9c971eb9bcf6d80529b500284f6ffef6bbf649e7_small

Hanzl Jan

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 2 1 1 0 50.00%
2018/2019 29 10 19 19 34.48%
2017/2018 46 24 22 13 52.17%
2016/2017 46 31 15 0 67.39%
2015/2016 21 16 1 4 76.19%
Celkem: 144 82 58 36 56.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Czepiec Marian 2:0
Listopad Franek Pavel
Listopad Bembenek Pavel 1:2
Listopad Kaloč Marek
Listopad Karas Tomáš
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hric Jan Sc:2
Květen Litschmann Aleš Sc:2
Květen Zeman Marek Sc:2
Květen Padrta Karel Sc:2
Duben Riedl Michal Sc:2
Duben Šimko Jáchym Sc:2
Duben Koval Slávek Sc:2
Duben Litschmann Aleš Sc:2
Březen Kusin Patrik Sc:2
Březen Karas Tomáš Sc:2
Březen Fousek Roman Sc:2
Březen Třos Milan Sc:2
Únor Gulas Jan Sc:2
Únor Oswald Petr Sc:2
Únor Fajmon Jan 2:Sc
Únor Bembenek Pavel Sc:2
Leden Benda Michal Sc:2
Leden Baldrman Ondřej Sc:2
Leden Oswald Petr Sc:2
Leden Durlák Ivo Sc:2
Prosinec Pindur Petr 2:0
Prosinec Oswald Petr 2:1
Prosinec Šmajstrla Miroslav 2:1
Prosinec Chylík Lukáš 2:0
Listopad Fajmon Jan 2:0
Listopad Broulík Aleš 2:0
Listopad Pustka Jiri 2:0
Listopad Pelikán Aleš 2:1
Listopad Hošek Pavel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Karas Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Ščigel Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Zeman Marek Sc:2
Červen Bonobo Milan Sc:2
Červen Chrobák David 0:2
Červen Vašek Martin Sc:2
Červen Šmajstrla Miroslav 1:2
Květen Kusin Patrik 2:0
Květen Chylík Lukáš 2:0
Květen Bonobo Milan 2:0
Květen Lach Tomáš 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 1:2
Duben Baldrman Ondřej 2:1
Duben Benda Michal 1:2
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Březen Hlavatý Jiří 2:1
Březen Zeman Marek 2:1
Březen Hopp Petr 2:0
Březen Bonobo Milan 2:0
Únor Procák Vladimír 2:Sc
Únor Vlosinský Jiří 0:2
Únor Trnka Tomáš 2:0
Únor Chylík Lukáš 2:0
Leden Žeravík David 2:0
Leden Vlosinský Jiří 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Horkel Petr 2:1
Prosinec Gulas Jan Sc:2
Prosinec Kožela Lukáš 2:Sc
Prosinec Třos Milan Sc:2
Prosinec Czepiec Marian Sc:2
Listopad Benda Michal Sc:2
Listopad Gulas Jan Sc:2
Listopad Hopp Petr Sc:2
Listopad Šmajstrla Miroslav Sc:2
Listopad Oswald Petr Sc:2
Říjen Vašek Martin 0:2
Říjen Gottwald Tomáš 1:2
Říjen Broulík Aleš 2:0
Říjen Holain Jiří 1:2
Září Broulík Aleš 2:1
Září Zeman Marek 2:Sc
Září Horkel Zdeněk 2:0
Září Pustka Jiri 2:0
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bonobo Milan 2:1
Červenec/Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červenec/Srpen Kratochvíl Jan 2:1
Červenec/Srpen Kusin Patrik 2:Sc
Červenec/Srpen Kublák Filip 2:0
Červen Gelnar Marek 1:2
Červen Vojtěšek Petr 1:2
Červen Pindur Petr 2:1
Červen Oswald Petr 2:1
Květen Vašek Martin 1:2
Květen Ptáček Josef 2:0
Květen Kratochvíl Jan 0:2
Květen Kubín Vašek 2:1
Duben Špála Tomáš 2:0
Duben Holain Jiří 1:2
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Horkel Zdeněk 2:Sc
Březen Durlák Ivo 1:2
Březen Kubín Vašek 0:2
Březen Vojtěšek Petr 2:1
Březen Gelnar Marek 0:2
Únor Broulík Aleš 2:1
Únor Šmajstrla Miroslav 2:1
Únor Holain Jiří 2:1
Únor Gamrot Daniel 2:0
Leden Solanský Petr 2:1
Leden Padrta Karel 2:0
Leden Horkel Petr 2:1
Leden Gulas Jan 2:0
Prosinec Pindur Petr 0:2
Prosinec Lach Tomáš 2:0
Prosinec Mlýnek Roman 2:1
Prosinec Bembenek Pavel 1:2
Listopad Hruška Roman 1:2
Listopad Kostka Zdeněk 2:0
Listopad Kornel Martin 2:0
Listopad Oswald Petr 2:1
Říjen Holain Jiří 0:2
Říjen Kratochvíl Jan 1:2
Říjen Kornel Martin 2:1
Říjen Kožela Lukáš 1:2
Říjen Vašek Martin 1:2
Září Kubíček Michal 2:0
Září Václavek Martin 2:0
Září Garba Dušan 2:Sc
Září Pešl Vít 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Pustka Jiri Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:Sc
Červen Kříž Petr 2:0
Červen Maceček Jan 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 2:0
Červen Priesol Daniel 2:0
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Hajný Jan 2:1
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Spáčil Lukáš 2:Sc
Duben Brokeš Jiří 2:0
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Porubský Martin 2:0
Duben Klečková Stanislava 2:0
Březen Blažej Štěpán 2:0
Březen Záveský Petr 2:Sc
Březen Kubíček Michal 2:1
Březen Huňka Jindřich 2:0
Březen Májová Renáta 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Broda Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Goldbricht Ivo 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2