ivo 0:2
Leden Hanzl Jan 2:Sc
Leden Benda Michal 0:2
Prosinec Šmajstrla Miroslav 2:1
Prosinec Hanzl Jan 1:2
Prosinec Pindur Petr 2:0
Prosinec Chylík Lukáš 2:1
Listopad Gulas Jan 2:0
Listopad Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Bonobo Milan 1:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Hlavatý Jiří 2:1
Říjen Lach Tomáš 2:0
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Chylík Lukáš 2:1
Září Trojek Igor 0:2
Září Pelikán Aleš 1:2
Září Fousek Roman 2:0
Září Blažej Štěpán 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Minařík František 2:0
Červenec / Srpen Procák Vladimír 2:1
Červenec / Srpen Krkoška Libor 2:0
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor 2:1
Červen Bečák Patrik 2:0
Červen Klečková Stanislava 2:Sc
Červen Pretsch Dalibor 2:0
Červen Rucký Daniel 2:0
Květen Ščigel Jiří 1:2
Květen Oborný Tomáš 2:1
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Riedl Michal 1:2
Duben Hošek Pavel 1:2
Duben Travinský Víťa 2:1
Duben Pretsch Dalibor 2:0
Duben Ščigel Jiří 1:2
Březen Goldbricht Ivo 0:2
Březen Karas Tomáš 0:2
Březen Trnka Tomáš 2:0
Březen Ščigel Jiří 0:2
Únor Riedl Michal 0:2
Únor Spáčil Lukáš Sc:2
Únor Bonobo Milan 0:2
Únor Karas Tomáš 1:2
Únor Czepiec Marian 0:2
Listopad Gulas Jan Sc:2 1
Listopad Hopp Petr Sc:2
Listopad Šmajstrla Miroslav Sc:2
Listopad Benda Michal Sc:2
Listopad Hanzl Jan 2:Sc
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Gamrot Daniel 0:2
Říjen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Říjen Chrobák David 0:2
Září Lach Tomáš 2:0
Září Kožela Lukáš 2:0
Září Koval Slávek 2:1
Září Holain Jiří 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Lanča Jaroslav Sc:2
Červenec/Srpen Kožela Lukáš Sc:2
Červenec/Srpen Zeman Marek Sc:2
Červenec/Srpen Gulas Jan Sc:2
Červen Gelnar Marek 2:0
Červen Pindur Petr 0:2
Červen Vojtěšek Petr 0:2
Červen Hanzl Jan 1:2
Květen Bembenek Pavel 2:Sc
Květen Hrabec Radomír 1:2
Květen Hlavatý Jiří 2:0
Květen Gamrot Daniel 0:2
Duben Gulas Jan 2:0
Duben Procák Vladimír 2:0
Duben Kusin Patrik 2:1
Duben Mlýnek Roman 0:2
Březen Procák Vladimír 1:2
Březen Kuťák Radek 2:0
Březen Horkel Petr 0:2
Březen Lach Tomáš 1:2
Únor Baldrman Ondřej 1:2
Únor Priesol Daniel 2:1
Únor Padrta Karel 2:Sc
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Brokeš Jiří 1:2
Leden Janoš Petr 2:Sc
Leden Třos Milan 1:2
Prosinec Horkel Zdeněk 1:2
Prosinec Horkel Petr 1:2
Prosinec Tourek Jaroslav 0:2
Prosinec Broulík Aleš 0:2
Listopad Kornel Martin 2:Sc
Listopad Hruška Roman 1:2
Listopad Hanzl Jan 1:2
Listopad Kostka Zdeněk 2:0
Říjen Procák Vladimír 1:2
Říjen Lanča Jaroslav 2:Sc
Říjen Bembenek Pavel 1:2
Říjen Lach Tomáš 0:2
Říjen Solanský Petr 1:2
Září Padrta Karel 2:1
Září Gamrot Daniel 1:2
Září Pindur Petr 0:2
Září Benda Michal 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procák Vladimír Sc:2
Červenec / Srpen Gelnar Marek Sc:2
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk Sc:2
Červenec / Srpen Ptáček Josef Sc:2
Červen Kozelský Martin 2:Sc
Červen Vojtěšek Petr 2:0
Červen Stachovič Martin 2:0
Červen Broulík Aleš 2:0
Červen Li Fusheng 2:1
Květen Ptáček Josef 0:2
Květen Gelnar Marek 0:2
Květen Horkel Zdeněk 2:0
Květen Holain Jiří 1:2
Duben Kozelský Martin 2:Sc
Duben Vašíček Jiří 2:0
Duben Broulík Aleš 1:2
Duben Li Fusheng 2:0
Březen Ptáček Libor 0:2
Březen Zeman Marek 1:2
Březen Svrček Jan 2:0
Březen Chrobák David 0:2
Únor Vašíček Jiří 2:0
Únor Hajný Jan 2:1
Únor Spáčil Lukáš 2:1
Únor Horkel Zdeněk 0:2
Leden Holain Jiří 0:2
Leden Zeman Marek 1:2 1
Leden Kozelský Martin 2:0
Leden Chrobák David 0:2
Prosinec Spáčil Lukáš 2:1
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Plaček Honza 0:2
Prosinec Plachý Martin 2:0
Listopad Chrobák David 0:2
Listopad Kozelský Martin 2:0
Listopad Holain Jiří 0:2
Listopad Vlček Vojtěch 0:2
Říjen Vašíček Jiří 1:2
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Šťastný Jiří 2:0
Říjen Stachovič Martin 2:0
Září Broulík Aleš 1:2
Září Brokeš Jiří 2:1
Září Procák Vladimír 2:0
Září Minkovič David 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:2
Červenec / Srpen Litschmann Aleš Sc:2
Červenec / Srpen Procák Vladimír Sc:2
Červenec / Srpen Ščigel Jiří Sc:2
Červen Minkovič David 2:Sc
Červen Fojtášková Blanka 2:Sc
Červen Rubeš Pavel 2:Sc
Červen Broulík Aleš 1:2
Květen Grohman Stanislav 2:0
Květen Riedl Pavel 2:0
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Krkoška Libor 2:0
Duben Fojtášková Blanka 0:2
Duben Rubeš Pavel 1:2
Duben Stachovič Martin 1:2
Duben Chovanec Martin 1:2
Březen Vaníček Dalibor 2:1
Březen Priesol Daniel 2:0
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Kyselý Petr 2:Sc
Únor Trnka René 1:2
Únor Fojtášková Blanka 0:2
Únor Minkovič David 2:0
Únor Holain Jan 2:0
Leden Grohman Stanislav 1:2
Leden Minkovič David 0:2
Leden Fojtášek Radim 2:0
Leden Halfar Pavel 0:2 1
Prosinec Černý Martin 2:Sc
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Václavík Marek 0:2
Prosinec Fojtášek Radim 2:0
Prosinec Kyselý Petr 1:2
Listopad Franek Pavel 2:0
Listopad Šťastný Jiří 2:1
Listopad Broulík Aleš 2:1
Listopad Černý Martin 0:2
Listopad Holain Jiří 0:2
Říjen Priesol Daniel 0:2
Říjen Kyselý Petr 1:2
Říjen Chreno Petr 2:0
Říjen Václavík Marek 2:0
Září Chovanec Martin 2:1
Září Brokeš Jiří 2:1
Září Gelnar Marek 1:2
Září Stachovič Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Broulík Aleš 2:1
Červen Vybíral Aleš 2:Sc
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Květen Brokeš Jiří 2:1
Květen Farago Vojtěch 1:2
Květen Riedl Pavel 1:2
Květen Franek Pavel 2:Sc
Duben Gelnar Marek 0:2
Duben Krkoška Libor 1:2
Duben Slíva Radim 2:1
Duben Kozelský Martin 0:2
Duben Kukučka Pavel 2:Sc
Březen Brokeš Jiří 1:2
Březen Slíva Radim 0:2
Březen Tauber Lukáš 2:Sc
Březen Petruška Kamil 2:1
Březen Franek Pavel 2:0
Únor Stachovič Martin 1:2
Únor Kyselý Petr 1:2
Únor Kahún Patrik 0:2
Únor Barabáš Ladislav 2:Sc
Leden Mach Vladimír 1:2
Leden Kukučka Pavel 0:2
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Petruška Kamil 2:0
Prosinec Rubeš Pavel 0:2
Prosinec Plachký Jakub 2:0
Prosinec Černý Martin 1:2
Prosinec Procák Vladimír 1:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Riedl Pavel 2:Sc
Listopad Chreno Petr 2:0
Listopad Řehánek Ladislav 0:2
Říjen Vlček Jaroslav 2:0
Říjen Mayerová Petra 2:0
Říjen Kotek Honza 2:0 1
Říjen Papcun Petr 2:0