Avatars_small

Michalský Martin

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 25 15 0 62.50%
2022/2023 44 25 19 0 56.82%
2021/2022 45 30 15 0 66.67%
2020/2021 8 6 0 2 75.00%
Celkem: 137 86 49 2 62.77%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Streit Vladislav
Červenec - srpen Baldrman Ondřej
Červenec - srpen Hanzl Jan
Červenec - srpen Pudich Dalibor
Červen Faruzel Petr 2:0
Červen Hric Jan 2:0
Červen Juračka Robert 2:0
Červen Zeman Marek 0:2
Květen Kiszka Bogdan 2:0
Květen Světelský Daniel 2:1
Květen Pustka Jiri 2:0
Květen Hruška Jakub 2:1
Duben Sviták Jakub 0:2
Duben Pindur Petr 0:2
Duben Drtil Tomáš 0:2
Duben Habrnál Libor 2:0
Březen Ščigel Jiří 2:0
Březen Padrta Karel 2:0
Březen Pindur Petr 0:2
Březen Hric Jan 2:0
Únor Oswald Petr 1:2
Únor Padrta Karel 2:1
Únor Fréhar Radim 2:1
Únor Karas Tomáš 0:2
Leden Sviták Jakub 0:2
Leden Hric Jan 2:0
Leden Šefčík Petr 2:1
Leden Herudek Erik 2:0
Prosinec Sviták Jakub 0:2
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Juračka Robert 0:2
Prosinec Faruzel Petr 2:1
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Hopp Petr 0:2
Říjen Gombos Dušan 2:0
Říjen Bembenek Pavel 2:0
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Gulas Jan 2:0
Září Gombos Dušan 2:1
Září Vychodil Tomáš 2:0
Září Oswald Petr 2:Sc
Září Telecký Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Hric Jan 2:0
Červenec - srpen Telecký Tomáš 2:0
Červenec - srpen Pindur Petr 0:2
Červenec - srpen Karas Tomáš 0:2
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Červen Sviták Jakub 2:0
Červen Baldrman Ondřej 1:2
Červen Juračka Robert 0:2
Květen Kaňok Robin 2:Sc
Květen Juračka Robert 2:1
Květen Sviták Jakub 2:0
Květen Ščigel Jiří 2:0
Duben Kaňok Robin 0:2
Duben Šefčík Petr 2:1
Duben Baldrman Ondřej 2:Sc
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Březen Karas Tomáš 2:1
Březen Czepiec Marian 2:0
Březen Žeravík David 2:0
Březen Baldrman Ondřej 0:2
Únor Karas Tomáš 2:1
Únor Pindur Petr 2:0
Únor Ptáček Josef 0:2
Únor Demel Ondřej 2:0
Leden Šefčík Petr 2:0
Leden Streit Vladislav 1:2
Leden Telecký Tomáš 2:1
Leden Hanzl Jan 2:0
Prosinec Czepiec Marian 0:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:1
Prosinec Hric Jan 2:0
Prosinec Gulas Jan 1:2
Listopad Streit Vladislav 0:2
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Hanzl Jan 0:2
Říjen Šefčík Petr 2:0
Říjen Gombos Dušan 2:0
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Září Šefčík Petr 2:0
Září Telecký Tomáš 2:1
Září Pustka Jiri 2:0
Září Juračka Robert 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Fajmon Jan 2:Sc
Červenec - srpen Habrnál Libor 2:0
Červenec - srpen Kaňok Robin 2:Sc
Červenec - srpen Herudek Erik 2:1
Červen Šefčík Petr 2:1
Červen Vychodil Tomáš 2:0
Červen Gulas Jan 2:1
Červen Mikuláš David 2:Sc
Květen Šefčík Petr 0:2
Květen Hric Jan 0:2
Květen Franek Pavel 0:2
Květen Gombos Dušan 1:2
Duben Horkel Petr 1:2
Duben Žeravík David 0:2
Duben Oborný Tomáš 2:1
Duben Fajmon Jan 0:2
Březen Baldrman Ondřej 0:2
Březen Hanzl Jan 0:2
Březen Kořený Tomáš 0:2
Březen Oswald Petr 2:0
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Fajmon Jan 2:0
Únor Demel Ondřej 2:0
Únor Karas Tomáš 1:2
Leden Fójcik Tadeusz 2:0
Leden Faruzel Petr 2:0
Leden Karas Tomáš 2:1
Leden Hric Jan 2:0
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Šefčík Petr 2:0
Prosinec Horkel Petr 0:2
Prosinec Hric Jan 2:1
Listopad Vychodil Tomáš 2:0
Listopad Palenčík Matúš 0:2
Listopad Hric Jan 2:0
Listopad Bembenek Pavel 2:Sc
Říjen Hric Jan 2:0
Říjen Frydrychova Jana 2:0
Říjen Procák Vladimír 1:2
Říjen Mikuláš David 2:0
Září Serbus Michal 2:0
Září Pretsch Dalibor 2:0
Září Frydrychova Jana 2:0
Září Hlavatý Jiří 2:Sc
Září Koběluš Jaromír 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Hric Jan 2:1
Říjen - Červen Litschmann Aleš Sc:Sc
Říjen - Červen Koběluš Jaromír 2:0
Říjen - Červen Minarčík Tomáš Sc:Sc
Září Vildomcová Lucie 2:0
Září Holman Vít 2:0
Září Koběluš Jaromír 2:1
Září Bolom Fabio 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2021/22 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2021/22 Urgasová Christine 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2021/22 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2021/22 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2021/22 Směták Václav 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2021/22 Poštulka Tomáš 0:2